Jump to content

Kullanılmış Yatağa Kaç Para Ödersiniz

somebody

Recommended Posts

Aslına bakarsan kimse otel odasındaki yatağa para vermiyor.

Tatil için gittiysen o parayı denize kuma veriyorsun. Eğlenceye veriyorsun.

İş toplantısı için başka bir şehire gittiysen mecbur arabada yatmayı göze alamadığı için kalıyorsun. Her şehirde bir evimiz yok çünkü.

Öğrenci yurtları, askeri birlik yatakhaneleri. Bunlar hep mecburiyetten.

Yoksa ne para vereceğim elin yatağına.

@Deadanddark

Her madde zehirdir ve zehirsiz hiçbir madde yoktur doğada. Sadece doz zehri yapar, ya da başka bir deyişle, zehiri zehir yapan dozdur!

Aşırı dozda su da zehirlidir!

Su zehirlenmesi

Bu konuya devam edelim:

Bakteriler vücudumuz için gereklidir elbette ama gereksiz çoğalmaları sağlığımızı tehtit eder. 

Bunun ve yüklediğin resimle ilgili bilimsel makaleler nerede???

Sana bir şey söyleyeyim, doğada bulaşıcılık diye bir şey yoktur ve hiçbir zaman da olmayacaktır.

Sözlerim yıldızlar gibidir, asla batmazlar!

Başka bir bilgin varsa, burada göster!

Beni aptal yerine koyman için sana bir fırsat veriyorum!!!

3 dakika önce, Kahin yazdı:

@Deadanddark

Her madde zehirdir ve zehirsiz hiçbir madde yoktur doğada. Sadece doz zehri yapar, ya da başka bir deyişle, zehiri zehir yapan dozdur!

Aşırı dozda su da zehirdir!

Su zehirlenmesi

Bu konuya devam edelim:

Bakteriler vücudumuz için gereklidir elbette ama gereksiz çoğalmaları sağlığımızı tehtit eder. 

Bunun ve yüklediğin resimle ilgili bilimsel makaleler nerede???

Sana bir şey söyleyeyim, doğada bulaşıcılık diye bir şey yoktur ve hiçbir zaman da olmayacaktır.

Sözlerim yıldızlar gibidir, asla batmazlar!

Başka bir bilgin varsa, burada göster!

Beni aptal yerine koyman için sana bir fırsat veriyorum!!!

Bakteri öldürmezse zaten onun yiyip içip sictigi öldürüyor. Bakteriler hücrelerinize saldırabilir. Birşeyler yemesi lazım hayvanın. İşte fazla doz bakteri de zehirlidir. Fazla çoğalmadan durdurmak gerekir. Baktinki fazla çoğalmış önünü alamıyoruz basariz antibiyotiki.

Seni başkasının boku öldürebilir. Dikkat et kendine. Gerçi sen elini sabunla yikamiyorsundur. Boklu ellerle dolaşan birisindir. Senin elinden kabuklu yemiş bile yenmez.

Seni ben niye aptal yerine koymak isteyeyimki, ara Google dan resimle ilgili bilgilere kendin ulaş. Aptal değilsin ya.

@Deadanddark

Bakteri öldürmezse zaten onun yiyip içip sictigi öldürüyor. Bakteriler hücrelerinize saldırabilir. 
Birşeyler yemesi lazım hayvanın. İşte fazla doz bakteri de zehirlidir. Fazla çoğalmadan durdurmak gerekir. 
Baktinki fazla çoğalmış önünü alamıyoruz basariz antibiyotiki.

Bulaşma ve zehirlenme terimlerini renkli bir şekilde karıştırıyorsun. Zehirlenmenin bulaşmayla ve kesinlikle kendi vücudundaki bakterilerin çoğalmasıyla hiçbir ilgisi yoktur.

Seni başkasının boku öldürebilir. Dikkat et kendine. Gerçi sen elini sabunla yikamiyorsundur. 
Boklu ellerle dolaşan birisindir. Senin elinden kabuklu yemiş bile yenmez.

Under my dick, November Pasha!

Seni ben niye aptal yerine koymak isteyeyimki, ara Google dan resimle ilgili bilgilere kendin ulaş. Aptal değilsin ya.

Cevapların etrafından dolaşma girişimlerin kanıttan yoksun olarak değerlendirilir!

