Jump to content

Kemalist Usulu Homofobik Sozcuk Turetmece

jadi

Recommended Posts

Aklima gelen -oşlama haricinde bir iki ornek

1) Emin Colasan'in Melih Gokcek icin habire i.Melih demesi

2) Kemalizmin bekcisi olan ordunun Bulent Ersoy'u vatandasliktan atmasi

Şimdi ben tam anlamadım.

Sen birileri Bulent Ersoyu vatandaşlıktan çıkardı diye Atatürkü mü suçluyorsun?

Kemalizm demekle kastın tam olarak nedir?

Ne fark eder Pante? Kendinizi entelektüel anlamda izole edip sizin gibi düşünmeyenlere istediğiniz kadar lakap takın, tüm dünyanın gözünde ne olduğunuz belli zaten.

Senin gibi yavşak olmadığımız belli ötesin de birilerinin çıkarları doğrultusundaki hezeyanları bizi bağlamaz.

Ben Liboş demiyorum, sizin için en uygun kelime Yavşak.

Zihniyetleri gerçekten çok çirkin. Neyse, cidden daha fazla uğraşamayacağım, burada da daha yazmayacağım.

Onun amaci zaten bu suclamadan kurtulmak icin konuyu saptirmak, libosun ne oldugunu konusturtmak. Bu baslikta bu hataya dusulmemeli. Onlarin libosu nasil tanimladiklari benim umrumda bile degil, ben kendimi biliyorum, fasistlerin bana taktigi lakaplari, arkamdan ettikleri dedikodulari hicbir zaman onemsemedim hayatim boyunca. Sana da bunu tavsiye ederim

• Like 1

Sen herhalde liboş kelimesini ilk kez benden duydun. :D

Yoo senden duymadım.

Liberallere çok kızdığım zaman ben de geçmişte bir kaç defa kullanmıştım.

Ben liberalleri eleştireceğim zaman genelde liberal derim.

Fakat kelimeyi sözlük anlamı dışında çok geniş bir anlamda kullanıyorsun diye düşündüm.

Tabii bu senin tercihin.

Götoş, topoş, yumoş, nonoş------------bunlarin hepsi argo escinsellere yonelik kullanilan kelimelerden

Kadinlar, kendi aralarinda isimlerini ayni sekilde kisaltarak konusabilirler. Bu samimiyet ve o anda neseli olundugu anlamina gelir. Burada escinsellige atif yoktur

Bende bir bayanım ama genellikle fazla canım cicimli bayan konuşmalarını sevmiyorum.

Ben hangi gruba giriyorum acaba?

Sanırım bu kişilikle alakalı.

Konuyu anlamadıgım için konudan sapmış olabilirim. :mellow:

Ben liberalleri eleştireceğim zaman genelde liberal derim.

İyi de karşındaki liberal takılan ama gerçekte liberal olmayan hatta faşizan niteliklere sahip biriyse, buna da mı liberal diyeceksin?

Adam, Mustafa Balbay'ın-Mehmet Haberal'ın yıllardır tutuklu olmasından zevk alıyor. Bu şimdi liberallik mi faşistlik mi?

Libofaşoluk. Yani liboşluk.

liberal ve fasist kelimelerini birlestirip libos sozcugunu elde eden beyinlere madalya takmak gerek :)

Cadı, o liboş sözcüğü 12 Eylül zindanlarında gençler işkenceden inim inim inlerken cuntacılara destek veren ve Liberal geçinen Barlas için yaratılmıştı.

Bir halt bildiğin yok, salaklığını ortaya koymaktasın.

Ne işi vardı Barlas'ın cuntacılarla.

Bu mu liberallik?

İyi de karşındaki liberal takılan ama gerçekte liberal olmayan hatta faşizan niteliklere sahip biriyse, buna da mı liberal diyeceksin?

Adam, Mustafa Balbay'ın-Mehmet Haberal'ın yıllardır tutuklu olmasından zevk alıyor. Bu şimdi liberallik mi faşistlik mi?

Libofaşoluk. Yani liboşluk.

Evet anladım.

