Jump to content

AIDS virüsleri var mı?

Predictor

Recommended Posts

AIDS salgınının ABD'de 1980/81'de eşcinsel erkekler arasında başladığı söyleniyor. Ama o zaman gerçekten başlayan şey, bu hasta adamların daha önce sağlıklı olduklarını, aniden hastalandıklarını ve hastalandıklarını iddia etmişlerdi, neden hasta olduklarını açıklayamadılar. Basitçe bir virüsün olduğu iddia edildi. Oysa aslında erkekler hastaydı çünkü çok farklı inanılmaz miktarlarda ve karışımlarda uyuşturucu (ilaç) tüketmiştlerdi. Hastanede, bunun da ötesinde, onlar tamamen yanlış muamele görerek daha çok zarar verildi.

Hekimlerinn feci beceriksizliği daha sonra şu gerçeğiyle örtüldü: Bu uğursuz iki hastalık pneumocystis carinii pnömonisi ve kaposi sarkomu sendrom ve tüm suç yalnızca ve yalnızca sözde 'şeytani' bir virüse itildi. Daha sonra sözde 'patojen' olan bu virüs için dünya çapında hararetli bir arama yapıldı. Bu, bu araştırmacıların o sırada giderek daha fazla fon kesintisi yaptıkları anlamına geliyordu, çünkü araştırmalar 1971 yılında ABD Başkanı Richard Nixon tarafından ilan edilen 'hastalıkla savaş' ile başlayan 'kanser virüsünün' ardından (The War on Cancer) dünya çapında başlatıldı, yine yeni coşku ve yeni finansal kaynaklarla donatıldı. Yeni bir fantom'un peşine düşmelerine izin verildi, sözde tüm insanlığı tehdit eden!

Kısacası: Tek bir virüs yok, virüsler halüsinasyonlardır!

Koşullar

Değerli forum üyeler, tema benim temam. Sorularınızı veya cevaplarınızı cevaplamak için aşağıdaki koşullara sahibim:

A, B'den öğrendi, C'nin söylediğini, C'nin D'den duyduğunu ve tıp profesörleri / doktorları / hekimleri şunu ya da bunu dedi, kabul etmiyorum. Ya bu adamları ve kadınları buraya, bu siteye getirirsiniz ya da en azından onların bulgularıyla uğraşmızsınızdır! Diğer (ölmüş/ölmemiş) tıp adamlarının/kadınlarının bilimsel bulgularını kopyalamak serbest, bunu size bırakıyorum. Bilimsel olmayan çalışmaları kabul etmiyorum!

Onların bilimsel çalışmalarını burada kısa ve öz bir şekilde basit kelimelerle açıklamanız yeterli.

Linkleri, resimleri veya hızlı resimleri (videoları) kabul etmiyorum, yani bağlantılara tıklamıyorum!

Predictor, sen aptalsın, saçma sapan konuşuyorsun, tımarhaneden kaçtın, halüsinasyon görüyorsun ve benzeri sözleri kabul ediyorum. Ama bunun neden böyle olduğunu yazmalısınız!

Konuyla ilgili duygu dolu da yazabilirsiniz, ancak yalnızca duygularınız gerçekçi kaldığı sürece.

Bel hizasının altına inen kelimeleri kabul etmiyorum, bu zaten bu web sitesinin kurallı!

Konum VIRÜS! Bu konu hakkında yazmak isteyen herkes objektif bir tartışmaya davetlidir.

Predictor

256 gb mini sd cardı 10 x 15 mm boyutlarında yapan teknolojimiz varsa virüsler gözlemlenebilir olmalıdır.

Geçenlerde birinin içini kırdım bağlantı noktaları dışında içi bomboştu. Eskiden hiç olmazsa entegre devre ve bağlantı noktaları filan görünüyordu. :)

Virusler elektron mikroskopu ile doğrulanabilir.

@pigeon

Olmayan bir şey doğrulanamaz, bu imkansız!

