Jump to content

Ateistforum'a ulaşılamıyor

Ateist Bakış

Recommended Posts

Eger bunu demediyse bir nedenden benim boyle anlamama neden olan ifadeler kullandi oyleyse. O basligi hatirlayan herkez beni onaylayacaktir

Ayrica muhatap oldugun insanlara hakaret etmeden tartismayi ogrenmen senin yararina olacaktir diye dusunuyorum

Yahu yürü git başımdan..

Bana akıl verene bak.. Meczup..

• Replies 128
  • Oluşturuldu
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bir siyah kahvede ben alayim Sevgili DreiMalAli.

Kasede olursa cok memnun olurum. :)

IFeelGood kardesim bazen benim üslubumu onaylamaz ama su basliga dahi bulasici virüs birakana nasil yanit verilebilir ki?

Neden ben deve cobani oldum?

Neyse develerin yemek saatleri geldi ben gec kalmamayayim yoksa bögürtülerinden hostesler rahtasiz oluyor uyuyamiyorlar.

Ben gizli bir sansürden şüphe ediyorum.

Şuan bende açık görünüyor.

Sizlerde bildirirseniz iyi olur arkadaşlar.

Siz de çok şüphecisiniz ama.. Dozunda şüphe iyidir ama sizinki biraz aşırı.

Hem şüpheye mahal verecek bir şey yok, adamlar her yerleri sansürleyeceklerini bangır bangır ilan etti.

Daha ne gizli saklısı olsun ki.

Sansür falan yok, sorun da yok.

Forum açık, her şey yolunda.

Siz de çok şüphecisiniz ama.. Dozunda şüphe iyidir ama sizinki biraz aşırı.

Hem şüpheye mahal verecek bir şey yok, adamlar her yerleri sansürleyeceklerini bangır bangır ilan etti.

Daha ne gizli saklısı olsun ki.

Sansür falan yok, sorun da yok.

Forum açık, her şey yolunda.

Bugünlerimizin gelecegi bize söylenmişti o zamanlar şüphe etmemiştim ama doğru söylemişler.

CHP gibi sevmediğim bir partiyi haklı çıkardılar.

Ayrıca burada sorunun çıktıgı günlerde aynı sorunu başka sitelerde yaşadım bu yüzden.

Bugünlerimizin gelecegi bize söylenmişti o zamanlar şüphe etmemiştim ama doğru söylemişler.

CHP gibi sevmediğim bir partiyi haklı çıkardılar.

Ayrıca burada sorunun çıktıgı günlerde aynı sorunu başka sitelerde yaşadım bu yüzden.

Şaşıracak bir şey yok. Siyasal İslam bu. Ayrıca hiçbir şeyi gizli saklı yapmadılar, açık açık, bağıra çağıra geldiler.

"Kemalizm dinsizliğini yıkmaya yemin ve kasem ederim. Bir gün bu ülkenin cumhurbaşkanı İmam Hatip'li biri olacak. Egemenlik kayıtsız şartsız Allah'ındır. Halk isterse elbette laiklik gidecek" dediler. Ve adım adım hedefe ılaştılar özgürleşme ve demokrasi sözcükleriyle.

Giderek daha demokrat, daha özgür bir ülke oluyoruz gördüğünüz gibi..

Ekşi'nin 50 tane yazarının kapısına polis dayandı, din eleştirisi yaptıkları için.

E bizim forum doğal olarak AKP karşıtı bir ateist forum olunca, üye sayısı da 15000 civarında dolanınca, üyeleri tek tek avlamak yerine kökten erişimi engellemeye çalışacaklardır.

Umuyoruz öyle bir şey olmaz. Direneceğiz tabii.

Ama Ateistforum sansüre uğramadı henüz (çünkü yasa yürürlükte değil), ya da hack'lenmiş falan değil.

Tamamen teknik bir sorundan dolayı kapalıydık. Bu başlığı geriye giderek okursanız göreceksiniz.

Sadece ben degil, Superotesiinsan ve BOSS'un da emekleri var. Sagolun arkadaslar.

Haklısın Yahya.

Süperötesiinsan ve BOSS'a bütün iyi niyetleri, katkıları ve aralıksız çalışmaları nedeniyle sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsınız arkadaşlar. İlgilenen ve yardım teklif eden, destek olan diğer tüm arkadaşlara da...

• 2 ay sonra...

Haklısın Yahya.

Süperötesiinsan ve BOSS'a bütün iyi niyetleri, katkıları ve aralıksız çalışmaları nedeniyle sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsınız arkadaşlar. İlgilenen ve yardım teklif eden, destek olan diğer tüm arkadaşlara da...

ya yine ulaşılamıyor siteye..

ya da bilmediğim başka bir nedeni var siteye erişilememesinin (:

Uykudan uyanmanın sersemliğinden olsa gerek, geçen sefer yahya'ya teşekür etmemişim. Özür.

Halbuki anam hep derdi: Oğlum, sabah kahvesini içmeden hiç bir şey yapma. Eğer kahveden önce bir şey yapman gerekiyorsa, önce kahveni iç!

Gecikmiş de olsa emeği için teşekürler.

http://quickly-player.com/quickly-player/files/images/Guten%20Morgen%20-%20Blumige%20Kunst%20im%20Kaffee.jpg

Sevgiler