22 dakika önce, Kahin yazdı:

@Deadanddark

Bakteri öldürmezse zaten onun yiyip içip sictigi öldürüyor. Bakteriler hücrelerinize saldırabilir. 
Birşeyler yemesi lazım hayvanın. İşte fazla doz bakteri de zehirlidir. Fazla çoğalmadan durdurmak gerekir. 
Baktinki fazla çoğalmış önünü alamıyoruz basariz antibiyotiki.

Bulaşma ve zehirlenme terimlerini renkli bir şekilde karıştırıyorsun. Zehirlenmenin bulaşmayla ve kesinlikle kendi vücudundaki bakterilerin çoğalmasıyla hiçbir ilgisi yoktur.

31 dakika önce, Kahin yazdı:

Seni başkasının boku öldürebilir. Dikkat et kendine. Gerçi sen elini sabunla yikamiyorsundur. 
Boklu ellerle dolaşan birisindir. Senin elinden kabuklu yemiş bile yenmez.

Under my dick, November Pasha!

Cevapların etrafından dolaşma girişimlerin kanıttan yoksun olarak değerlendirilir!

Düzgün çalışan dişlilerin arasına vida düşerse ne olur?

Hah işte aynı şey senin dişliler içinde geçerli. 

Gerzek , ne ekstrem koşullarda yaşayan bakteriler var. Hiç olmaz denilen yerde var olabiliyorlar. Ve bunlar tek tip değil, senin gibi kuş beyinli olanları var. Bir birini yiyenleri var. Çeşit çeşit. Sen nasıl farklı bir türsün mesela ne olduğun belli değil, işte onlarda böyle. Hepsi farklı farklı ortamlara ev sahipliği yapıyor. Senin gotundeki bakteri farklı kişilik geliştirmiş( insanmış gibi düşün) bir baskasininki farklı. Sana davrandığı gibi bana davranmaz. Seni sever beni döver.

Ortamını bozarsa saldırır. Mide içine alkol boşaltırsan oradaki bakteri ölmemek için kaçar.mide duvarına sızar. Sonra midem yanıyor, midem ağrıyor der durursun.

Angut angut konuşma sektir git şuradan.

Kendin demedin mi fazla doz tehlikelidir diye.

Bakteri ve virüsün fazlası da fazla doz neden sayılmıyor dingil.

36 dakika önce, Kahin yazdı:

@Deadanddark

Bu temelde bir tartışma yürütmek anlamsız, ilgisiz ve zaman kaybı olacaktır!

Bakteriler ve virüsler bizi hasta etmiyorsa ne ediyor?

Mesela kızamık, çiçek, boğmaca virüs kaynaklı değilse neden tekrar tekrar yaşamıyoruz aynı rahatsızlığı. Mesela ishal tekrarlayan bir rahatsızlık ama kızıl tekrarlamiyor.

Bunlara cevap verebilen ve bilimsel çalışmalarını senin göstermen gerekmez mi? Zaman kaybı olan senin ta kendin.

31 dakika önce, Kahin yazdı:

FDP'nin yerel seçim adayı Martin Neumaier, tren istasyonundaki umumi tuvalette bir pisuvarı, klozeti ve tuvalet fırçasını yalarken görüldüğü bir video yayınladı.

FDP'li siyasetçi tren istasyon tuvaletini ve tuvalet fırçasını yalıyor

Kaynak: test.rtde.tech

Dikkat: sadece midesi "sağlam" olanlar izlesin!

Neden sende böyle bir çalışma yapmıyorsun.

Kendini tavuk pisliklerini yerken videoya kaydet ve YouTube gibi sosyal bir platformdan paylaş.

Şimdiye kadar söylediklerinin bir kısmında haklıydın. Bakteriler olmazsa bizde olamayız denen gibi.

Anlamadigin şey ise herkesin kendine ait bir ortamı bir yaşam alanı olması.

İnsan midesinde bakteriye ihtiyaç yoktur mesela. Olursa hasta olursun. Ülser olursun gibi. Kanında bakteri olmaması gerekiyor. Olursa gitmemesi gereken noktalara ulaşırlar ve ölürsün. Bunun gibi. Her bakteride her ortamı kaldıramaz. Saldırgan tavır alır ya ölür ya da öldürür. Gölde yaşayan bakterinin senin beyninde ne işi var mesela. Bir yolunu bulup beynine sokarsan,burnuna su kaçması gibi, onu olması gereken ortamdan uzaklaştırmis, kurulu düzenini bozmuş olursun. Menenjit olursun.

Gibi gibi..

@Deadanddark

Bakteriler ve virüsler bizi hasta etmiyorsa ne ediyor?