Kim, ne zaman, nerede ve nasıl virüsleri görmüştür?

Bu bilimsel çalışmayı görmek istiyorum?

Bana bunun bilimsel çalışmada tam olarak nerede (hangi sayfada) olduğunu göster, buraya kopyalayabilirsin!

3 saat önce, Predictor yazdı:

@pigeon

Olmayan bir şey doğrulanamaz, bu imkansız!

Kim, ne zaman, nerede ve nasıl virüsleri görmüştür?

Bana bunun bilimsel çalışmada tam olarak nerede (hangi sayfada) olduğunu göster, buraya kopyalayabilirsin!

Virüslerin Tespiti için Elektron Mikroskobunun Modern Kullanımları

Elektron mikroskobu: viral yapı, morfogenez ve hızlı tanı için gerekli maddeler

@pigeon

bak, seni severim. Beynime gıda olan cevaplar veriyorsun!

Ama tıp bilimi seni gerçekten aşar. Ya tıp bilimiyle düzgün bir şekilde ilgilenirsin ya da uğraşmazsın.

Benim asıl alanım insan biyolojisi, yandan fizik (doğa) okudum, çünkü benim için insanın temel yüklerden oluşan temel yapı taşları önemlidir.

Lütfen zamanımı boşa harcama ve lütfen bunu yanlış anlama!

Predictor

Dünyanın en büyük virüsü ise bir çok bakteriden büyüktür. Bu dev virüsleri görüntülemek çok daha kolay elbette.

Bugüne kadar sadece bakterilerde, tatlı sulardan tek hücreli yeşil alglerde ve denizden iki ipliksi alglerde virüs olarak adlandırılabilen ve hepsi pozitif rol oynayan yapılar görülmüş ve tespit edilmiştir. 1989 yılında, moleküler biyolog Stefan Lanka, diploma tezinde (Viral istila üzerine araştırmalar, deniz kahverengi alglerde) dev bir virüsü (Riesenvirus) izole etti ve fotoğrafladı, aynı zamanda ilk. Denizden gelen lifli algler ile virüsün sadece olumlu görevleri olan enerji, yapı malzemeleri ve bilgi iletimi gözlemlendi. Aksi takdirde sporlar içeren alglerin sporlar ve gametler oluşur, bu virüsler özellikle algler çok ısındığında sık oluşur.

Bu virüslerden bahsetmiyorum, 'patojen ve ölümcül virüslerden' bahsediyorum!

Virüslerin gerçek olmadığını ve hatta bulaşıcı hastalık diye bir şey olmadığını iddia ediyorlar. 

Bütün hastalıkların zehirlenme kaynaklı olduğunu da iddia ediyorlar. 

En son Dünya'nın düz olduğunu da söyleyecekler.

İlk iki saydığıma yönelik gözlemsel kanıtlar bulunabilir ama Dünya'nın düz olması akla mantığa sığmaz. 

Hem Dünya düz diyen birisinin diğer fikirleri de şüphelidir. 

@BillGates

Virüslerin gerçek olmadığını ve hatta bulaşıcı hastalık diye bir şey olmadığını iddia ediyorlar.  

Mantık hatanı görüyor musun?

Bak, sana gostereyim: Var olmayan virüsleri ve bulaşıcı hastalıkları var olduğunu iddia etmek mümkün değil!

Anlamadıysan, işte daha da kolayı: Sadece virüslerin ve bulaşıcı hastalıkların var olduğunu iddia edebilirsin!

Ve eğer hala anlamadıysan: Ben virüsler ve bulaşıcı hastalıklar olduğunu iddia etmedim. Virüsler hakkında halüsinasyonları olanların iddia ettiği şey budur.

8 saat önce, Predictor yazdı:

@BillGates

Mantık hatanı görüyor musun?

Bak, sana gostereyim: Var olmayan virüsleri ve bulaşıcı hastalıkları var olduğunu iddia etmek mümkün değil!

