Jump to content

ÜYELİK KAYITLARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU


admin

Recommended Posts

Sayın Katılımcılar,

 

Şimdiye kadarki üyelik kabul sistemimiz bugün itibariyle değiştirilmiştir.

 

Şimdiye kadar üyelik kaydı yaptıranlar email adreslerine gelen aktivasyon email'indeki bağlantıya tıklayarak üyeliklerini aktive edebiliyorlar ve hemen ardından yazmaya ve başlık açmaya başlayabiliyorlardı.

 

Şimdi bunun üzerine bir de yönetici onayı adımı getirilmiştir.

 

Email adreslerine gelen aktivasyon email'indeki link'e tıklayarak başvurularını tamamlayan yeni üyelerimiz, mesaj yazabilmek ve başlık açabilmek için bir yöneticinin üyeliklerini onaylamasını beklemek durumundadır.

 

Yöneticiler siteye her giriş yaptıklarında birikmiş yeni üyelik başvurularını gözden geçirecekler ve geçerli başvuruları onaylayacaklardır.

 

Üyeliğiniz onaylandığında bunu bildiren bir email alacaksınız. Bu email'i almasanız da üyeliğinizin onaylanıp onaylanmadığını mesaj yazmayı deneyerek test edebilirsiniz.

 

Yaptığınız başvuruyu bir yöneticinin görüp onaylaması hemen hemen hiçbir zaman 24 saatten fazla sürmeyecektir. (Bazı istisnalar olabilir). Hatta çoğu durumda üyelikleriniz muhtemelen çok daha kısa bir süre içinde (belki birkaç saat içinde) onaylanacaktır.

 

Bu önlem robot üyeliklerle başa çıkabilmek ve istenmeyen bazı üyeliklerin önüne geçebilmek için alınmıştır.

 

Üyelik kaydı yaptırır yaptırmaz mesaj yazma imkanınızı ortadan kaldıran bu uygulama sitenin kirlenmesini önlemek için başlatılmıştır. Bunu yapmak zorunda kaldığımız için üzgünüz. Fakat bu uygulamanın gerekliliğini göreceğinizi ve bize hak vereceğinizi umuyoruz.

Link to comment
Share on other sites

Isabet olmus, boylece bir yonetici belirli bir zaman siteye ugrayamasa bile; birileri gelip Turkce disi reklam ya da etik disi bir ileti ya da link acamayacaklar.

 

 

 

Eger bu degisiklik bunu onleyecekse, yerinde olmus. Cunku siteye girildiginde bu uygunsuz mesaj ve basliklar ile karsilasmak, site duzeyi ve kitlesi adina ister istemez bir olumsuzluk getirir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...