Jump to content

Kadınların baskılanamaz dürtüsü ''Hipergami''

Sprunk

Recommended Posts

1 saat önce, kavak yazdı:

Kimin nasıl giyinip giyinmeceĝine sen karar veremezsin. Teşhircilik yaptıkları ise külliyen sizin gibi erkeklerin uydurması. Muhtemelen kadınlardan bir hayli red yanıtı almışsındır veyayut mâlum dinin bireyisin. Kadınlar şöyle yapamaz, böyle gezemez, şöyle giyinimez falan filan. Bu gibi şeyleri aşmanız lazım.

Çok onursuz bir hitap şeklin var. Kadınlarla birlikte olup olmamak değil ki mesele. Sen erkek olarak kendini ezikşiyorsan diyecek bir şeyim yok .

Bir çok kız üstüme düşer gittiğim yerlerde ama ben onursuz değilim ki, o kızlar dikkat çekmek için şekilden şekile giriyorlar. Amaçları ne eğlenmek mi?

Sokakta sadece sen yoksun her kesimden insan var. Ve bu söyledikleriniz çok ahmakça şeyler. Yaşam koşullarına göre herkesin bulunduğu seviye farklıdır. Ve ayrıca herksin zihni aynı gelişmez. Sen kendin gibi görerek hata yapıyorsun.

1 dakika önce, Deadanddark yazdı:

Atletle çıktın diye sana bagiriyorlarsa bir an önce oradan taşın. Normal değiller.

Belki de insanları korkutuyorsundur görüntünden dolayı. Bu da bir neden olabilir. 

Bunlardan çok var ve siz olayı yüzeyselleştiriyorsunuz. Neden ben rahatını bozayım. Kadının sokakta cinsel bölgelerini görüyorum bu normal oluyor da erkeğin uyarılması mı sapıklık oluyor.

1 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Bunlardan çok var ve siz olayı yüzeyselleştiriyorsunuz. Neden ben rahatını bozayım. Kadının sokakta cinsel bölgelerini görüyorum bu normal oluyor da erkeğin uyarılması mı sapıklık oluyor.

Sen nerede yaşıyorsun, nasıl bir yerki orasi kadınların cinsel bölgeleri görülür. Superman gözlerin mı var. Kemikleri de görülüyor mu?

Anlamadığım senin bundan rahatsız olman.

Ne bileyim senin için sokakta bir erkegin cinsel bölgelerini gormektense bir kadininkini görmek daha hoş olmalı.

7 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Bir çok kız üstüme düşer gittiğim yerlerde ama ben onursuz değilim ki, o kızlar dikkat çekmek için şekilden şekile giriyorlar. Amaçları ne eğlenmek mi?

Ne güzel işte, bu senin gururunu oksamali. Sende kibarca karşılık ver, gülümse onlarında gururu oksansin. Belki sen direk onlara gözünü diktigin için seni kırmamak için sana bir güzellik bir jest yapıyorlardı.

Bence Sende bir gariplik var, bakalım bulabilecekmiyim.

6 dakika önce, Deadanddark yazdı:

Sen nerede yaşıyorsun, nasıl bir yerki orasi kadınların cinsel bölgeleri görülür. Superman gözlerin mı var. Kemikleri de görülüyor mu?

Anlamadığım senin bundan rahatsız olman.

Ne bileyim senin için sokakta bir erkegin cinsel bölgelerini gormektense bir kadininkini görmek daha hoş olmalı.

Yok Süpermen değilim. Algı seviyem ve farkındalığım yüksek. Kadınlar tarafında çok taciz ediliyorum ama şikayet etsem herkes gülüyor. Sonra ben onlara yaptıklarının ondabirini yapsam ahlaksız terbiyesiz diyerek kendilerini temize çıkarmaya çalışıyorlar.

Artık kadınlar renkli don giyerek sokağa çıkıyor yani şort falan değil bildiğin don. Madem böyle giyinmek  özgürlük ve medeniyet oluyor o zaman laf atana yada asılana da namus kasmayacaklar. Bunu yaptıkları zaman amaçlarının kötü olduğu açıkça belli oluyor.

Bakın sosyal medyada sokakta mastürbasyon yapan Suriyeli videoları vardı bir ara. Bu tamamen toplumun şerefsizliğinden kaynaklanıyor.

Özetle seks aptalı olmayın ve kadınların özgürlük adı altında erkeklerden çıkar sağlamaya çalışmasına izin vermeyin.

