Jump to content

Kafir batılılar neden müslüman olmuyor?

Werther

Recommended Posts

• 2 ay sonra...

Müslümanlar niye hristiyan olmuyor?? diye de sorabiliriz. İşin sonunda sonsuza kadar yanmak var!

Niye? Çünkü hristiyanlara göre, sonuçta, kendilerinden olmayan herkes cehenneme gidecek (öldükten sonra azap çekecek).

Yanlış mı biliyorum?

Marx ya da Lenin, "bizim ideolojimize katılmayanlar, öldükten sonra çok azap görecekler, inanın ki böyledir bu" diye tuttursalardı, n'olurdu mesela? Herkes, ne olur ne olmaz psikolojisiyle hareket edip, korkuyla dolup, komünist olmak için sıraya girer miydi??

Neden olsunlar?

Müslümanlara göre onların dini de aynı Arap tanrısının tasarımı. Bu durumda ne lüzumu var, zırt pırt din deĝiştirmeye? :D

Müslümanlara göre dedim, çünkü Hrıstiyanlar/Museviler İslam dinini kendi dinlerinin devamı olarak görmüyorlar. Müslümanlar bu yalın gerçeĝi bir türlü kabullenemiyor.

On 22.08.2023 at 23:14, Werther yazdı:

Müslümanların yana yana hicret etmek istediği, bütün buluşlarını hunharca sömürdükleri, uzaydan tüm dünyayı gözleyen ve evreni gözlemlemeyi çalışan kafir batılılar neden müslüman olmuyor? İşin sonunda sonsuza kadar yanmak var be..Kafaları mı basmıyor nedir:)

Ne saçma bir soru.

Neden müslüman olsunlar?

Müslümanların yana yana hicret etmek istediği, bütün buluşlarını hunharca sömürdükleri, uzaydan tüm dünyayı gözleyen ve evreni gözlemlemeyi çalışan kafir batılılar neden müslüman olmuyor? İşin sonunda sonsuza kadar yanmak var be..Kafaları mı basmıyor nedir:)

İslam ile ilgili bir sorunum yok fakat bu gerçekten saçma bir soru. Soruyu neden ateist olmuyorlar diyede değiştirebiliriz öyle değil mi?

• 2 ay sonra...
1 saat önce, Dummy yazdı:

Müslümanım yani ilgilendiriyor beni. Sorun saçma. Bu kadar :) 

Eşcinsel ve müslüman ifadesi mantıksızdır bir yanlışa eşdeğerdir.

Müslümanlar hicrette necaşi ve maiyetini dahi kandırdılar. Siyasal islam diplomaside de omurgasız olarak karşımıza çıkıyor. Aksi takdirde hristiyanları kışkırtıcı bir ayet okunabilirdi.

14 saat önce, Kaz yazdı:

Müslümanlar hicrette necaşi ve maiyetini dahi kandırdılar. Siyasal islam diplomaside de omurgasız olarak karşımıza çıkıyor. Aksi takdirde hristiyanları kışkırtıcı bir ayet okunabilirdi.

İslam ideolojisinin en kafa bulandırıcı tarafı bu zaten. Dik durmak onlar için önemsiz. Güçsüz iken güce itaat edip takiye sanatı, güçlü iken en ileri zorbalık, olmuyor işte.

22 saat önce, Kaz yazdı:

Eşcinsel ve müslüman ifadesi mantıksızdır bir yanlışa eşdeğerdir.

Nesin sen hoca falan mı? 

Müslüman bile değilken bana neyin yanlış olup olmadığını söylemeye hakkın yok.

Eşcinsellik içten gelen bazılarına göre ise bir travma ile süregelmiş bir histir. İslam dininde bu hissi dışarıya vurmadığın sürece yani demek istediğim bir kişi ile ilişkiye girmediğin sürece günah olmaz çünkü o hissi hissetmemek senin elinde değil. Benim biriyle ilişkiye girip girmediğimi bilemeyeceğinden dolayı da yanlış olduğumu söylemezsin :) 

Nesin sen hoca falan mı? 