Anlamadıysan, işte daha da kolayı: Sadece virüslerin ve bulaşıcı hastalıkların var olduğunu iddia edebilirsin!

Ve eğer hala anlamadıysan: Ben virüsler ve bulaşıcı hastalıklar olduğunu iddia etmedim. Virüsler hakkında halüsinasyonları olanların iddia ettiği şey budur.

Uçuk neden olur? uçuk oluşan bölgeden numune alıp optik mikroskop  ile baktın mı? :)

4 dakika önce, Predictor yazdı:

@pigeon

Mikroskop altında görülebilir, bu ne anlama geliyor, bulaşıcı mı?

Hayır!

Mikroskopla bak o zaman. 

Bulaşıcı tabi. Bağışıklığın yoksa hastalığa yakalanırsın.

Uçuk bölgesinde neden diğer yerlerden daha çok olduğunu göstermek için sormuştum. 

Çünkü virüsler sağlam hücreleri kuluçka makinesi yerine kullanırlar. Patlayıp ölen hücrelerde sarı iltihaplı bölgeler oluşur. 

Kurban kesiminde karaciğere baktıysan böyle sarı lekeler bazı hayvanlarda çoktur.

17 dakika önce, Predictor yazdı:

@pigeon

Bulaşıcı tabi. Bağışıklığın yoksa hastalığa yakalanırsın. 

Sana bir tüyo vereyim:

Doğada böyle bir şey yoktur ve asla olmayacaktır!

Bilimsel çalışma çok var. Ararsan bulursun.

Ama sen o görüntülerede sahte diyeceksin. Tek yapacağın şey mikroskop alıp bakmak . 

Sadece mikroskopda yetmiyor onu görünür hale getirmek için boyaman lazım. Şeffaf sonuçta çoğu.

Detaylı incemek içinse elektron mikroskopu lazım oda pahalı olduğu için  her üniversitede bile bulunmuyor.

Ankara universitesinde varmış . Ama yüklü miktarda para istiyorlar. :)

@pigeon

Tıp biliminin varlığından bu yana, tüm önemli bilimsel çalışmaları okudum. Örneğin, Louis Pasteur ve Robert Koch'un dolandırıcı olduğunu.

Louis Pasteur bilimsel bir sahtekardı: Bu, 90'lı yılların başında gazeteler tarafından ilan edildi.

Enfeksiyon teorisinin kurucusu ve kuduz aşısının mucidi olan Pasteur, deneylerini her zaman sonuç fikirlerine karşılık gelecek şekilde büktü. Sadece 'bulaşıcı' materyali doğrudan test hayvanlarının beyinlerine enjekte ederek 'kuduz' üretebildi.

Ancak o zamanlar çok az insan bu gazete haberini not aldı ve düşündü.

Ve Robert Koch'un 1882'de siyasi otoriteler adına geliştirdiği dogmayı (bilimsel sahtekarlık yoluyla ) daha da ileri götürmek için, hastalıkların mikroplar ve virüsler tarafından bulaşabilirliğini icat ettigini.

Ama sen o görüntülerede sahte diyeceksin. Tek yapacağın şey mikroskop alıp bakmak . 

Sadece mikroskopda yetmiyor onu görünür hale getirmek için boyaman lazım. Şeffaf sonuçta çoğu. 

Evet sahte. Fotoğrafların çoğu renkli. Bu, tasarımcıların iş başında olduklarının kanıtıdır, çünkü elektron mikroskobik fotoğraflar her zaman siyah beyaz görünür. Örneğin, sözde HIV, kızamık ve çiçek virüsü görüntüleri, altyazılarda da belirtildiği gibi, virüslerin içinde bulunması gereken hücreler oldukları. Yani hiçbir şey izole edilmedi. Fotoğraflar hücreleri ve her türlü tipik endojen maddeleri göstermektedir. Bu yapılar iyi bilinir ve örneğin hücrelerin içinde ve dışında taşımada kullanılır. Örneğin, kabakulak ve kızamık 'virüslerinin' kopyalarında, sadece maymunlara bulaşma girişimlerine (1934), kuluçkalık yumurtadaki 'virüslerin' üremesi ve izolasyonuna atıfta bulunulmaktadır (1945) ve hücre kültürleri (1954 ve 1955), ancak virüs izolasyonuna dair hiçbir atıf bulunamamıştır!