3 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Yok Süpermen değilim. Algı seviyem ve farkındalığım yüksek. Kadınlar tarafında çok taciz ediliyorum ama şikayet etsem herkes gülüyor. Sonra ben onlara yaptıklarının ondabirini yapsam ahlaksız terbiyesiz diyerek kendilerini temize çıkarmaya çalışıyorlar.

Banada çok defa tanımadığım kadınlar yürürken hey baksana çok yakışıklısın dedi. Bende teşekkür ettim ve sende çok güzelsin dedim.

Bu demek değil ki bana gel beni becer demek istedi. Sizde bir gariplik var. Bak bundan eminim. Bir kadın size iltifat ediyorsa çok mutlu olmalısın, sadece mutlu hisset. Altında dikiş arama hemen. Öyle birşey olacağı varsa sonra olur zaten.

13 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Artık kadınlar renkli don giyerek sokağa çıkıyor yani şort falan değil bildiğin don. Madem böyle giyinmek  özgürlük ve medeniyet oluyor o zaman laf atana yada asılana da namus kasmayacaklar. Bunu yaptıkları zaman amaçlarının kötü olduğu açıkça belli oluyor.

Basit şeyler giymek, rahat şeyler giymek, en hızlı şekilde giyilebileni giymek onların tasarrufu.

Bende bazen işe spor kıyafetle gidiyorum.

Leggins mesela çok rahat ve üstelik ucuz bir kıyafet. Çok fazla tercih edilebilir. Yani durumun tam olarak ne olduğunu bilemezsin.

Senin bir süreliğine alaaddinin cini tarafından kadına dönüştürülmen lazım. 

52 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Çok onursuz bir hitap şeklin var. Kadınlarla birlikte olup olmamak değil ki mesele. Sen erkek olarak kendini ezikşiyorsan diyecek bir şeyim yok .

Sokakta sadece sen yoksun her kesimden insan var. Ve bu söyledikleriniz çok ahmakça şeyler. Yaşam koşullarına göre herkesin bulunduğu seviye farklıdır. Ve ayrıca herksin zihni aynı gelişmez. Sen kendin gibi görerek hata yapıyorsun.

Onursuz hitap ne yahu? Ben sadece durum tespiti yapıyorum. Sizler kadınlardan belki umduĝunuzu bulamadınız diye, onları bir çırpıda tü kaka ilan etmeye kalkıyorsunuz.

Bazı gerçekler gücünüze gidiyorsa yapacak bir şey yok. Ancak kadınları her fırsatta günah keçisi ilan edenlere de lafımı esirgemem.

18 saat önce, kavak yazdı:

Duygularını bastıramıyormuş...muş. Bak yine tarafgir bir tutum sergiliyorsun.

Kimin nasıl giyinip giyinmeceĝine sen karar veremezsin. Teşhircilik yaptıkları ise külliyen sizin gibi erkeklerin uydurması. Muhtemelen kadınlardan bir hayli red yanıtı almışsındır veyayut mâlum dinin bireyisin. Kadınlar şöyle yapamaz, böyle gezemez, şöyle giyinimez falan filan. Bu gibi şeyleri aşmanız lazım.

Neyin hoşlarına gidip gitmeyeceĝini size mi soracaklar?!

Senin özgürlüĝünü kısıtlayan yok, beĝenmiyorsan yere bakarak veya havaya bakarak yürü. Sana kalmış ancak "Vaaay, sen nasıl böyle giyiniyorsun" minvalinde kadınlara çıkışmaya hakkın yok.

Buyur gezin, sizi tutan yok. Buyur hemen yarın deneyiverin.

Ciddiye alınmak istiyorsanız, "amk" kelimeleri kullanmayın lütfen.

Sen görmemiş olabilirsin  ancak ben neredeyse tüm dünyası gezmiş görmüş birisiyim. 50 senedir Avrupa´da yaşıyorum. Şu yazdıkların doĝruları yansıtmıyor; dekolteli gezen de var, parklarda üstü açık hatta çırılçıplak güneşlenen de var. Kimse de onlara karışmıyor ve kimse de gocunmuyor.

Kusura bakma ama kadınlara bakışınız pek saĝlıklı deĝil, çünkü şimdiye kadar yazdıklarınız buna işaret ediyor.

