Jump to content

AIDS virüsleri var mı?

Predictor

Recommended Posts

İnternette hastalıklarla ilgili gezinirken bir şarkıcıyla ilgili şu açıklamayı fark ettim:

"2004 yılında Yıdız Tilbe rahim kanseri hastalığına yakalanmış bir süre Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tedavi görmüş ve ameliyat olmuştur. Tilbe, hastalığını o dönemde yaşadığı ayrılık acısına bağlamış ve şöyle demiştir:"

Alıntı

Bunu ailem dışında kimseye söylemedim. Çok şükür ki daha önceden çocuğum olmuş. Yoksa bu durum beni yıpratabilirdi. Hastalığı dönemimde büyük bir aşk yaşadım, çok aşıktım. Sadece onu düşünüyordum. Sürekli aklımdaydı. İnsanın bir derdi olunca o vücudunda bir sorun olarak çıkabiliyor. Hastalandıktan sonra kendisini tamamen unuttum. Şimdi her şeyin o kadar kafaya takılmaya değer olmadığını, gereksiz şeylerle üzülmemem gerektiğini öğrendim.

5 biyolojik yasaya göre çatışma şu şekilde açıklanmaktadır:

BİYOLOJİK ÇATIŞMA: Rahim ağzıyla bağıntılı biyolojik çatışma, kişinin cinsiyetine, yanallığına ve hormonal durumuna bağlı olarak bir cinsellik çatışması veya çiftleşme çatışması (yani biyolojik anlamda “üreme tehlikede”) ya da bir alan kaybı çatışmasıdır.

"Sadece onu düşünüyordum"

Ruh: Takıntılı düşünme!

Beyin: Rahim ağzını kontrol eden beyin bölgesindeki Hamer Odağı gelişir. Keskin şekilde belirlenen sınırı, kadının cinsellik çatışmasının aktif olduğunu gösterir.

Organ: Çatışmanın derecesi ve süresiyle orantılı olarak rahim ağzı mukozasında ülserasyon. Hücre kaybının biyolojik amacı çiftleşme sırasında daha fazla spermin rahime ulaşarak döllenme şansını artırması için rahim ağzını genişletmektir.

İYİLEŞME FAZI: İyileşme fazının ilk aşamasında (PCL-A) iyileşen bölgedeki doku kaybı, ödeme bağlı şişkinlikle birlikte (sıvı birikimi) hücre çoğalması yoluyla yenilenip tazelenir. Geleneksel tıpta aşırı hücre çoğalmasına rahim ağzı kanseri teşhisi konur. Beş Biyolojik Yasaya dayanarak, yeni hücreler “kanser hücreleri” olarak değerlendirilemez çünkü gerçekte, hücre artışı bir yenilenip tazelenme sürecidir.

Dr. Hamer her zaman haklı!

• 3 hafta sonra...

İnternette gezinirken aşağıdaki mesaj gözüme çarptı.

Dünyanın en yaşlı insanı Maria Branyas Morera'nın uzun yaşam sırrı

Doğum gününde X hesabından "Günaydın dünya. Bugün 117 yaşıma giriyorum. Buraya kadar geldim" mesajını paylaşan Morera, uzun yaşamının sırrını ise şöyle özetledi: "sakin ve düzenli yaşam, aile ve arkadaşlarla iyi ilişkiler, doğayla bağ kurmak, duygusal istikrar, pozitif düşünce ve toksik insanlardan uzak durmak".

Hamer her zaman haklı:

Sağlığın tedarikçisi beyindir!

2 saat önce, Kahin yazdı:

Doğum gününde X hesabından "Günaydın dünya. Bugün 117 yaşıma giriyorum. Buraya kadar geldim" mesajını paylaşan Morera, uzun yaşamının sırrını ise şöyle özetledi: "sakin ve düzenli yaşam, aile ve arkadaşlarla iyi ilişkiler, doğayla bağ kurmak, duygusal istikrar, pozitif düşünce ve toksik insanlardan uzak durmak".

Hamer her zaman haklı:

Geçen gün iki virüs gördüm , adınız nedir dedim , birisi AIDS dedi diğeri hıv dedi. Meğer biri İngiliz diğeri Amerikalıymış. Hadi inkar et de görelim.

• Haha 1

@somebody

Geçen gün iki virüs gördüm , adınız nedir dedim , birisi AIDS dedi diğeri hıv dedi. 
Meğer biri İngiliz diğeri Amerikalıymış.

AIDS bir virüs değildir, alamı: "acquired immunodeficiency syndrome" (edinilmiş immün yetmezlik sendromu'dur).

Hadi inkar et de görelim.

"İnkar" ve "inkarcı" terimleri ciddi bilimsel söylemlerde kullanılmaz.

