Jump to content

Uzaya Giden İlk Türk Astronot

somebody

Recommended Posts

Uzaya ilk Türk Astronot yollayacaklar. Tam da seçim öncesi. Baya bir köpürtecekler.

Bugün gidecekti iptal oldu. Sanırım Erdoğanın sağlık durumu elvermemiştir. Onsuz olmaz çünkü.

Şimdi biraz empati yapalım.

Biz hep Amerikan astronotlarına komplo teorileri uydurup yazıyorduk. Şimdi onlar bize senaryo uydurup yazar mı dersiniz. Örneğin;

Uzaya Türk gitmedi , stüdyoda çekimler yapıldı. Yapay zeka ile üç boyutlu hologram oluşturuldu. Herşey seçim probagandası için tasarlandı.

Roket uzaya fırlatıldı ama içinde bizimki yoktu..

Bizim onlara dediğimiz gibi onlar da bize böyle derse nasıl olur?

Eyy dış güçler , bizi gısganmayııın..

Adamlar 70 yıl önce maymun gönderdiler zaten. Kendileri de tur düzenliyorlar.

Uzaya gitmek artık çok kolay , parayı vereni götürüyorlar. Akp bunu seçim probagandası olarak kullanıyor sadece. Önemli olan uzaya gitmek değil uzaya götüren tekniğe sahip olmak. Bunu da Elon Musk yapıyor.

Bilet fiyatları 250 bin USD ile 450 bin USD. Arasında değişiyor.

Yani bilet alıp uçağa binmek gibi birşey.

Ama halk bunu güzelce yiyecek. Sanki akp uzay teknolojisine sahipmiş gibi probaganda yapacaklar. Yok öyle bir şey , uçağa binmek ile uçağı yapmak aynı şey değildir.

İstese Dilan Polat bile uzaya gider. Türkiye'de bunu ödeyebilecek çok kişi var.

Uzaya giden ilk Türk Astronot demeyelim. Uzaya giden ilk AKP li Astronot diyelim.

İşte ben CHP yönetimine bu yüzden kızıyorum. Gerzekler siz akp den önce davranıp gönderseniz ne olur ki?

Ver 500 bin doları birinci sınıf astronot gönder.  Akp den önce sen köpürt sen kullan bunu probaganda olarak. 500 bin dolara daha iyisini yapamazsınız.

İşte CHP neden iktidar olamaz bu da bir gerçek. Hepsi tarihi geçmiş ve politika üretemeyen tipler.

Uzaya astronot gönderdik ama daha geçen yıl depremde mazot yok , jenaratör yok , kepçe yok , hastane yok, güvenlik yok, insan yok...meğer sağlam bina yokmuş..

Gerçek gündemimiz deprem olmalı. Muhalefet bunu söylemekten uzak duruyor akşama kadar Erdoğan'ın faaliyetlerini yorumluyor.

• 4 hafta sonra...

Uzay turistimiz geri döndü. Acaba orada ne tür çalışmalar yaptı. Gelince akp seçim alanlarında mı anlatacak çalışmalarını yoksa uzman ekiplerin karşısına geçip soruları cevaplayacak mı?

Yada uzman ekip derken diyanet hocalarının karşısında  cinler melekler ve şeytan taşlayan tanrının attığı kuyruklu yıldızların ardındaki o amansız gerçeği haykırıp diyecek mi, evet şeytanları gördüm , Türkiye uzaydan parlıyor , ezanların yankısını duydum , mekikte namaz kıldık herkes ağladı...muhammedin miraca çıktığı yol çok net görünüyor, kâfirler gerçekleri bizden saklıyor, dünya düz falan filan..

Bakalım göreceğiz.

Yada onurlu davranıp susacak mı?