Fakat 'liboş' kelimesinden adam rahatsız oluyorsa, özellikle cinsellik açısından çağrıştırdığı negatif düşünceler bakımından, o kişi için; o kelimede ısrar edilmeyebilir.

Onun yerine liberal-faşizm vb. denilebilir belki.

Tabii bunlar benim görüşlerim. :)

"Papatya libos" sözlerini Memos Barlas icin Ugur Mumcu söylemistir...

Bakiniz "libos" basliginda ki videoya...

Ugur Mumcu söylemisse cok dogru söylemistir.

Ateistbakisin Jadi hakkinda altini cizdigi noktaya katiliyorum ve bu kadincagiza artik acimaya basladim.

Yakinda panik atak komasina girebilir yardim edelim diye dúsúnüyorum.

Cadı, o liboş sözcüğü 12 Eylül zindanlarında gençler işkenceden inim inim inlerken cuntacılara destek veren ve Liberal geçinen Barlas için yaratılmıştı.

Bir halt bildiğin yok, salaklığını ortaya koymaktasın.

Ne işi vardı Barlas'ın cuntacılarla.

Bu mu liberallik?

Gerizekali,

Barlas ne kadar adi olursa olsun, escinselleri neden konuya katiyorsun? Onlarin gunahi ne?

Birde ayrı yeten, Ulu Önder Büyük Kurtarıcı Yüce Başbuğ Hakan Padişah Türk İslam Dünyasının Lideri Ak Parti Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile de akılları sıra "RTE" diyerek dalga geçmeye çalışıyorlar

Onlar ne kadar abuk sabuk tepki gösterirlerse göstersinler, suratlarına her seferinde çarpılıyor halkın tokatı, ama bu kemalistler hiçbir seferinde akıllanmıyorlar.

Birde ayrı yeten, Ulu Önder Büyük Kurtarıcı Yüce Başbuğ Hakan Padişah Türk İslam Dünyasının Lideri Ak Parti Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile de akılları sıra "RTE" diyerek dalga geçmeye çalışıyorlar

Onlar ne kadar abuk sabuk tepki gösterirlerse göstersinler, suratlarına her seferinde çarpılıyor halkın tokatı, ama bu kemalistler hiçbir seferinde akıllanmıyorlar.

Dalgayla ilgisi yok Mayonez.

Başkalarını bilmem, kendi adıma söylüyorum.

Hızlı yazışmalarda uzun uzun isim yazma zorluğundan kaynaklanıyor.

Bu defa "Tayyip" diyerek daha yanlış anlaşılabilir bir kısaltma kullanılıyor.

RTE en uygunu.

Erdoğan da denebilir, Atatürk dediğimiz gibi. Ama Erdoğan soyadı herkes için kolay çağrıştırmıyor.

Liboş sözcüğünden gocunan liboşlar nasıl da birbirine destek veriyor.

İşte bir liboşluk örneği..

Liboşlar bunu hep yapıyor.

Hep yalan, hep iftira, hep çarpıtma.

Saçmalamada sınır tanımıyorsun. Senin hayalindeki Kemalist ülke Suriye ayarında katı otoriter bir düzenin hüküm sürdüğü bir yer. Bu ülkede allahtan Liberaller, Sosyalistler, Kürtler, Dindarlar, Aleviler var da, öyle bir düzen kuramıyorsunuz. Acınızı anlıyoruz, yorgan altında ağlarken çıkardığınız hıçkırıklarınıza içimiz burkuluyor. Ama elden ne gelir o devirler geçti. :rolleyes: :rolleyes:

Saçmalamada sınır tanımıyorsun. Senin hayalindeki Kemalist ülke Suriye ayarında katı otoriter bir düzenin hüküm sürdüğü bir yer. Bu ülkede allahtan Liberaller, Sosyalistler, Kürtler, Dindarlar, Aleviler var da, öyle bir düzen kuramıyorsunuz. Acınızı anlıyoruz, yorgan altında ağlarken çıkardığınız hıçkırıklarınıza içimiz burkuluyor. Ama elden ne gelir o devirler geçti. :rolleyes: :rolleyes:

Bu kadarmı salaksın : ?

Yoksa kuyruk acınızmı var. ?