Jump to content

Merhaba

admin

Recommended Posts

• Replies 101
  • Oluşturuldu
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuralları senin gibi tiplerin barınmasını imkânsız kılan seviyeli bir ortam olduğundan tavsiye ediyorum.

Seviyeside yazılarıda belli, Liboşculuk oynayan bir dolu etnik döküntünün kendi kendine masturbasyon yaptığı kaliteli üyelerin teker teker ayrılıp Ateforumda kıçlarına tekme yiyenlerin sığınağı haline gelen içi boş forum.

Irkcilara, magandalara, kufur etmek disinda fikir uretemeyen zavallira iltimas gecilmeyen bir yerde yazmak istiyorum. burasi cok yeni galba, tam olarak ne tarz bir yonetim sergilendigini anlayamadim

Turan Dursun tam senlik. :) Bol bol müslümanlara ve Türklere hakaret edersin Hristo akrabalarını kollarsın, kimse sesini çıkarmaz. Forum yönetimide sizden. :)

Seviyeside yazılarıda belli, Liboşculuk oynayan bir dolu etnik döküntünün kendi kendine masturbasyon yaptığı kaliteli üyelerin teker teker ayrılıp Ateforumda kıçlarına tekme yiyenlerin sığınağı haline gelen içi boş forum.

Liboşlarla dolu mu bilemem ama ateistformundan atılanların gidip ateistforum yönetimini çekiştirdigi bir yer....

Sevgili evrensel-insan.

Öyle bir cümle kurmuşsun ki...

Anlamam için, Tosbul? yardımcı olsa dahi, şöyle bir-iki hafta düşünmem gerekiyor:

Aklımın inandığı...?!?!

İdeolojik doğru ?!?!

Ve bu doğrunun kıyısından-köşesinden değil, içinden-ortasından da değil, taaaa "sınırlarından" ?!?!

"benden dile gelen düşüncelerle" Hah! Bak bunu anladım. "Hosgeldin" diyen tek sendin.

Ve s"enden dile gelen dusunce" sayesinde, "Selam verdim, rüşvet değil diye almadılar." cümlesini yazmaktan kurtuldum.

Bak! Fuzuli'nin "Selam verdim, rüşvet değil diye almadılar." cümlesini yine yazmadım. :)

Selam verip, borçlu mu çıktım acaba?

:D

Sevgiler

Saygideger DreiMalAli;

Selam verip, borçlu mu çıktım acaba?-DMA-

Walla, eger bir borcun olacaksa, bu bana degil; once kendine, sonra da insanliga olabilir, ancak.

Rica ederim. Hani belki, evrensel-insan dusuncesinin yazi dili ve uslubunu unutmussundur, belki diye bir giris, yapayim dedim.

Bak sormadigin icin, siraladigin

Aklımın inandığı...?!?!

İdeolojik doğru ?!?!

Ve bu doğrunun kıyısından-köşesinden değil, içinden-ortasından da değil, taaaa "sınırlarından" ?!?!-DMA-

cumlelere de aciklik getirmedim.

"Korkmana" gerek yok.:)

Saygilarimla;

evrensel-insan

Sevgili evrensel-insan.

Madem korkmama gerek... Rahatladım o zaman.

Tosbu!? senden çok benden razı olsun. :D

Sınırlardan bahsettiğinde aklıma hemen gümrük memurları gelince telaşlanmıştım.

Oh be! Rahatladım. SAğolasın, varolasın!

Ama şu "once kendine, sonra da insanliga" olan borçları aklıma getirdin ya...

Bu gece çetin ve uykusuz bir gece olacakmış gibi.

Sevgiler

Saygideger DreiMalAli;

Bu gece çetin ve uykusuz bir gece olacakmış gibi.-DMA-

Tuh, yine beceremedim. Bak gordunmu senin uykusuz bir gece gecirmene sebep oldum.

Hay, su dilimi essek arisi soksa da, kurtulsam.:unsure:

Gerci o da ise yaramaz, cunku sanal alemde dil degil, parmak kullaniliyor.:o

Bence sen, sirf uykusuz kalmama adina, aramizdaki tum bu yazismalari "sanal bir ruyaymis, oh be rahatladim" diye algila.:)

Saygilarimla;

evrensel-insan

Son gelen arkadaşlara selam! Hoşgeldiniz.

Sevgili DreiMalAli;

Her yeni gelene herkes sıradan hoşgeldin demeye kalksa, topic merhabalarla değil, hoşgeldin'lerle şişer.

Bu işi evsahibi olarak Mantık hallediyor, herkes adına karşılama yapıyordu.

O şimdi tatilde olduğundan bu görevi Evrensel-insan üstlenmiş görünüyor.

Kolay gelsin saygıdeğer Evrensel-insan. :D