Bunun yerine "reddetmek" veya "şüphe" gibi terimler kullanılır!

2 dakika önce, Kahin yazdı:

@somebody

Geçen gün iki virüs gördüm , adınız nedir dedim , birisi AIDS dedi diğeri hıv dedi. 
Meğer biri İngiliz diğeri Amerikalıymış.

AIDS bir virüs değildir, alamı: "acquired immunodeficiency syndrome" (edinilmiş immün yetmezlik sendromu'dur).

Hadi inkar et de görelim.

"İnkar" ve "inkarcı" terimleri ciddi bilimsel söylemlerde kullanılmaz.

Bunun yerine "reddetmek" veya "şüphe" gibi terimler kullanılır!

Hatta biri seni sordu , sizin varlığınızda şüphe ediyorlar dedim. Haberimiz var dedi. Baya bir konuştuk. Sonra amerikalı meğer Türkmüş , green card varmış. Öyle işte.

• Haha 1

4 saat önce, Kahin yazdı:

Hamer her zaman haklı:

Hamer haklı olsaydı uzun yaşardı. :)

• Thanks 1

@MrBean

Hamer haklı olsaydı uzun yaşardı.

Sadece ilaçla uzun süre yaşayabileceğini düşünen biri böyle bir şey yazabilir. Hamer ilacı keşfetti, peki neden kendisi almadı mı demek istiyorsun?

Doğanın 5 biyolojik yasası ilaç değildir!

Hamer'ın o kadar uzun yaşaması bile şaşırtıcı. Adam o kadar çok biyolojik çatışma yaşadı ki, adam en az iki kez suikasta uğradı, Almanya'da geçim kaynağı yok edildi, hekimlik ehliyeti elinden alındı ve hasta bir kişiye ücretsiz danışmanlık yaptığı için bir yıl hapse atıldı. Ayrıca onu psikiyatriye de yatırmak istediler.

Ve bu adamın araştırma için hayatını feda ettiğini de unutmamalıyız. Hamer keşiflerini kendine saklayabilir ve mesleği olan hekimliğine devam edebilirdi. O zaman kesinlikle daha uzun yaşardı. Ama adam cesurdu, satılık değildi ve kendini sözde bir tıp bilimine tabi kılmayacak kadar gururluydu!

İnternette kendisini eleştirenlerin onun bir kaçık olduğuna, şarlatan olduğuna dair pek çok şey okuyabilirsiniz:

Hamer kötü, kötü, kötü!

Ancak hiç kimsenin bunu bilimsel olarak çürütmeye çalıştığını hiçbir yerde okuyamazsınız. Çünkü bu kesinlikle imkansızdır. Basitçe söylemek gerekirse: doğa kanunlarını çürütemezsiniz!

Eğer bunu çürütmek istiyorsanız, işte buradayım:

Hodri Meydan!

Benim işim kolay, çünkü elimde bilimsel argüman olarak doğa var!

• Haha 1

1 saat önce, Kahin yazdı:

@MrBean

Hamer haklı olsaydı uzun yaşardı.

Sadece ilaçla uzun süre yaşayabileceğini düşünen biri böyle bir şey yazabilir. Hamer ilacı keşfetti, peki neden kendisi almadı mı demek istiyorsun?

Doğanın 5 biyolojik yasası ilaç değildir!

Hamer'ın o kadar uzun yaşaması bile şaşırtıcı. Adam o kadar çok biyolojik çatışma yaşadı ki, adam en az iki kez suikasta uğradı, Almanya'da geçim kaynağı yok edildi, hekimlik ehliyeti elinden alındı ve hasta bir kişiye ücretsiz danışmanlık yaptığı için bir yıl hapse atıldı. Ayrıca onu psikiyatriye de yatırmak istediler.

Ve bu adamın araştırma için hayatını feda ettiğini de unutmamalıyız. Hamer keşiflerini kendine saklayabilir ve mesleği olan hekimliğine devam edebilirdi. O zaman kesinlikle daha uzun yaşardı. Ama adam cesurdu, satılık değildi ve kendini sözde bir tıp bilimine tabi kılmayacak kadar gururluydu!

İnternette kendisini eleştirenlerin onun bir kaçık olduğuna, şarlatan olduğuna dair pek çok şey okuyabilirsiniz:

Hamer kötü, kötü, kötü!

Ancak hiç kimsenin bunu bilimsel olarak çürütmeye çalıştığını hiçbir yerde okuyamazsınız. Çünkü bu kesinlikle imkansızdır. Basitçe söylemek gerekirse: doğa kanunlarını çürütemezsiniz!

Eğer bunu çürütmek istiyorsanız, işte buradayım:

Hodri Meydan!

Benim işim kolay, çünkü elimde bilimsel argüman olarak doğa var!

🤣

Kelin ilacı olsa başına sürer.