Bakteriler bağımsız canlılardir. Endojen protein molekülleri (diğer şeylerin yanı sıra) ülserleri, cildi ve cildi yeniden inşa eder, mukoza zarları yardımcı olur. Onları gördüğümüz gibi bir tür dost 'katalizör' gibi görünüyorlar, kimyası: sadece varlıklarıyla hareket eden, ancak kimyasal olarak hareket eden maddeler süreç değiştirilemez.

Sana tavsiyem fazla televizyon izleme, televizyon gerçek değildir. Televizyon bir eğlence parkı. Televizyon bir sirk, bir karnaval, akrobatlar, hikaye anlatıcıları, dansçılar, şarkıcılar, anormallikler, aslan terbiyecileri ve sporculardan oluşan bir topluluktur.

Tele: Uzak

Vizyon: a. Dini bir deneyim olarak doğaüstü görünüm, b. optik halüsinasyonlar, c. gelecekle ilişkili olarak tasarlanmış görüntü (bunları Almanca olan yabancı sözlükden aldım).

1 saat önce, Predictor yazdı:

@pigeon

Tıp biliminin varlığından bu yana, tüm önemli bilimsel çalışmaları okudum. Örneğin, Louis Pasteur ve Robert Koch'un dolandırıcı olduğunu.

Louis Pasteur bilimsel bir sahtekardı: Bu, 90'lı yılların başında gazeteler tarafından ilan edildi.

Enfeksiyon teorisinin kurucusu ve kuduz aşısının mucidi olan Pasteur, deneylerini her zaman sonuç fikirlerine karşılık gelecek şekilde büktü. Sadece 'bulaşıcı' materyali doğrudan test hayvanlarının beyinlerine enjekte ederek 'kuduz' üretebildi.

Ancak o zamanlar çok az insan bu gazete haberini not aldı ve düşündü.

Ve Robert Koch'un 1882'de siyasi otoriteler adına geliştirdiği dogmayı (bilimsel sahtekarlık yoluyla ) daha da ileri götürmek için, hastalıkların mikroplar ve virüsler tarafından bulaşabilirliğini icat ettigini.

Evet sahte. Fotoğrafların çoğu renkli. Bu, tasarımcıların iş başında olduklarının kanıtıdır, çünkü elektron mikroskobik fotoğraflar her zaman siyah beyaz görünür. Örneğin, sözde HIV, kızamık ve çiçek virüsü görüntüleri, altyazılarda da belirtildiği gibi, virüslerin içinde bulunması gereken hücreler oldukları. Yani hiçbir şey izole edilmedi. Fotoğraflar hücreleri ve her türlü tipik endojen maddeleri göstermektedir. Bu yapılar iyi bilinir ve örneğin hücrelerin içinde ve dışında taşımada kullanılır. Örneğin, kabakulak ve kızamık 'virüslerinin' kopyalarında, sadece maymunlara bulaşma girişimlerine (1934), kuluçkalık yumurtadaki 'virüslerin' üremesi ve izolasyonuna atıfta bulunulmaktadır (1945) ve hücre kültürleri (1954 ve 1955), ancak virüs izolasyonuna dair hiçbir atıf bulunamamıştır!

Bakteriler bağımsız canlılardir. Endojen protein molekülleri (diğer şeylerin yanı sıra) ülserleri, cildi ve cildi yeniden inşa eder, mukoza zarları yardımcı olur. Onları gördüğümüz gibi bir tür dost 'katalizör' gibi görünüyorlar, kimyası: sadece varlıklarıyla hareket eden, ancak kimyasal olarak hareket eden maddeler süreç değiştirilemez.

