Jump to content

Recommended Posts

Çok kısa videolarla İslam felsefesi komik ama gerçektir.

Elin adamına hangi kadın gider de kocasının donundan bahseder. Eğer bahsediyorsa o kadın ile o adam resmen nikahlı sayılır artık.

Dünya uzayda tarım yapıyor bunlar g*tten yukarı cikamadilar. sürekli birbirlerini mı kokluyorlar ne acayip.

Avrupa'da 40 yıl çalışıp da tek sözcük bile öğrenmeden gelmiş heriflere soruyorsun Avrupa nasıl bir yer diye, taharet musluğu yok , diyor. Kırk yıl bundan başka düşünecek fırsatı olmamış demek.

On 20.12.2023 at 10:50, Kafir İmam yazdı:

Elin adamına hangi kadın gider de kocasının donundan bahseder. Eğer bahsediyorsa o kadın ile o adam resmen nikahlı sayılır artık.

Dünya uzayda tarım yapıyor bunlar g*tten yukarı cikamadilar. sürekli birbirlerini mı kokluyorlar ne acayip.

Avrupa'da 40 yıl çalışıp da tek sözcük bile öğrenmeden gelmiş heriflere soruyorsun Avrupa nasıl bir yer diye, taharet musluğu yok , diyor. Kırk yıl bundan başka düşünecek fırsatı olmamış demek.

Bu video dan islam felsefesinin komik olduğunu çıkarman çok dehaca. Bak ciddiyim :) 

Adam beni ilgilendirmiyor hatta hoşuma gitmeyen bir video oldu. Ama adamın dediklerine bakarak İslamı eleştirmen saçma olmuş. Her müslümanın dediğine bakacaksak sonu gelmez.

• Like 1

1 saat önce, Röpteşambırlı Uzaylı yazdı:

hiç bir dinde felsefenin( f ) si yoktur. Tanri nasıl var oldu? diye soramazsın hiç bi dinde.direk şaplaği yersin.

dinci forumun birinde sormuştum direk şutlamişlardi🤣

Evet bende yaşadım. Mantıklı bir soru soruyorum hocaya (!). Bana söylediği tek şey benim Müslümanlığım oldu :) 

4 saat önce, Dummy yazdı:

Bu video dan islam felsefesinin komik olduğunu çıkarman çok dehaca. Bak ciddiyim :) 

Adam beni ilgilendirmiyor hatta hoşuma gitmeyen bir video oldu. Ama adamın dediklerine bakarak İslamı eleştirmen saçma olmuş. Her müslümanın dediğine bakacaksak sonu gelmez.

Komik yazdım zaten. Buradan felsefe çıkartmayın demektir. Ama daha komikleri var Kuran'da 😁😁

On 24.12.2023 at 22:09, Kafir İmam yazdı:

Komik yazdım zaten. Buradan felsefe çıkartmayın demektir. Ama daha komikleri var Kuran'da 😁😁

Sana komik gelir bana mantıklı. Yani seninle bunu tartışmayacağım. Ve nick in ile bile islamofobik bir davranış sergiliyorsun. Objektif bir şekilde bakmayı ilk önce birilerinin öğrenmesi gerek.

• 2 hafta sonra...

Besmele çekilmezse şeytan ortak oluyormuş fanfinifinfoya. Peki, taptıkları Arap tanrısı ne yapıyormuş bu arada? :D

Öyle ya; o her şeyi bilen ve görendi. Bize böyle öğretmişlerdi vaktinde. Besmele çeksende çekmesende dikizliyor olan biteni.

On 20.12.2023 at 10:50, Bayram Tatili yazdı:

G*tler temiz ise sorun yoktur.

O zaman Bizi kimse yenemez , her işimizi düzgün ve sağlam yaparız.

G*tü temiz olanın zekası da süper olur.

Hadi müslümanlar doğru helaya , gırç gırç ses gelene kadar yıkayalım ve şu dünyayı dize getirelim.

,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

On 20.12.2023 at 10:50, Bayram Tatili yazdı:

Bir din hocasının erkeklerin donundan haberi olması için üç olasılık var,

1- müritlerinin karıları ile özel sohbetler yapıyordur. Artık hangi kadın kocasının donundaki lekeyi gider başka erkeğe anlatır bilmem.

2- Kerhane fuhuş evi işletiyordur. Oradaki kadınlar ise erkeklerin pis gelmesinden şikayet etmişlerdir. Bu herif de müşteri kalitesini artırmak istemiş olabilir.

3- bunlar birbirlerinin donunu dergahta kokluyor olabilirler. Artık içeride neler yapıyorlar bilmem.

Başka ;

Bu hoca denen herif keramet ile erkeklerin donlarını biliyor olabilir mi?

Bak bu olur işte.

Gxtü gıcırdamayanı tarikatlara almayın kardeşim. Bunlar yüzünden ülkenin başına belalar geliyor. Tarikata girerken göt gıcırdatma testi yapıp öyle alsınlar. Lütfen ama, yarın mahşerde hesabı var bu işin.

Aynısını fetöcü cemaatlerde de yapıyorlarmış. Hocaefendi denen soytarı gece rüyasında görürmüş. Taharetlenirken donlarda sidik kalıyormuş. Bu yüzden hizmet ilerlemiyormuş😂😂😂

• 5 hafta sonra...