Mesela kızamık, çiçek, boğmaca virüs kaynaklı değilse neden tekrar tekrar yaşamıyoruz aynı rahatsızlığı. 
Mesela ishal tekrarlayan bir rahatsızlık ama kızıl tekrarlamiyor.

Bunlara cevap verebilen ve bilimsel çalışmalarını senin göstermen gerekmez mi? Zaman kaybı olan senin ta kendin.

Burada ve burada ve bağlantılı web sitelerinde tüm bunlar bilimsel olarak açıklanıyor.

Okudun mu? Hayır. Eğer okuduysan bana hiç soru sordun mu? O da hayır. Okumamış ya da anlamamış olman benim sorunum mu?

Hamer'ın keşfettiklerini anlamaya başlamak için bile en az 2 ila 3 aya ihtiyac olduğunu sık sık yazdım. Ve her şeyi anlamak için en az 2 yıllık yoğun bir çalışmaya ihtiyacın var.

Yeni başlayanlar için bu video serisini tavsiye ederim. Anlamadığınız bir şey olursa bana sorun. Sormak ayıp değil.

Kendini tavuk pisliklerini yerken videoya kaydet ve YouTube gibi sosyal bir platformdan paylaş.

Çocukça davranışlarına bir ara ver, evlat!

8 saat önce, Kahin yazdı:

Burada ve burada ve bağlantılı web sitelerinde tüm bunlar bilimsel olarak açıklanıyor.

Okudun mu? Hayır. Eğer okuduysan bana hiç soru sordun mu? O da hayır. Okumamış ya da anlamamış olman benim sorunum mu?

Hamer'ın keşfettiklerini anlamaya başlamak için bile en az 2 ila 3 aya ihtiyac olduğunu sık sık yazdım. Ve her şeyi anlamak için en az 2 yıllık yoğun bir çalışmaya ihtiyacın var.

Yeni başlayanlar için bu video serisini tavsiye ederim. Anlamadığınız bir şey olursa bana sorun. Sormak ayıp değil.

Okudum. Uygun bir başlık buldum. Bir delinin hezeyanları.

Herşey duygusalmis. 

Annen ve baban kavga ederse sen kuduz oluyorsun.

Biri sana küfür ederse tetenoz,

Ev sahibin evden atmak isterse tüberküloz,

Birine borç verip geri alamazsan kuş gribi,

İşten çıkarılırsan AIDS oluyorsun yazılanlara göre.

Az biraz mantık be kardeşim. Bu durumda dünyanın tamamı hasta.

Sormazlar mı adama yahu bu daha tehlikeli bir durum değil mı?

Bu nesil kurutur. Atalarımızın yaşadığı zamanı, içinde bulundukları zor koşulları düşününce hepsinin çoktan panik ataktan veba olup yok olmaliydilar.

Geç bu masalları git ekmek arası tavuk boku ye.

@Deadanddark

Ben yukarıda ne yazdım?

"Hamer'ın keşfettiklerini anlamaya başlamak için bile en az 2 ila 3 aya ihtiyac olduğunu sık sık yazdım."

Türkçen mi zayıf? Kavram disleksisi mi var sende?

Annen ve baban kavga ederse sen kuduz oluyorsun.

Biri sana küfür ederse tetenoz,

Ev sahibin evden atmak isterse tüberküloz,

Birine borç verip geri alamazsan kuş gribi,

İşten çıkarılırsan AIDS oluyorsun yazılanlara göre. 

Burada yazdıklarının hepsi yalan!
Eğer öyle değilse bana bunların nerede yazıldığını göster?

Eğer gösteremezsen sen bir yalancısın!

Kuduz diye bir şey yoktur, bu sahtekâr Pasteuer'in bir icadıdır.

Tetanos herkesin taşıdığı anaerobik bir bakteridir. Tetanos bakterilerinin (Chlostridium tetani) dışarıdan nüfuz ettiğini belirten paslı çivi teorisi bir efsaneden başka bir şey değildir, çünkü tetanos toksinleri kan serumunda veya hematomların etkilenen dokusunda da tespit edilebilir, yani açık olmayan ve sadece içeriye doğru kanayan yaralar, örneğin çürükler. Bu da dışarıdan istila eden mikropların değil, hücrelerin yaşamsal inşası ve yıkımına eşlik etmek için gerektiği şekilde çoğalan vücudun kendi bakterilerinin olduğu anlamına gelmektedir.