Sana tavsiyem fazla televizyon izleme, televizyon gerçek değildir. Televizyon bir eğlence parkı. Televizyon bir sirk, bir karnaval, akrobatlar, hikaye anlatıcıları, dansçılar, şarkıcılar, anormallikler, aslan terbiyecileri ve sporculardan oluşan bir topluluktur.

Tele: Uzak

Vizyon: a. Dini bir deneyim olarak doğaüstü görünüm, b. optik halüsinasyonlar, c. gelecekle ilişkili olarak tasarlanmış görüntü (bunları Almanca olan yabancı sözlükden aldım).

Biramayası ile ekmek yapmadın mı? Yoğurt mayalamadın mı? :)

Konserve yaparken ısıtmadan kapat kavanozları bakalım ne oluyor? 

Gıda zehirlenmeleri neden oluyor?

Kuduz mikrobunu beyine şırınga etmek gerekmiyor. Kuduz olan herhangi bir hayvanın   ısırması yetiyor. 

Bakteriler için birşey demedim. Onlar virusler gibi hücreyi kuluçka makinesi olarak kullanmıyorlar.  

Ürettikleri kimyasallar zehirleyip hastalık yapıyorlar.

Örneğin botoks denilen şey bakteri zehri. 

@pigeon

Ya burada yazdıklarımı tersine çevirmeye çalışıyorsun ya da mantığını kullanmıyorsun!

Biramayası ile ekmek yapmadın mı? Yoğurt mayalamadın mı?  

Burada tanımladığın şeye eksojen (dışsal) denir!

Ve böyle bir şey olmaz diye hiçbir yere yazmadım! Örneğin, bakteriler cesetlerde de, oksijen yokluğunda tehlikeli toksinler üretebilir.

Kuduz mikrobunu beyine şırınga etmek gerekmiyor. Kuduz olan herhangi bir hayvanın ısırması yetiyor. 

Bir hayvanda 'kuduz' dediğimiz şey ağızdan köpük gelmesidir. Ama bu köpüğün biyolojik bir anlamı var. Örneğin, bir yıl önce, köpeğimin ağzında köpük vardı. Çıplak elimle sildim, çünkü doğada bulaşma olmadığını biliyorum! Doğa açısından bakıldığında, buna anlamlı biyolojik özel program denir. İnsanda yaklaşık 175 biyolojik özel program vardır. Bu programlar iki fazda çalışır: birinci faz soğuk, ikinci faz sıcaktır. Soğuk faz aktif fazdır ve sıcak faz devre dışı (deaktif) fazdır. Devre dışı faz herkes tarafından bir 'hastalık' olarak bilinir. Bu aşamada, organizma kendini onarmalı, hücreleri parçalamalı (ör. tüberküloz böyle bir fazdır), hücreler oluşturmalı (ör. mukoza zarının yeniden oluşturulması) vb.

Köpeğim, eşim ve benim hekime ihtiyacımız yok. Terapiyi ben yapıyorum. Ben bir doğaterapistim. Tek ihtiyacımız acil tıp: Yaralanmalar, yanıklar ve radyoaktif radyasyon için.

Alternatif tıpla ilgili bir sürü şey okudum. Okuduklarım arasında çoğu şeyi kabul ediyor ve hayatımda uyguluyorum ama virüs diye bir şey olmadığı ve gözlemlenenlerin eksozom olduğu aklıma pek yatmadı.

2 saat önce, Predictor yazdı:

Köpeğim, eşim ve benim hekime ihtiyacımız yok. Terapiyi ben yapıyorum. Ben bir doğaterapistim. Tek ihtiyacımız acil tıp: Yaralanmalar, yanıklar ve radyoaktif radyasyon için.

Modern tıp tedavileri zaten facia. 

Birkaç tane işe yarar ilaç dışında hastaları soymak ve daha çok hastalandırmak üzerine kurulu.

Yukarıda konuştuğun @pigeon işene gelen bilimsel verileri kabul edip işine gelmeyenlere "protestan uydurması" diyen biri.

