Jump to content

Bu Kızların Derdi Ne Ya

somebody

Recommended Posts

Kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanmaları , havalara girip onu bunu beğenmemeleri , çevresindeki akılsızca hareketlere çabuk özenmeleri nedir ya.

Bir de hemcinsleriyle gösteriş yarışına girmelerine anlam veremiyorum. Hele düğün dernek olayı var. Yani ne oluyor, bak ben iyi kaz yolarım , zengin bebesi bulurum demek midir?

Amaçları hep merkezde olmak herhalde. Bunun için herşeyi yapıyor ve  kışkırtıyorlar.

Sizce

• 2 hafta sonra...

Hiç öpüşmemiş veya sevgilisi olmamış bir erkek nasıl erkeğim diye gezebilir anlayamıyorum. 

Bu tür angutları kandırmak çok kolay olmasa emin olun kimse evlenmez, nüfus artmazdı. Adam hayatında bir kızı öpmemiş ama herkesin öptüğü kızı karısı yapabiliyor. 

Bu aynı şeye benziyor... herkesin yaladığı dondurmayı kıçına sokmak. 😂 🤣

On 10.08.2022 at 17:59, Kafir İmam yazdı:

Amaçları hep merkezde olmak herhalde. Bunun için herşeyi yapıyor ve  kışkırtıyorlar.

Üç sene önce eğlencesine bir ilişkim vardı. Her şeyi yapıyorduk ama kız sevgilisi olduğunu en son söyledi. 🤣

Hele düğün dernek olayı var.

Fakirler için çok zor. Ne olduğu belli olmayan biriyle bu kadar paraya kıyıp evlen. Sonra boşan.

zengin bebesi bulurum demek midir?

Haklısın. 

On 10.08.2022 at 16:59, Kafir İmam yazdı:

Sizce

Bunu yeni gördüm, o halde yazayım bari.:D

Çeyrek asırdır evli birisiyim. Yine de bugüne kadar kadınları tam anladıĝımı söyleyemem. Kadınların erkeklerden farklı bir yapısı(!) olduĝu su götürmez bir gerçek. Bir de şunu unutmamak lazım. Kadınların güzelliĝi, gösterişi ve cilvesi yani bir bakıma kadınlıĝı/dişiliĝi olmasaydı, bu dünya hiç çekilmezdi. Muhtemelen tüm erkekler harakiri yapardı.:D

3 saat önce, kavak yazdı:

Bunu yeni gördüm, o halde yazayım bari.:D

Çeyrek asırdır evli birisiyim. Yine de bugüne kadar kadınları tam anladıĝımı söyleyemem. Kadınların erkeklerden farklı bir yapısı(!) olduĝu su götürmez bir gerçek. Bir de şunu unutmamak lazım. Kadınların güzelliĝi, gösterişi ve cilvesi yani bir bakıma kadınlıĝı/dişiliĝi olmasaydı, bu dünya hiç çekilmezdi. Muhtemelen tüm erkekler harakiri yapardı.:D

Kadınlar birbirlerini de anlamıyorlar ki. Zaten amaçları da anlaşılmaz olmak. Bu sayede beni anlamıyorsun diyerek sürekli peşinden koşturup ilgi odağı olmak istemeleri.

Yani kadınlar anlaşılır biri oşmak istemiyorlar.

4 saat önce, Sputnik yazdı:

Yabancı ülkelerde evlilik bitmiş diyorlar. Özellikle İngiltere bu konuda çok öndeymiş. 

Bence bitmeli , düğün denen şey erkeğe işkencedir. Erkek hakları yok mu ya bu ülkede.

Ne gerek var yüzlerce kişi memnun etmek için düğün yapmaya.. sonra otur borç hesapla iki yakanı toplamaya çalış. Düğün dernek işleri sömürüdür.

20 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Bence bitmeli , düğün denen şey erkeğe işkencedir. Erkek hakları yok mu ya bu ülkede.

Ne gerek var yüzlerce kişi memnun etmek için düğün yapmaya.. sonra otur borç hesapla iki yakanı toplamaya çalış. Düğün dernek işleri sömürüdür.

Bu söylediklerin tam olarak doĝru deĝil, çünkü sizin orasını bilemem ancak bizim diyarda düĝün misafirleri damada ve geline düĝünde maddi yardım yaparlar. Bu yardım sayesinde düĝün masrafları hiçbir sıkıntı olmadan ödenir. Hatta üstü bile kalır ki onunla balayına gitme imkanı olur veya oturacakları evin masraflarının bir kısmı bile çikar.