Jump to content

Ateistler Din Konusunda Daha Cesur Olmalıdır

somebody

Recommended Posts

Ateistler din konusunda daha cesur olmalıdır. Ateist kimliğinizi ortaya çıkarmadan dincilere sokmak için hazır laflarınız olmalıdır. Amca teyze kılıklı tipleri çok da ikna etmeye çalışmayın vakit kaybıdır. Çünkü psikolojik olarak büyük kazık yiyen insanlar bunun farkına vardıklarında kabul etmek istemezler. Bu yüzden 55 yıl boyunca bir yalan uğruna kendini kandıran birisini ikna etmek  ona büyük enayilik gibi gelir ve asla ikna olmaz. Ticaretten biliyorum. Bir malı 20 katı fiyata kakaladıkları bir müşterim aynı malı bende 20 katı ucuz görünce bendeki ürünün gerçek olmadığını sahte olduğunu iddia etmişti. İnandıramadım kadını ....

Aşağıda basit ipuçları taşıyan dialoglar hazırladım bunlar sizin katkılarınızla daha da çoğaltılabilir.

Dinci : Şükredersen Allah daha çok verir.

Ateist : O zaman müslümanlar şükretmiyor. Hepsi fakirlik içinde

Dinci : Ama bizimle kâfirler çok uğraşıyorlar.

Ateist : Öyleyse Allah’ın gücü kâfirlere yetmiyor mu?

Dinci : Evlenin Allah rızkınızı verir.

Ateist : sizin aileniz çok zengin miydi?

Dinci : Yok  biz altı kardeştik ne zorluklar çektik

Ateist : eeee Allah size vermemişken evlenince bana vereceğinden niye bu kadar eminsin?

Dinci : öbür tarafta hesabını vereceksiniz!!

Ateist : niye öbür taraf , bu dünyada hesap sorsa ya..

Dinci : burada imtihan var şimdi hesap öbür tarafta

Ateist : Hiçbir şey öğretmenden imtihan olmaz ki. Başkasına vahiy gönderip bizi imtihan ediyor.

Dinci : Kuran var ya işte bize gönderilmiş .

Ateist : Araplar böyle olduğunu iddia ediyor. Bana da vahiy geldi desem inanacakmısın yani? Bana niye inanmıyorsun?Öteki dinlerin tanrılarına niye inanmıyorsun?

Dinci : öbür tarafta görürsün ( yine başa sarıyor)

Ateist : Hesabını Allah soracaksa sana ne bundan , seni vekil mi seçti?

Dinci : Ne güzel okuyor hey mübarek

Ateist : anlıyormusun ne diyor bu

Dinci : Ezan işte namaza davet

Ateist : Muhammed’e şahidim diyerek yalan söylemiyor mu?  Şuan kimse 1300 yıldır Muhammed’i görmedi duymadı öyle değil mi? Ben bunun anlamını öğrendiğimde şok olmuştum.

17 dakika önce, Kafir İmam yazdı:

Dinci : Şükredersen Allah daha çok verir.

Ateist : O zaman müslümanlar şükretmiyor. Hepsi fakirlik içinde

Dinci : Ama bizimle kâfirler çok uğraşıyorlar.

Ateist : Öyleyse Allah’ın gücü kâfirlere yetmiyor mu?

Dinci : Evlenin Allah rızkınızı verir.

Ateist : sizin aileniz çok zengin miydi?

Dinci : Yok  biz altı kardeştik ne zorluklar çektik

Ateist : eeee Allah size vermemişken evlenince bana vereceğinden niye bu kadar eminsin?

Dinci : öbür tarafta hesabını vereceksiniz!!

Ateist : niye öbür taraf , bu dünyada hesap sorsa ya..

Dinci : burada imtihan var şimdi hesap öbür tarafta

Ateist : Hiçbir şey öğretmenden imtihan olmaz ki. Başkasına vahiy gönderip bizi imtihan ediyor.

Dinci : Kuran var ya işte bize gönderilmiş .

Ateist : Araplar böyle olduğunu iddia ediyor. Bana da vahiy geldi desem inanacakmısın yani? Bana niye inanmıyorsun?Öteki dinlerin tanrılarına niye inanmıyorsun?

Dinci : öbür tarafta görürsün ( yine başa sarıyor)

Ateist : Hesabını Allah soracaksa sana ne bundan , seni vekil mi seçti?

Dinci : Ne güzel okuyor hey mübarek

Ateist : anlıyormusun ne diyor bu

Dinci : Ezan işte namaza davet

Ateist : Muhammed’e şahidim diyerek yalan söylemiyor mu?  Şuan kimse 1300 yıldır Muhammed’i görmedi duymadı öyle değil mi? Ben bunun anlamını öğrendiğimde şok olmuştum

Dinleri çürütmek için hazırlık yapmaya yada üstün bir zekaya gerek yok sadece hemen sürü psikolojisine girip sizi linç edebilirler. Ben self-defence öğrendikten sonra yaşadığım şehrin en yoğun camisine gidip islami çürüten fikirlerimi beyan etmeyi planlıyorum 😅

21 dakika önce, Frankenstein yazdı:

Dinleri çürütmek için hazırlık yapmaya yada üstün bir zekaya gerek yok sadece hemen sürü psikolojisine girip sizi linç edebilirler. Ben self-defence öğrendikten sonra yaşadığım şehrin en yoğun camisine gidip islami çürüten fikirlerimi beyan etmeyi planlıyorum 😅

Bence camidekileri ikna etmek daha zor olur. Argümanları cami dışındaki din sempatizanları için kullanırsan hatta en yakın arkadaşından başlamalısın.

1 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Bence camidekileri ikna etmek daha zor olur. Argümanları cami dışındaki din sempatizanları için kullanırsan hatta en yakın arkadaşından başlamalısın.

Onlar inandigina dair körü körüne riya içindedirler.Onlara doğru yolu göstersen de zaten bildikleri halde putlarindan ayrilmazlar.Benim görevim sadece onları şoka uğratmak.İkiyuzlülüklerini yüzlerine vurmaktadır.allah kelamı gibi oldu 🤣

• Thanks 1

15 dakika önce, Frankenstein yazdı:

Onlar inandigina dair körü körüne riya içindedirler.Onlara doğru yolu göstersen de zaten bildikleri halde putlarindan ayrilmazlar.Benim görevim sadece onları şoka uğratmak.İkiyuzlülüklerini yüzlerine vurmaktadır.allah kelamı gibi oldu 🤣

He yav okurken besmele çekesim geldi.

İkiyüzlülüklerinden biri de bu yazdığın durumdur. Kur'an hem onlar sağır dilsiz kördür anlamazlar der hem de onlara anlat der. 🤪

• Haha 1

Cesurluĝun ilk adımı selam verip/almaktan geçer.:D

1. Şık:

Dindar: - Selamünaleyküm.

Dinsiz/imansız: - Merhaba.

Dindar: - Vay gavur.

DInsiz/İmansız: - Niyeymiş?:D

2. Şık:

DInsiz/İmansız: - Merhaba.

Dindar: - Selamünaleyküm.

Dinsiz/İmansız: - Kusura bakma ama anlamadım.

Dindar: - Vay zındık.

Dinsiz/İmansız: - Senin memleket nire?:D