Jump to content

Allah'ın ilk emri

ilteriş

Recommended Posts

Beni bilenler bilir, NASA 'da çalışan ilk Türk'üm.

Uzun yıllardır bilimsel yollardan allah ile iletişime geçmeye çalışıyordum

veee, evet başardım. allahı kanıtladık, allah benimle konuştu

sıcağı sıcağına allahın ilk emrini aktarıyorum size:

*Pipinin ucundaki deriyi kes*

kanıtsa kanıt, hadi bakalım atayizler bunu da açıklayın

• Haha 1

10 saat önce, ilteriş yazdı:

*Pipinin ucundaki deriyi kes*

Yaratirken akıl edememiştir ondan sonra yarattığı ürünleri geri çağırmayı da şanına leke gelir diye uygulamamış.

Yaratırken bir de ol ulan ol diye buyurmasina ne demeli!

Ol deyince oluyorda ama insan önce bir plan proje yapar. Ol da ne olursan ol.

1 saat önce, kavak yazdı:

Bilmeyenler de var.

Ortada kapı gibi mâlum ayetler varken, sizin kanıtlar nerede?:D

yalan mı söylücem arkadaş, koskoca Nasa o kadar personel şefi bilemedi de bi senin mi aklına geldi ?? eğer ben Nasa'da çalışmıyosam o kadar teleskop ne için var ? tesadüfen mi oluştu Hubble hee ?? sen önce sorularıma cevap ver bakalım ateyiz .

yemin billah Nasa'da çalıştım, hem de 2yıl. şimdi koyarım ortaya kapı gibi SGK belgemi utanırsın. şüphesiz ki ben doğru söyleyenlerdenim

neyse, size zaten anlatsam da bir, anlatmasam da bir,

allahın 2.emri biraz gecikti, 50,000yıl felan sürebilir ama sorun bakalım niye

malum allah uzay-zaman dokusunun dışında yaşadığı için Higgs bozonu üzerinden Bose-Einstein soguşmasıyla Planck sabiti duvarını aşıp süpersicim halinde kuantum dolanıklığı eşleşmesi gerekiyor ki bu en az 1000yıl gerektirir. amma o eşleşmeyi yapınca bize her yer Sidre-tul Münteha, gençler. 

bilenler bilir, allahın arşını taşıyan 8 melek vardır, biri şamata olsun diye tahtın üzerine dumansız alevden çivi yerleştirmiş, hani şu "biz seni tesbih edip duruyorken yeryüzünde kan dökecek insan mı yaratacaksın, ne ayaksın olum" diye çıkıntılık yapan zırtopoz melek. tabi allah öyle bi hiddetlendi ona öyle bi tuzak kurdu öyle bi intikam aldı ki, gönderdiği yıldırımla cızbız etti kanatlarını koparttı.

neyse, allah ile şaka olmaz gençler.

On 31.12.2022 at 17:06, ilteriş yazdı:

yalan mı söylücem arkadaş, koskoca Nasa o kadar personel şefi bilemedi de bi senin mi aklına geldi ??

Piyasaya binlerce din/inanç ve tanrı sürülünce ve bir o kadar insan da peygamberliĝe, mehdiliĝe, elçiliĝe, şeyhliĝe veya şıhlıĝa soyununca,  ortalık toz duman olmuş vaziyette. Kime inanacaĝımızı şaşırdık. Her gelen yemin billah edip, doĝruyu söylediĝini iddia ediyor.:D

Bu durumda iddia sahibine ne yapılmalı?

1. Terlikle kovalanmalı

2. Kendi haline bırakılmalı

3. En son geldiĝi iddia edilen sözde tanrıya şikayet edilmeli. Diĝer bir deyişle beddua edilmeli.:D