Bu yüzden ona istersen en saygın tıp dergilerinden bilimsel çalışma linki at, işine gelmediyse-inançlarına zıt ise kabul etmez. 

2 saat önce, Predictor yazdı:

@pigeon

Ya burada yazdıklarımı tersine çevirmeye çalışıyorsun ya da mantığını kullanmıyorsun!

Biramayası ile ekmek yapmadın mı? Yoğurt mayalamadın mı?  

Burada tanımladığın şeye eksojen (dışsal) denir!

Ve böyle bir şey olmaz diye hiçbir yere yazmadım! Örneğin, bakteriler cesetlerde de, oksijen yokluğunda tehlikeli toksinler üretebilir.

Kuduz mikrobunu beyine şırınga etmek gerekmiyor. Kuduz olan herhangi bir hayvanın ısırması yetiyor. 

Bir hayvanda 'kuduz' dediğimiz şey ağızdan köpük gelmesidir. Ama bu köpüğün biyolojik bir anlamı var. Örneğin, bir yıl önce, köpeğimin ağzında köpük vardı. Çıplak elimle sildim, çünkü doğada bulaşma olmadığını biliyorum! Doğa açısından bakıldığında, buna anlamlı biyolojik özel program denir. İnsanda yaklaşık 175 biyolojik özel program vardır. Bu programlar iki fazda çalışır: birinci faz soğuk, ikinci faz sıcaktır. Soğuk faz aktif fazdır ve sıcak faz devre dışı (deaktif) fazdır. Devre dışı faz herkes tarafından bir 'hastalık' olarak bilinir. Bu aşamada, organizma kendini onarmalı, hücreleri parçalamalı (ör. tüberküloz böyle bir fazdır), hücreler oluşturmalı (ör. mukoza zarının yeniden oluşturulması) vb.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer 

Bu çatlak adamın yazılarını mı okudun? :)

• Thanks 1

10 dakika önce, pigeon yazdı:

https://en.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer 

Bu çatlak adamın yazılarını mı okudun? :)

Vitamingiller diye bir site var muhtemelen oradan okumuştur. 

Onların, Vitamingiller'in çoğu dediğine güvenir saygı duyarım ama virüslerin olmaması aklıma yatmadı. Belki benim seviyem yeterli değildir bilemiyorum. 

@BillGates

Ben Geerd Hamer'in 'öğrencisiyim', bilimsel kitaplarından öğrendim. Hamer'in keşfini anlamam üç ayımı aldı. Ve her şeyi anlamam 3 yılımı aldı, pazartesiden cumaya günde 8 saat, tatiller hariç!

Özel programlar

İşte bu özel programların çoğu kişiye tanıdık gelmesi gereken bazı örnekleri: Kesik durumunda, beynin otomatik kontrolü özel bir programı harekete geçirir, yaralı dokuyu onarmak için. Onarımın sonunda, sadece bir yara izi bize kesiği hatırlatır.

Vücut çok fazla soğursa, ısı üretmek için özel titreme programı devreye girer, ısı üretir. Titremenin amacı vücudun çekirdek sıcaklığını korumaktır.

Sadece limon gördüğümüzde ağızdaki tükürük bezlerinin özel programı devreye girer. Tükürük bezleri daha sonra asidi seyreltmek için çok hızlı bir şekilde çok fazla tükürük üretir. Bazı insanlar için limonun fiziksel olarak orada olması bile gerekmez, limon demek yeterlidir. Hiç limon yememiş bir kişide özel bir program devreye girmeyecektir, çünkü bilgi (limonun asitliği) henüz hafızasında kaydedilmiş değildir.

Gözyaşı bezlerinin özel programı, örneğin soğan keserken etkinleştirilir. Soğan kesme sırasında enzimler amino asidi parçalar, bu buharlaşır ve böylece göze kaçar. Tahriş edici maddenin gözlerden dışarı atılması için gözyaşı bezleri harekete geçer.