Tüberküloz basilleri (diğer şeylerin yanı sıra) ölüm korkusu çatışması sona erdiğinde aktif hale gelir ve ölüm korkusu sırasında büyüyen fazla dokuyu (alveol) parçalamaya yarar.

Kuş gribi ve AIDS diye bir şeyde yoktur. Tamamen saçmalıktan ibarettir!

Bu durumda dünyanın tamamı hasta.

Farkında olmadan embesil yazılarınla kendini doğruluyorsun!

15 dakika önce, Kahin yazdı:

Ben yukarıda ne yazdım?

"Hamer'ın keşfettiklerini anlamaya başlamak için bile en az 2 ila 3 aya ihtiyac olduğunu sık sık yazdım."

Türkçen mi zayıf? Kavram disleksisi mi var sende

Delinin tekine göre tüm hastaliklar tek tip. Viral ve bakteriyel olan hastalıklarla kanser ve bel fıtığı hep aynı sebepten.

Sen ciddi sıkıntılı birisin.

17 dakika önce, Kahin yazdı:

Burada yazdıklarının hepsi yalan!
Eğer öyle değilse bana bunların nerede yazıldığını göster?

Eğer gösteremezsen sen bir yalancısın!

Paylaştığın yazıda var. Şimdi buraya taşıyamayacagim.

Adamin teki öldü diye babası testis kanseri, kadının birini tarlada çalışırken uzduler diye rahim ağzı kanseri olmuş. 

Yani sebepler hep duygusal size göre ama doğru değil. Vebadan Avrupa'da toplu ölümler olduğunda herhalde istemedikleri biri kral oldu diye halk hep birlikte duygusal buhran yaşayıp ölmedi.

30 dakika önce, Kahin yazdı:

Tetanos herkesin taşıdığı anaerobik bir bakteridir. Tetanos bakterilerinin (Chlostridium tetani) dışarıdan nüfuz ettiğini belirten paslı çivi teorisi bir efsaneden başka bir şey değildir, çünkü tetanos toksinleri kan serumunda veya hematomların etkilenen dokusunda da tespit edilebilir, yani açık olmayan ve sadece içeriye doğru kanayan yaralar, örneğin çürükler. Bu da dışarıdan istila eden mikropların değil, hücrelerin yaşamsal inşası ve yıkımına eşlik etmek için gerektiği şekilde çoğalan vücudun kendi bakterilerinin olduğu anlamına gelmektedir.

Baştan beri ben bunu söylüyorum. Bakterinin ortamı değişirse zarar vermeye başlar. Vücut içindeki yaralara kiriklara saldırmak için beklerler. Dış iltihabından kan damarlarına sızazarak vücut fonksiyonlarında değişimlere sebep oluyor sonuçta bakteri. Belki ölmüyorsunuz ama vücudunuz tepki veriyor, kötü hissediyorsunuz. Tepki veremezseniz büyük ihtimalle ölürsünüz.

Deney yapmaktan neden cekiniyorsun. Sorun nedir?

5 dakika önce, Kahin yazdı:

@Deadanddark

Paylaştığın yazıda var. Şimdi buraya taşıyamayacagim. 

Neden buraya taşımak istemiyorsun? Çünkü böyle bir şey yazmıyor, değil mi?

Ve yazının geri kalanı hakkında:

><(((°>

Kendin taşı senin için zor olmasa gerek. Ben üşengeç biriyim.

Sorularıma neden cevap vermiyorsun.

kızamık, kızıl, su çiçeği neden tekrar etmiyor. İnsan ömrü yeterince uzun. Grip, ishal gibi hastalıklar kendini tekrar ediyor.

Bir insan bütün kan damarları patlayarak neden ölür.

Bir insan neden ağzından köpükler çıkararak çırpına çırpına ölür. Dünyada 8 milyar insan var, beni seni ve diğerlerini o ölenlerden ayıran şey nedir?

Neden tavuk pisliği yiyip, kendini hivli birine düzdürmek istemiyorsun?