Taraf tuttuğumu kim söyledi ? Sen mi söyledin, sen kimsin ? Kendi yaşadığın ülkede teşhircilik suç kapsamına giriyor, ona rağmen senin zihniyetin teşhirciliği normalleştirmeye çalışıyor, taraf tutan sizsiniz, tacize suç deyip teşhircilik sapkınlığını normalleştiriyorsunuz. Kimin nasıl giyinip giyinmeyeceğime ben karar veririm, çünkü toplum bir arada yaşar ve bir bütünlük oluşturur. Seks objesi değilim deyip seks objesi gibi giyinen kadınları görmek zorunda değil. Orasını burasını açıp TCK nın bile suç teşkil ettiği bu sapkınlığı normalleştiremem.Kadınlar açık giyinmekte özgürse bende bakmakta özgürüm, istediğim gibi de bakarım bu seni ilgilendirmez. Kimse kusura bakmasın ben bir erkek olarak  açık saçık kadın görmek istemiyorum, etkileniyorum, tahrik oluyorum. Bakma o zaman diyorsun, sen git taze biftekle kurdun yanına, sonra ısırma de. Kadın da erkek de kurallara uyacak. erkek nasıl bakmasın diyorsan kadın da açılıp saçılmayacak.
bir de bunlar "erkekler bacaklarını açıp oturmayacak" diyen zihniyet işte. bu kadar iki yüzlüler. Bir de bunların derdi erkekler bakıyor değil. Zaten ilgi çekmek için açılıp saçılıyorlar. Bunların derdi yakışıklı çekici erkekleri etkilemek anca tipsiz adam baktı mı taciz oluyor.

1 saat önce, Sprunk yazdı:

Taraf tuttuğumu kim söyledi ? Sen mi söyledin, sen kimsin ? Kendi yaşadığın ülkede teşhircilik suç kapsamına giriyor, ona rağmen senin zihniyetin teşhirciliği normalleştirmeye çalışıyor, taraf tutan sizsiniz, tacize suç deyip teşhircilik sapkınlığını normalleştiriyorsunuz. Kimin nasıl giyinip giyinmeyeceğime ben karar veririm, çünkü toplum bir arada yaşar ve bir bütünlük oluşturur. Seks objesi değilim deyip seks objesi gibi giyinen kadınları görmek zorunda değil. Orasını burasını açıp TCK nın bile suç teşkil ettiği bu sapkınlığı normalleştiremem.Kadınlar açık giyinmekte özgürse bende bakmakta özgürüm, istediğim gibi de bakarım bu seni ilgilendirmez. Kimse kusura bakmasın ben bir erkek olarak  açık saçık kadın görmek istemiyorum, etkileniyorum, tahrik oluyorum. Bakma o zaman diyorsun, sen git taze biftekle kurdun yanına, sonra ısırma de. Kadın da erkek de kurallara uyacak. erkek nasıl bakmasın diyorsan kadın da açılıp saçılmayacak.
bir de bunlar "erkekler bacaklarını açıp oturmayacak" diyen zihniyet işte. bu kadar iki yüzlüler. Bir de bunların derdi erkekler bakıyor değil. Zaten ilgi çekmek için açılıp saçılıyorlar. Bunların derdi yakışıklı çekici erkekleri etkilemek anca tipsiz adam baktı mı taciz oluyor.

Hala saçmalıyorsun, çünkü kadınlara olan öfkeni ve nefretini kusmak için buraya geldiĝin o  kadar belli ki.

Cinsel açlıĝın o kadar belirgin ki aĝzından çıkanları kulaĝın duymaz hale gelmiş. Kusura bakma ama tam tımarhanelik bir zihniyete sahipsin.

Ayrıca sen önce bir kadınla ilişkiye girmesini öĝren. Benim açıdan konu çoktan kapandı. Senin gibi kendini biilmezlerle deĝerli vaktimi kaybetmeye niyetim yok.

9 dakika önce, kavak yazdı:

Hala saçmalıyorsun, çünkü kadınlara olan öfkeni ve nefretini kusmak için buraya geldiĝin o  kadar belli ki.

Cinsel açlıĝın o kadar belirgin ki aĝzından çıkanları kulaĝın duymaz hale gelmiş. Kusura bakma ama tam tımarhanelik bir zihniyete sahipsin.

Ayrıca sen önce bir kadınla ilişkiye girmesini öĝren. Benim açıdan konu çoktan kapandı. Senin gibi kendini biilmezlerle deĝerli vaktimi kaybetmeye niyetim yok.

Kadınlara olan öfkem yok. Kadınları sevmem lakin onlara düşman değilim, evrimin kendisi hatalı. Ki zaten kadınlar kendi tercihlerinin sonucunu yaşıyor, anıt sayacına bakarak bunu anlayabilirsin. Her gün bir kadın ölüyor bunun sebebi yine kendileri.

