Jump to content

Astral seyahat

Ömer

Recommended Posts

3 dakika önce, kavak yazdı:

Saçmalık olduĝu için; hâlâ mı anlamadın?

Yok hâlâ anlayamadım seni. Deneyip denememen senin tercihin fakat bunu yapıp ta sonra Müslümanların körü körüne inanmasını saçma bulmandan bahsetmezsin umarım. Çünkü bu yaptığın seni de onlardan biri kılar :) 

7 dakika önce, Ömer yazdı:

Yok hâlâ anlayamadım seni. Deneyip denememen senin tercihin fakat bunu yapıp ta sonra Müslümanların körü körüne inanmasını saçma bulmandan bahsetmezsin umarım. Çünkü bu yaptığın seninle onlardan biri kılar :) 

1. Anlamadıysan senin sorunun.

2. Elma ile Armudu kıyaslıyorsun.

3. Astral seyahat zımbırtısı var diyorsan, top sende. Yani kanıtlamakla sen yükümlüsün. Öyle ben yaşadım falan filan minvalindeki iddialarla veya sözde görsellerle kimseyi ikna edemezsin.

4. Astral seyahat  kelimesini internette arattıĝın vakit, Ezoterikten tut akla ziyan tüm siteleri görürsün. Ancak bilimsellik adına hiçbir şey yok!

23 dakika önce, kavak yazdı:

1. Anlamadıysan senin sorunun.

2. Elma ile Armudu kıyaslıyorsun.

3. Astral seyahat zımbırtısı var diyorsan, top sende. Yani kanıtlamakla sen yükümlüsün. Öyle ben yaşadım falan filan minvalindeki iddialarla veya sözde görsellerle kimseyi ikna edemezsin.

4. Astral seyahat  kelimesini internette arattıĝın vakit, Ezoterikten tut akla ziyan tüm siteleri görürsün. Ancak bilimsellik adına hiçbir şey yok!

Videoda görsel bulunmamakta. Sadece adam ne yapacağını anlatıyor ve odaklanman için arkada da bir müzik var. Bu kadar yani. Öğrenmeyi istemiyorsan öğrenmeyebilirsin. Ama denemekten de zarar gelmez diye düşünüyorum. Sana bağlı :)) 

Şu an, Ömer yazdı:

Videoda görsel bulunmamakta. Sadece adam ne yapacağını anlatıyor ve odaklanman için arkada da bir müzik var. Bu kadar yani. Öğrenmeyi istemiyorsan öğrenmeyebilirsin. Ama denemekten de zarar gelmez diye düşünüyorum. Sana bağlı :)) 

Farketmez; sonuç itibarı ile video işte.

Mesele zararı olup olmadıĝı veya öĝrenmeme isteĝi deĝil. Dediĝim gibi madem bu kadar iddialısın,  o zaman topla oynamaya başla. 

Şu an, kavak yazdı:

Farketmez; sonuç itibarı ile video işte.

Mesele zararı olup olmadıĝı veya öĝrenmeme isteĝi deĝil. Dediĝim gibi madem bu kadar iddialısın,  o zaman topla oynamaya başla. 

Topla oynuyorum :) 

Sadece şunu istedim açıkçası. Bir gün astral seyahat yaptığımda ve bunu söylediğimde senin inanmayacağını biliyorum. Tabii ki de inanmaman gerekiyor zaten o ayrı konu. Ama bunu kendin deneyimlersen inanman daha kolay olur diye düşündüm.

2 dakika önce, Ömer yazdı:

Topla oynuyorum :) 

Sadece şunu istedim açıkçası. Bir gün astral seyahat yaptığımda ve bunu söylediğimde senin inanmayacağını biliyorum. Tabii ki de inanmaman gerekiyor zaten o ayrı konu. Ama bunu kendin deneyimlersen inanman daha kolay olur diye düşündüm.

Bunlar boş lakırdılar.

• 2 hafta sonra...