Jump to content

Rüyamda 3 harflilere dair şeyler görüyorum

arnavutkamil

Recommended Posts

Ayda 1 kez siyah köpeğin beni sürekli kovaladını ve kaçamadığımı görüyorum. Farklı olarak da bazı korkunç şeyler gördüm.
Bugün ise çok farklı bi rüya gördüm.
İmamın kafir olarak itiraf yaptığını, siyah bi köpeğin de gözler önünde çarpılıp uçtuğunu gördüm. 3 harfilelere ilgim yok, merakım da yok, fakat beni rüyamda rahatsız ediyor.

Bu durumda ne yapmam gerek?

Düzenlenme: moderator tarafından
İmlâ

Rüyalar beyin ve bilinçaltı ile ilgili ama tam olarak bu tarz şeylerle ilgilenen bir doktor departmanı var mıydı bilmiyorum. varsa doktordan bilgi almak en iyisi olur. anlattığın şeylerden dini hikaye ve menkıbeleri fazla ciddiye almışsın gibi görünüyor, şahsi tavsiyem cin peri ruh melek nefis vs vs böyle kurgusal karakterlerin çağlar öncesinde yaşamış insanların kendi kafalarından uydurdukları şeyler olduğunu aklında bulundurman. günümüzde uydurduğumuz vampir elf zombi vs diğer bir ton kurgusal karakterden korkmuyorsan bunların da aynı şeyin eskisi olduğunu göz önüne aldığında onlardan da korkmaman gerekir.

12 saat önce, arnavutkamil yazdı:

ayda 1 kez siyah köpeğin beni sürekli kovaladını ve kaçamadığımı görüyorum farklı olarak da bazı korkunç şeyler gördüm
bugün ise çok farklı bi rüya gördüm
İmamın kafir olarak itiraf yaptığını siyah bi köpeğin de gözler önünde çarpılıp uçtuğunu gördüm 3 harfilelere ilgim yok merakım da yok fakat beni rüyamda rahatsız ediyor bu durum ne yapmam gerek

3 harfli dediĝine göre, demek ki cinlerden öcü gibi korkuyorsun ve dindarsın. Çünkü dindarlar olmayan hayali şeyleri dert eder kendine.

Korkunun ecele faydası yok. Ne mi yapman gerekiyor? Sittir et gitsin şu dandik rüyaları ve her şeyden önce sesli bir şekilde "cin" kelimesini söyle. Merak etme çarpılmazsın, çünkü seni ne çarpan ve ne de çarptıran var.

13 saat önce, arnavutkamil yazdı:

ayda 1 kez siyah köpeğin beni sürekli kovaladını ve kaçamadığımı görüyorum farklı olarak da bazı korkunç şeyler gördüm
bugün ise çok farklı bi rüya gördüm
İmamın kafir olarak itiraf yaptığını siyah bi köpeğin de gözler önünde çarpılıp uçtuğunu gördüm 3 harfilelere ilgim yok merakım da yok fakat beni rüyamda rahatsız ediyor bu durum ne yapmam gerek

Beş duyun ile doğrulamaya çalışırsan rüyada olduğunu anlarsın. :)

• Haha 1

On 22.02.2023 at 19:21, Bruce Wayne yazdı:

Bende islam ile ilgili rüyalar görüp,tekrar müslüman olmuştum. Ama şuan ateist oldum. Önceden deizme inanıyordum. Ama sonra ateist oldum.

Çarşamba günü ateist olmuşsun ancak bugün Hrıstiyan olduĝunu iddia ediyorsun. Seni kafa bir hayli karışık anlaşılan.:)

• moderator başlığı Rüyamda 3 harflilere dair şeyler görüyorum olarak değiştirdi
  • 4 hafta sonra...
On 21.02.2023 at 09:22, arnavutkamil yazdı:

Ayda 1 kez siyah köpeğin beni sürekli kovaladını ve kaçamadığımı görüyorum. Farklı olarak da bazı korkunç şeyler gördüm.
Bugün ise çok farklı bi rüya gördüm.
İmamın kafir olarak itiraf yaptığını, siyah bi köpeğin de gözler önünde çarpılıp uçtuğunu gördüm. 3 harfilelere ilgim yok, merakım da yok, fakat beni rüyamda rahatsız ediyor.

Bu durumda ne yapmam gerek?

Çarpılma derken?

Elektrik gibi mi, yoksa köpeğin ağzı burnu mu kaydı? 

2. Sorum uçması nasıl oldu? A: Kanatlı B: Kanatsız?