Jump to content

Gülümseyelim biraz...

kavak

Recommended Posts

1457682246_dzd.jpg.c5375c2a784ef0eb619c21e1c4ee58d8.jpg

Suudi bilim insanları Dünya'nın düz olduğunu ve Kuran-ı Kerim'in bunu 1400 yıl önceden haber verdiğini kanıtladılar. Makalelerini Nature bilim dergisinde yayınlayan Medine Üniversitesi bilim insanlarına, başta Amerikan başkanı Donald Trampet ve birleşmiş milletler genel sekreteri olmak üzere pek çok uluslararası kuruluştan tebrik mesajları geldi.

2023'ün Ekim ayında Nobel fizik ödülü almaları bekleniyor.

• 2 hafta sonra...
On 31.10.2022 at 10:02, TAO yazdı:

Türkiye de halimiz bu. :)

Yardımlar ile halkın ekonomik sorunları çözülmez

“ Zorba iktidarlar kendi çocuklarına servet, ülkenin çocuklarına borç bırakırlar „

Videodaki fareler oy kullansa da bu ülke siyasal İslam belasından kurtulacak ve 2023 karanlıktan çıkıp aydınlığa yürüyüşün başlangıç yılı olacak.

Zamanında Napolyon işi çözmüş. 

https://www.haberturk.com/ramazan/haber/1096961-napolyon-menfaat-ugruna-musluman-oldum-kuran-okuyorum-demisti

Ali Bonapart

Haydar Hitler

Hüseyin Obama

Bir İslam ülkesini sömürgeleştirmek mi istiyorsunuz? Müslüman kılığına girin ve şeriat sözü verin. Direniş göstermezler.

Başka bir şey yapmanıza gerek yok. 

Bir kuruş bile virmem

Günlerden bir gün Temelli köyünün camisine yıldırım düşer ve cami büyük bir hasara uĝrar. Köyün imamı caminin biran evvel onarılması için kolları sıvar, ev ev dolaşmaya başlar ve köyün ahalisinden maddi yardım talep eder. Köylüler imamı destekler ve imkanları dahilinde yardım ederler.
Tüm ahali mi? Hayır, bir kişi buna itiraz eder ve yardım etmek istemez.
Köyün imamı: "Yahu Temel, bak herkes yardım ediyor. Sen de azıcık destek olsana!"
Temel: "Nedenmuş? Kendi evinu yakan birisuna bir kuruş bile virmem."

Kimlik

Dinsiz imansızın birisi ölmüş ve gözlerini tahtalı köyde açmış. "Eyvaaah, şimdi hapı yuttum" demiş ve kara kara düşünmeye başlamış.

O esnada karşısında bir sorgu meleĝi belirmiş, yanında getirdiĝi kaĝıt ve kalemi çıkarmış ve hemen sadede gelerek sorguya başlamış.

- Adın, soyadın ve doĝum tarihin?
- Hatırlamıyorum.

- Numara yapma.
- Valla hatırlamıyorum.

- İşlem yapılabilmesi için bu verileri söylemek zorundasın.
- Keşke hatırlasam da size yardımcı olabilsem.

- Burada 80 sene yaşadıĝın yazıyor, nasıl hatırlamazsın?
- Bilmiyorum; en son hatırladıĝım şey doktorumun bana söylediĝi idi.

- Doktorun ne dedi sana?
- Bir hayli bunadıĝımı söylemişti galiba.

- Buna inanmamı mı istiyorsun?
- Valla hatırlamıyorum, dedik ya.

Sorgucu melek bir süre düşünür, tanrıyla irtibata geçer ve sonra der ki:
- Gereĝi düşünüldü. Bunaĝın tekrar dünyaya gönderilmesine ve orada diriltilmesine karar verilmiştir. Buraya tekrar geldiĝinde yine bunadıĝını iddia ederse doĝrudan cehenneme gönderilecektir.

Dinsiz imansız buna itiraz etmiş,  "Hani verisiz işlem yapılamıyordu?!"

- Elimizdeki istatistiklere göre şimdiye kadar iki kere arka arkaya bunadıĝını iddia eden olmadı. Yani yine aynı teraneyle karşımıza gelirsen işin yaş ve kimliksizlerin cehennemine gönderileceksin.

Dinsiz imansız belli etmeden içinden kıs kıs gülmüş, "Biz de başka terayneyle geliriz."

• Haha 2

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Yine yaptı

Bir Katolik rahip köy yolunda arabasıyla hızla ilerlerken bir polis devriyesi tarafından hemen durdurulur. Polis alkol kokusu alır ve ardından arabanın içinde duran boş bir şarap şişesini görür.
Polis: "İçtin mi?"
Papaz cevap verir: "Sadece su!".
Polis: "Öyleyse neden şarap kokusu alıyorum?"
Papaz boş şişeye bakar ve "Tanrım, yine yaptı!" der.

• 3 hafta sonra...