Cinsel anlamda bir beklentim yok, bu saatten sonra da olmasını istemiyorum zaten. Tek istediğim şey sapkınca suç teşkil edecek biçimde giyinmemeleri, rahatsız oluyorum. Bu onlarla ilişkiye girmek istediğim anlamına gelmiyor, dakikada bir uyarılmak istemiyorum.

Kadın seçici taraftır, öğrenilecek bir şey yok lakin sen evrimi öğrenmekle başlayabilirsin. Cinsel seçilimin ne demek olduğunu gram bilmiyorsun. Konuyu kapatabilirsin, benim için hava hoş, ben, saçma bile olsa herkese fikrini beyan etme ve tartışma hakkı veririm. Papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmekten başka bir şey yapmıyorsun, önce at gözlüklerini çıkart öyle konuş. Tartışmaktan kaçınıyorsun belli ki cevap verebileceğin bir argüman yok. Saygısızlığının sebebi de bu.

9 dakika önce, Sprunk yazdı:

Kadınlara olan öfkem yok. Kadınları sevmem lakin onlara düşman değilim, evrimin kendisi hatalı. Ki zaten kadınlar kendi tercihlerinin sonucunu yaşıyor, anıt sayacına bakarak bunu anlayabilirsin. Her gün bir kadın ölüyor bunun sebebi yine kendileri.

Cinsel anlamda bir beklentim yok, bu saatten sonra da olmasını istemiyorum zaten. Tek istediğim şey sapkınca suç teşkil edecek biçimde giyinmemeleri, rahatsız oluyorum. Bu onlarla ilişkiye girmek istediğim anlamına gelmiyor, dakikada bir uyarılmak istemiyorum.

Kadın seçici taraftır, öğrenilecek bir şey yok lakin sen evrimi öğrenmekle başlayabilirsin. Cinsel seçilimin ne demek olduğunu gram bilmiyorsun. Konuyu kapatabilirsin, benim için hava hoş, ben, saçma bile olsa herkese fikrini beyan etme ve tartışma hakkı veririm. Papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmekten başka bir şey yapmıyorsun, önce at gözlüklerini çıkart öyle konuş. Tartışmaktan kaçınıyorsun belli ki cevap verebileceğin bir argüman yok. Saygısızlığının sebebi de bu.

Boşuna kendini yorma, çünkü kendini çoktan ele verdin.

1 saat önce, Sprunk yazdı:

Nereden bu kadar emin oldun. Belki de ilk zamanlar erkekler seciciydi.  Sonra eşitlik sağlandı ve kadın seçici oldu. Gerçi o begenmediginiz medeniyetine sövdugunuz ülkelerde en azından böyle fakat geri kalmış İslam batağına bulaşmış ülkelerde kız çocuklarını erkekler seçerek kendine eş alıyor.

• moderator başlığı Kadınların baskılanamaz dürtüsü ''Hipergami'' olarak değiştirdi
5 saat önce, Sprunk yazdı:

Arkadaşım bak çok bencilce konuşuyorsun. Kendin için ağlayıp duruyorsun. Gerçekten ağlanacak durumdasın. Sırf kendi cinsel problemin yüzünden diğer insanların hayatına müdahale hakkın olduğunu düşünüyorsun. 

Kolay tahrik olan birisin malum durumdan dolayı ki seni siyah çarşaf içindeki kadın bile tahrik edebilir. Senin durumunun sorumlusu dışarıdaki kadınlar değil bizzat kendinsin. Çirkin mı olduğunu düşünüyorsun, git kendine çirkin birini bul o zaman. 

Özgürce istediğime bakarım diyorsun ama şimdi sana güzel bakmayı anlatmak istemiyorum.

Detaylara gerek yok. Sen istediğine bak , bak ama belli etme olur mu? Çünkü tanımadığın birinin sana bakması, üstelik belli ede ede bu tehtit anlamına gelir.  Hayvanlar birbirlerinin gözlerine bakmazlar. Kıyafet için aynı şeyi söyleyemem. Bazı hayvanlar killidir bazılari tüylü , doğada kimse kimsenin kıyafetinden rahatsız olmuyor.

Bak geç olur mu kardeşim kimseyi gözlerinle tehtit etme.

15 dakika önce, Sprunk yazdı:

Benim özgürlüğüm sizin özgürlüğünüzü kısıtlayınca var oluyor

Hayır, terimleri karıştırıyorsun.

Doğrusu, benim rahatsızlığım sizin özgürlüğünüzü kisitlayinca bile kaybolmuyor.

Senin için ilaç kendini bir adaya mahkum etmen veyahutta kestir gitsin. Zaten işine yaramıyor. Faydadan çok zararı var sana. Prostat testis kanseri falan olmazsın üstelik.