Ben şuan burada hücre hapsi cezamı çekiyorum şimdiden kulağım iltihap kaptı işyerinde giydiğim üniformayı yıkaması için temizlikçi kadına verdim ve kayboldu 🥲

Eğer allah varsa ben böyle allahın..........,. #&@*'x√π¥×`°

Sonra neden ateist oldun aq

Ve şuan vantilatör bile çalışmıyor antalya 45 derece nem ℅85

Herşeyi geçtim ben Alakart İtalyan restaurantta garsonum çamaşırlarımı bile yıkayamıyorum çalınıyor diye halbuki en çok benim kişisel hijyenime dikkat etmem lazım

Hayatı kolay tatlı su müdlümanlarına şükretmek kolay tabi 

Sıkısa benim yaşayıp gördüklerimi tecrübe etsinler

Norveç'te kilise yakanlar gibi cami kundaklamazlarsa ben de birşey bilmiyorum

Çinliler gibi yaşıyorum amk

Haberi bulunca paylaşacagım 2 metreküp alanda yaşıyor Çinliler de

IMG20240614024352.jpg

• Thanks 2

Geçenlerde annemi ziyaret ettim 

Kedi besliyor fakat kediyi hiç sevmiyor hayvan kendisini sevdirmek için yanaştığı zaman dövüyor tiksiniyor 

Ben de barınağa bırak dedim

Sokakta yaşayamaz içim el vermez benim vicdabım yukarıda allah var dedi

İşte o bahsedilen yukarıda ki qllahın ben artık ne desem beğenirsiniz

Anne beni 6 yaşında sokağa attın ama dedim

Benimle ilişkisini kesti

Ulan islam allah sana bu canı bu bedeni sahip olduğun nimet leri verdi diye şükretmeliyiz diyor

Benim elimdeki nimetler ise bu ki bu dünyaya gelmeyi ben istemedim 

Aşagılık bir mahluk tamamen kendi çıkarı için getirdi

Çıkarına ters düşünce sokağa attı

Ey tatlısy müslümanları ben ilahınızq ne için şükredip kul olayım söyleyin bana 

Tabii tuzu kuru tatlısy müslümanlarına bu kolay

Ulan ben günde en az 10 defa anamın beni doğurduğu güne lanet ediyorum

Babam beni istememiş kadın nafaka vs kendi çıkarı için dünyaya getirmiş

Zengin koca bulunca da sokağa atmış

Anne neden tekrar evlendin dedim 

Yine ne dese beğenirsiniz

Seninle birlikte yaşadığım zaman güzel yemekler yiyemedim

Kocam bana çok güzel yemekler yediriyor

Peki beni de alıp evimizi ve babamı neden terk ettin dedim

Canım öyle istedi dedi

Peki babam kaç defa eve dönmen için haber göndermiş dedim

Gevrek şekilde yalan söyledi

Peki babam nasıl bir aile adamıydı sana ne yaptı ki evi terk ettin dedim

Bana büyü yapmışlar galiba babanın bir kusuru yoktu ailesine karşı görevlerini hakkıyla yerine getirirdi dedi

Benzer soruları babama da sordum 

Kadın maaş kartımı istedi bende vermeyince evi terk etti dedi

Dışarıda sokakta işyerinde orada burada böyle kadınları gördüğüm zaman insanoğlundan tiksiniyorum

Resmen midem bulanıyor

Ve çocuklarını gördügüm zaman bogazım dügünleniyor

Hüzünleniyorum

Kendi kötü tecrübelerim yüzünden kadınlara saygı duymak da zorlanıyorym

Onları dişiliginden başka hiçbir özelliği olmayan ve erkeklere bunu sunmanın karşılığında lüks ve rahat bir hayat arayan aşagılık insan olmayan asalaklar şeklinde görüyorum

Bir çocugu sadece kendi çıkarı için dünyaya getirip daha sonra sırf daha lüks bir hayat yaşayabilmek için sokağa atan bir mahluk a kıldığım her namaz da cennete girmesi dua etmek münafıklıktır

Evet kıldığınız her namazda allahım anamı babamı cennete koy dersiniz arapça 2.ve 4.oturuşta 

Yine muhammed ana babanıza of bile demeyin demiş

Şimdi ben münafık davranmamak için ateist olup namaz kılmadım diye cehennem de yanacaksam eğer 

Böyle hak dine bu dinin ilahına küfretsem haksızmıyım

Tatlısu müslümqnları

• Thanks 1

Haklısın insanların yüzde 90 nı anne babasının keyfi için dünyaya getirilir. Çıkarlarına ters düştükleri anda birer kurbanlık gibi hemen feda edilir.

İbrahim denen adam allahı ile iddiaya girmiş, bana on tane erkek çocuk verirsen birini kesecem demiş.

Mantığa bak , kendi kolunu kesmiyor da çocuğunu kesiyor , niye?

Sırf kendi çıkarı için.

İşte insanların çoğu da böyledir.

Bir de utanmadan bunu kutsarlar. İkiyüzlülükte zirvedeyiz.

• Thanks 1

• 2 ay sonra...