Eşcinsellik içten gelen bazılarına göre ise bir travma ile süregelmiş bir histir. İslam dininde bu hissi dışarıya vurmadığın sürece yani demek istediğim bir kişi ile ilişkiye girmediğin sürece günah olmaz çünkü o hissi hissetmemek senin elinde değil. Benim biriyle ilişkiye girip girmediğimi bilemeyeceğinden dolayı da yanlış olduğumu söylemezsin :) 

Sonuçta senden daha bilgili daha dikkatli ve daha zeki olan toplumlar doğayı araştırmış , bir yığın buluş yapmış insanlara sunmuş ve bunun karşılığında kendilerine secde edilmesi şartını koşmamış , erdemli insanların neden müslüman olmadığı dikkat çekicidir.

Böyle insanların çöldeki bedevilere gidip , evet siz haklısınız , diyerek önlerinde diz çöküp okunmuş su ve deve sidiği ile kutsanmalarını mı bekliyorsunuz.

Bak iyi havlıyorsan tarikatlar orada istersen gidersin.

1 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Sonuçta senden daha bilgili daha dikkatli ve daha zeki olan toplumlar doğayı araştırmış , bir yığın buluş yapmış insanlara sunmuş ve bunun karşılığında kendilerine secde edilmesi şartını koşmamış , erdemli insanların neden müslüman olmadığı dikkat çekicidir.

Böyle insanların çöldeki bedevilere gidip , evet siz haklısınız , diyerek önlerinde diz çöküp okunmuş su ve deve sidiği ile kutsanmalarını mı bekliyorsunuz.

Bak iyi havlıyorsan tarikatlar orada istersen gidersin.

tmm

Nesin sen hoca falan mı? 

Yanlış kelimesini moral anlamda kullanmadım. Mantık bilmediğin için seninle iletişim kurmamalıyım. Yapay zeka bile sözlerimi daha iyi yorumlardı. Üzgünüm.

• Like 1

1 saat önce, Kaz yazdı:

Yanlış kelimesini moral anlamda kullanmadım. Mantık bilmediğin için seninle iletişim kurmamalıyım. Yapay zeka bile sözlerimi daha iyi yorumlardı. Üzgünüm.

İletişim kurmaman gerektiğini yazarken söyleyerek daha sonrasında iletişim kurmaman gerektiğini söylemek nasıl bir çelişki?

8 saat önce, Werther yazdı:

İslam ideolojisinin en kafa bulandırıcı tarafı bu zaten. Dik durmak onlar için önemsiz. Güçsüz iken güce itaat edip takiye sanatı, güçlü iken en ileri zorbalık, olmuyor işte.

İslamı önce tedrici olarak veriyorlar bu oldukça tehlikeli. Eksik anlatıyorlar. İslamı sevdirdikten sonra acayip ayetlerin bir önemi kalmıyor. Onlar takiye yaparlar sonra sana münafık derler. Onlar öyle insanlar.

2 dakika önce, Dummy yazdı:

İletişim kurmaman gerektiğini yazarken söyleyerek daha sonrasında iletişim kurmaman gerektiğini söylemek nasıl bir çelişki?

Bildirmek formal bir şeydir sizi engelliyorum.

9 dakika önce, Dummy yazdı:

Nedir seni rahatsız eden şey?

Sizi engellemeyi başaramadım böyle bir buton veya site özelliği yok sanırım. İnformal üslubunuz ve sözlerimi yanlış yorumlamanız beni rahatsız etti. Ben liberal biriyim kimseye ne yapması gerektiğini söylemem. Yanlış algılamayın kavrayış yoksa doğru iletişim gerçekleşmez.

1 saat önce, Kaz yazdı:

Sizi engellemeyi başaramadım böyle bir buton veya site özelliği yok sanırım. İnformal üslubunuz ve sözlerimi yanlış yorumlamanız beni rahatsız etti. Ben liberal biriyim kimseye ne yapması gerektiğini söylemem. Yanlış algılamayın kavrayış yoksa doğru iletişim gerçekleşmez.

Peki liberal insan. Öyle olsun

1 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Profil ayarlarına gidip yoksayılan kullanıcılara tıklayıp , kutucuğa istediğiniz kullanıcının adını yazıp , hangi özelliğini engellemek istiyorsanız seçip onaylayın

Screenshot_20240101-213140~3.png

Screenshot_20240101-212949~2.png

Screenshot_20240101-213158.png

Benden bu kadar rahatsız olman garipmiş.