Jump to content

Türkiye'de rejimin durumu

hayna

Recommended Posts

Anayasada laiklik hâlâ duruyor diye bir sürü insan bir rahatlık içinde gibi görünüyor ama, bugün şöyle bir sayfaya denk geldim.

Sizin, bu sayfada yazılanlarla ve gördüğünüz fotoğraflarla ilgili yorumunuz nedir, merak ediyorum. Mesela 90'lı yıllarda böyle bir şeyle karşılaşabileceğini düşünebilir miydiniz?

İşin içinde, devleti ve hükümeti temsil eden "Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı" sıfatlı birisi olduğunu hatırlatırım.

https://mersin.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/121651/abdurrahim-boynukalin-mersinde-genclerle-bulustu.aspx

"Güçlü Türkiye İçin" bir arada olduğu iddia edilen bu güruh (yığın), “Gençlik ve Şehadet" konusunu ele almışlar! (Başka meselemiz yok zaten!)

Mersin Üniversitesi Uğur Oral Konferans Salonu'nda gerçekleşiyor... Bir üniversite içerisindeyiz.

İmam Hatip Lisesi öğrencisi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlatmış, onu dinlemişler!

• 2 hafta sonra...

Atatürk "tüm umudum gençliktedir"  demişti....umudu maalesef suya düşmüş gözüküyor...

Atatürkün ilke ve inkılapları ölümü ile kesildi maalesef. seküler bireyler yetiştirme çabası dinciler tarafından sekteye uğratılıp günümüze kadar gelen süreçde dinci kesim yetiştirildi...o dinci kesim şu anda tr nin her yerinde.