Jump to content

Gerçek İslam Bu Değilse Derdiniz ne Sizin?

somebody

Recommended Posts

İslam ülkelerinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen gerçek İslam bu değil diyenlere soruyorum , gerçek İslam hangisi.

Örneğin şeriattan önce İran resimleri var. Gerçek İslam o değil dediniz , pekiya şeriattan sonra yaşananlar ne? Onlar da gerçek İslam değil. Nerede bu gerçek İslam?

Amerikan emperyalist uşaklarının laflarına kanmayın. Bakın hepsinin ailesi ve kızları Amerika ve Avrupa'da okuyor ve yaşıyor. Ama size şeriatı özgürlik diye dayatıyorlar. Tek amaçları sömürü.

Şeriattan önce İran

_105474060_par232574.jpg

_105474062_par54724.jpg

_105476551_par232589.jpg

_105474068_par54698.jpg

VE ŞERİATTAN SONRA İRAN , GERÇEK İSLAM BU DA DEĞİLSE HANGİSİ?

_105373947_gettyimages-85618329.jpg

_105373951_hi048690453.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSrRWYSF5-kBIx5hAQO6eM

_91553165_gettyimages-103246792.jpg

ŞERİATTAN ÖNCE AFGANİSTAN

1960l%C4%B1-y%C4%B1llarda-Kabil-%C3%9Cni

afgan-biyoloji.jpg

İSLAM BU DEĞİL DEDİLER , İSLAM KADINA DEĞER VERİR DEDİLER VE ŞERİATA GEÇTİLER. AMA GERÇEK İSLAM BU DA DEĞİL PEKİ YA HANGİSİ?

İRANLI VE AFGANİSTANLI KADINLARI DA GERÇEK İSLAM LAFLARI İLE KANDIRDILAR.

ŞERİATTAN SONRA AFGANİSTAN

Afgan-kad%C4%B1n%C4%B1.jpg

Afganistan'da izinsiz evlenen çift taşlanarak öldürüldü, evlenmek için kimden izin alacak? Size ne , nerede özgürlük? İmam olmaz derse evlenemez mi?

0B869872-FD4C-4853-8024-60F107B89A76_w40

Afganistan'da kadınlar ve erkekler stadyumda kırbaçlandı

ec8bf7d0-6bd7-11ed-9499-3ffc44a9cd72.jpg

Afganistan'da zina yaptı gerekçesiyle kadın taşlandı

ns-GcG0zAFSYowj3?format=jpg&name=small

Videolar X de var. Ben yayınlamadım , sadece ekran görüntüleri.

Aklınızı başınıza alın , bu şeriat denen sözde özgürlük tıpkı Amerika'nın demokrasisi gibidir. Geldiği zaman öyle kolay kolay kurtulamazsınız.

Ben erkek olarak rahat ederim , kadınlar siz kendinize gelin.

Başörtüsü ile çalışıyorum diye kendinizi güvende sanmayın. Afganistan'da ve İran'da kadınların çalışması yasak.

Tek başlarına taksiye binmesi bile yasak.

Size ne anlatıyorlar ki?

İslamcıların yalanlarına kanmayın. Kadınların kıyafetleri ve eğitimleri neden İslamcıları bu kadar geriyor ki?

Sebep belli , hizmetçi uşak ve sex kölesi olmanız için.

Öyle televizyonda misliman zengin ama medeni aile rollerine kanmayın. Hepsi sizi kandırmak için.

Şeriatın hükmi zaten zengine işlemiyor. Onlara hereşy serbest. Bak Arap şeyhi İngiltere'de sex partisinde öldü de ne oldu? Ama fakir yapsa sınır dışı edilir ailecek fişlenir.

• Like 1

Müslüman diyarından gelen duyumlara göre gerçek İslam, Asr-ı Saadet denilen devirde gerçekleşmiş. O gündür bügündür öyle bir devri gören mören yokmuş...muş.  Güzel Türkçe´mize tercüme edersek, mutluluğun yüzyılı gibi bir şeye tekabül ediyor. Yüz yıla takılmayın; süresi gerçekte 22 yıldır. Hangi zamanı kastettiğimi kesin anlamışsınızdır. :)

Da, mutluluğun göya zirve yaptığı o devirde Muhammed´sin ölüsü 3 gün gömülmedi. Onun en yakın çevresi birbirlerine karşı (Ayşe - Ali) savaştı. 4 halifeden 3´ü öldürüldü. Çok eşlilik ve kölelik resmen devam etti.

Bunlar yetmiyormuş gibi günümüzde şeriatla yönetilen ülkeleri (Afganistan, Iran, Suudi Arabistan vs) beğenmezler günümüzün Türk Müslümanları. Efendim; kalleş Yahudiler onların hepsini kontrol ediyormuş.     

Soğuk Savaş Dönemi'nde Amerika Birleşik Devletleri'nin Müslüman ülkelerin başına bela ettiği Yeşil Kuşak Projesi'nin zararlı sonuçları... Özellikle Persler gibi köklü bir millete yazık oldu. Bu konu hakkında 2007'de Fransızların yaptığı Persepolis filmini izleyin ve izletin!..

Şeriat, şerdir; laiklik, iyiliktir. Kahrolsun şeriat, yaşasın laiklik!.. İçtim şarabı, biçtim Arabı...