Hapşırma programı, diğer şeylerin yanı sıra, toz parçacıkları veya kir burna girdiğinde etkinleştirilir. Hapşırma, partiküllerin solunum yollarına girmesini engeller.

Biz insanların aşina olduğu bu özel programlardan en başta bahsettim ki otopilot tarafından kontrol edilen özel programların prensibini anlayabilirsin diye. Eğer prensibi anladıysan, daha sonra Anlamlı Biyolojik Özel Programları ya da bizim "hastalık" veya semptomlar olarak ne anladığımızı daha iyi anlayacaksınız.

Anlamlı Biyolojik Özel Programlar Nedir (SBS)?

Bunlar yukarıda bahsedilen özel programlarla aynı şekilde çalışır. Bu özel programlar Dr. Geerd Hamer tarafından keşfedildi. Dr. Hamer bu Anlamlı Biyolojik Özel Programları bulgularını

Yeni Tıbbın 5 Bioyolojik Yasası

olarak adlandırdı.

Dr. Ryke Geerd Hamer Kimdir?

Dr. Hamer tıp, fizik ve teoloji okudu, 1972'de iç hastalıkları uzmanı oldu ve Üniversite Hastanesi'nde dahiliye uzmanı olarak çalıştı. Tübingen'de uzun yıllar kanser hastalarıyla ilgilenmiştir. Dr. Hamer, tüm bu sözüm ona "hastalıklar" denilen şey, aslında kendini korumaya yönelik doğal programlar olduğunu keşfetmiştir, bu, tetikleyici uyaranın veya onun deyimiyle biyolojik çatışmanın aşamasına ve içeriğine bağlı olarak belirli organik ve psikolojik semptomlar üretir.

Doktor Hamer Anlamlı Özel Biyolojik Programları nasıl ve ne zaman keşfetti?

18 Ağustos 1978 tarihinde, Hamer'in oğlu Dirk, Cavallo'da (Korsika) tatildeyken, İtalya'nın Savoy Prensi Emanuel tarafından yanlışlıkla kurşunla vuruldu. Dirk Hamer hayati tehlike arz eden yaralanmalara maruz kaldı ve (birkaç acil ameliyatın ardından) üç ay sonra babasının kollarında öldü.

Hamer bu süre zarfında testis kanserine yakalandı. Daha önce hiç ciddi bir hastalık geçirmediği için, kanserinin gelişiminin oğlunun şok kaybıyla bağlantılı olabileceği düşüncesi aklına geldi.

İyileştikten sonra bu soruya açıklık getirmek istedi. O sırada Münih kanser kliniğinde kıdemli hekim olarak çalışıyordu. Burada çatışma benzeri bir şok yaşayıp yaşamadıklarını görmek için hastalarını muayene etme fırsatını buldu. Hastalarına kanserin başlamasından kısa bir süre önce yaşadıkları şok deneyimleri hakkında sorular sordu ve istisnasız olarak aradığı şeyi buldu! Bütün incelenen vakalarda istisnasız olarak böyle bir şok meydana gelmiştir ve tüm hastalarda, kanserin o andan itibaren büyümüş olması gerektiği yeniden yapılandırılabilir.

Keşiflerini tıbbi bir tartışmaya sunmak istediğinde, klinik yönetimi tarafından kendisine seçim hakkı tanındı, ya klinikten ayrılma ya da yeni teorilerinden "vazgeçme" seçeneğini sunuldu. Hamer klinikten ayrıldı.

Hamer, Ekim 1981'de bulgularını habilitasyon tezi olarak incelenmesi ve onaylanması için Tübingen Üniversitesine sundu. Makalede, Hamer'ın kanser bulgularını doğrulayacak yaklaşık 200 vakaya atıfta bulunulmuştur. Tek bir vakayı bile incelemeden, Mayıs 1982'de tez reddedildi.

