Jump to content

Recommended Posts

Bu konu başka sitelerde de açıldığı için burada eklemek istedim alıntı yapacağım çünkü aynı ayetler değişmedi.

Allah niye küfür eder. Bu acizliktir. Küfür eden hakaret eden ve tehdit eden kendi acizliğini gösterir.

Bu da Kur'an'ın insan sözü birer hikaye ve saçmalık olduğunu ispat eder.

Bu ladar küfür tehdit ve hakaretten sonra bir de islamfobi var diye anırıyorlar.  İslamfobi çok normal bir şey. Bu kadar küfür ve hakaret edeni kimse sevmez.

İşte o kutsal küfürlerden örnekler;

https://www.sonsuz.us/eski/index.php?node=1249

 

https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/46500-kurandan-küfür-ve-hakaretler/

 

 

MUHAMMED (12) : Şüphesiz Allah, inanıp salih ameller işleyenleri, içinden ırmaklar akan cennetlere koyacaktır. İnkâr edenler ise (dünya zevklerinden) yararlanırlar ve hayvanların yediği gibi yerler. Onların kalacakları yer ateştir. 

MÜDDESSİR (51) : Onlar sanki arslandan kaçan yaban eşekleridirler. 

MÂİDE (60) : De ki: “Allah katında cezası bundan daha kötü olanları size haber vereyim mi? Onlar, Allah’ın lanetlediği ve gazabına uğrattığı, içlerinden maymunlar ve domuzlar çıkardığı kimseler ile şeytanlara tapan kimselerdir. İşte bunların yeri daha kötüdür ve onlar doğru yoldan daha çok sapmışlardır.”

NAHL (39) : (Diriltecek ki) ayrılığa düştükleri şeyi onlara anlatsın ve kâfir olanlar da kendilerinin yalancı olduklarını bilsinler! 

NAHL (105) : Yalanı, ancak Allah’ın âyetlerine inanmayanlar uydurur. İşte onlar, yalancıların ta kendileridir.

HAC (12) : O, Allah’ı bırakır da kendine ne zarar, ne de fayda veren şeylere tapar. Bu da derin sapıklığın ta kendisidir. 

NEML (81) : Körleri sapıklıklarından vazgeçirip doğru yola getiremezsin. Ancak âyetlerimize inanıp da müslüman olmuş olanlara duyurabilirsin.

ENBİYÂ (98) : Hiç şüphesiz siz ve Allah’tan başka kulluk ettikleriniz cehennem odunusunuz. Siz oraya varacaksınız. 

CİN (15) : “Hak yoldan sapanlara gelince, onlar cehenneme odun olmuşlardır.”

 

EN'ÂM (74) : Hani İbrahim babası Âzer’e, “Sen putları ilah mı ediniyorsun? Şüphesiz, ben seni de, kavmini de apaçık bir sapıklık içinde görüyorum” demişti.

MÂİDE (64) : Bir de yahudiler, “Allah’ın eli bağlıdır” dediler. Söylediklerinden ötürü kendi elleri bağlansın ve lanete uğrasınlar!..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

"aşağılık maymunlar" gibi terbiyesizce, çirkefçe ve ahlaksızca kaba sözlerdir. Bir Tanrı, böyle küfürlü konuşabilir mi? Yakışır mı bir tanrıya? Anlaşılan Muho gene birileriyle kavga etmiş, basmış onlara küfürü ardından bu ettiği hakaretleri ve küfürleri yazmış Kur'an'a... Ağza bak ağza sanki bir mağaza, hatta küflü bir mağara. Yürü lan Rezilullah görelim ense tıraşını... Mekke serserisi terörist Muhammed...

İlgili linkler:

1) https://www.dinvemitoloji.com/2019/06/kurandaki-argo-sozler.html?m=1

2) https://www.alevihaber.com/kurandaki-kufurler-42077h.htm

3) https://sorularlaislamiyet.com/kuranda-bircok-argo-ve-kufurlu-ayet-var-bunun-hikmeti-nedir-0 

Link to comment
Share on other sites

Arap tanrısının (nam-ı diğer Allah) ağzı bozuktur, terbiyesizdir, sadist kılıklıdır, ahlaksızın önde gidenidir. İnsanların köle olmasından zevk alır, çünkü sabah akşam kendine tapılmasını (namaz), uğruna insanların öldürülmesini (cihad) ve hayvanların katledilmesini (kurban) emrediyor. Katil kılıklıdır; çoluk çocuk, genç yaşlı ve suçlu suçsuz ayırmadan toplu katliyamlara (helak) imza atmıştır. Doğa ve insan sevgisinden yoksundur. Canlı olan her şeye düşmandır.  Erkeklerden yana tavır alır ve kadınlara 3. sınıf muamelesi yapar. Bireysel ve toplumsal özgürlükten ve farklı halkların/kültürlerin barış içinde beraberce yaşamasından nefret eder.

Günümüzdeki dünyada ahlaksızlığın ve düşmanlığın kol gezmesinin, kadınlara ve çocuklara karşı tecavüz vakalarının artmasının yegane sebebi dinlerdir ve bunların başında İslam gelir.  

Link to comment
Share on other sites

Müslümanlar bu kitabın içindeki hakaretleri ve tehditleri görmezden gelirler, hatta bazıları utanmadan aklayıp paklamaya çalışırlar. Halbuki bu kitabın tanrısı insanları hiç sevmez, çünkü kendisine inanmayanlara tahammül edemeyen ve onlara tehditler savuran, neyi nasıl sevecek? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...