Hamer daha sonra Tübingen Üniversitesi'ne dava açmıştır. 1986 yılında Mahkeme, Tübingen Üniversitesi'nin habilitasyon prosedürüne devam etmesine karar verdi, ancak bu karar hala üniversite tarafından bugüne kadar reddetilmiştir. Üniversiteler tarihinde eşi görülmemiş bir durumdur bu. Benzer şekilde resmi tıp da, hem bağımsız hekimler hem de profesyonel kurumlar tarafından bilimsel olarak 30 kadar doğrulamaya rağmen bulguları onaylamayı reddetmektedir.

Aynı zamanda Dr. Hamer'ın hekimlik ehliyeti, standard tıp ilkelerine uymayı reddettiği gerekçesiyle elinden alındı. Yine de çalışmalarını sürdürmeye kararlıydı. 1987'de çalışmalarını hemen hemen tıpta bilinen tüm hastalıklar kapsamında genişletebilmişti. Başlangıçtaki 200 hasta, Hamer'ın 2017'deki ölümüne kadar 40.000 hastaya ulaştı ve değerlendirildi ve tek bir istisna bile bulunamadı!

Hamer'dan önce bile kanserin psikolojik tetikleyicileri olabileceğinden şüpheleniliyordu. Hamer'in keşifle birlikte ilk kez bilimsel kanıt elde edilmiş oldu.

Hamer tarafından keşfedilen bu yasalar, biz onları bilsek de bilmesek de, onlara inansak da inanmasak da işlemektedir. Bunlar insanlar, hayvanlar ve değiştirilmiş bir biçimde bitkiler için de geçerlidir. Tek sınırlama, yaralanmalar, yanıklar, radyasyon, zehirlenme ve eksiklik hastalıklarıdır (örneğin C vitamini eksikliğine bağlı iskorbüt hastalığı).

Anlamlı Biyolojik Özel Programlar 3 düzeyde senkron çalışır

Ruh, Beyin ve Organ eşzamanlı olarak çalışır.

Ruh = 1. düzey

Beyin = 2. düzey

Organ = 3. düzey

Örneğin sadece gördüğümüz limon:

Programcı bilgiyi (limon) alır = 1. Programcı düzeyi

Otopilot tükürük bezlerine sinyaller gönderir = 2. Beyin düzeyi

Tükürük bezleri tükürük üretir = 3. Organ düzeyi

Hastalığın kaynağı beyindedir

Dr. Hamer ''her hastalığa'' kişiyi tamamen hazırlıksız yakalayan bir çatışma şokunun sebep olduğunu belirlemiştir (1. Biyolojik Yasa). Dr. Hamer, oğlunun anısına bu beklenmedik stresli olayı Dirk Hamer Sendromu ya da DHS olarak adlandırmıştır. Ayrıca Dr. Hamer, bir çatışma şokundan (DHS) sonra vücudun otomatik olarak kalıcı strese (sempatokoni'ye) geçdiglini ve çatışmanın çözümlenmesi (vagotoni) halinde her hastalığın iki faz halinde ilerlediğini keşfetmiştir (2. Biyolojik Yasa).

Daha fazla bilgi için:

https://learninggnm.com/documents/i_sbs_turkish.html

Bu link'de 30 PDF Datayı var. İngilizce biliyorsan, ana sayfaya git!

Caroline Markolin, Hamer'in öğrencisiydi. Çeviren: Nermin Uyar'dır.

Hamer'in bulguları alternatif tıp değildir, gerçek bilimdir!

Benim için Hamer, tüm zamanların en büyük tıp bilimcisi ve aynı zamanda SONUNCUSU!

@Predictor

Okudum.

Gayet mantıklı bir yazı. Ben kişisel olarak modern tıbbı zaten dolandırıcılık olarak kabul ediyorum.

Dr.Hamer'i öğrenmiş oldum. Onun gibi bir sürü insan mücadele ediyor. Teşekkür ederim. 

Bence bu mücadele asla kazanılamaz. Hastalardan kurtarılabilenler kurtulur, diğer hastalar ölüp çürüyüp gider.