Jump to content

Sitenin moderatör ihtiyacı

admin
 Share

Recommended Posts

Sayın katılımcılar,

Siteye moderatör alınacaktır.

ilgilenenler özel mesaj yoluyla benimle bağlantı kurabilirler.

Gerekli koşullar, siteye hemen hemen her gün bağlanabilecek durumda olmak, ve sitenin amacı, ilkeleri ve kurallarını benimsemiş olmaktır.

Başvuranların sitedeki eski içerikleri incelenecektir. Başvuran kişinin site moderatörlüğüne uygun olup olmadığını tespit etmeye imkan verecek miktarda içeriği yoksa, başvurusu reddedilecektir.

• admin pinned this topic
  • 1 month later...

Bu başlığı dikkate almıyorsunuz, ama bir süredir bu sitenin moderatörü yok. Benim ise bu sitenin moderasyonuyla ilgilenmeye vaktim yok.

Öbür taraf yazmaya kapatılınca, insanlar yazacak yersiz kalmasın diye, sizlere iyilik olsun diye tekrar açtım burasını. Yoksa 2015’te yine aynı sebeple (yani günlük işleri ve moderasyonuna vaktim olmadığı için) kapadığım bu ortamı tekrar niye açayım?

Ama burasını çekip çevirecek, günlük işleri ve moderasyonuyla uğraşacak gönüllüler çıkmazsa takipçilerden, burasını bir süre sonra tekrar kapatmak zorunda kalmam ciddi bir olasılık, haberiniz olsun.

Yazacak ortam olarak burasını da kaybetmek istemiyorsanız, lütfen sahip çıkın arkadaşlar.

Türkiye de internet fiyatları  her şey gibi aşırı arttı.

Bugün eski sözleşmenin düşük fiyatları ile her gün girebiliyorum.

Üç ay sonrasını göremiyorum.

• 2 weeks later...

Önceki moderatörümüz geri döndü bir süre önce, ama bu başlık yoluyla sitede moderatör arayıp bulamamış olmak beni ürkütüyor. Demek ki moderatörsüz kalsak yenisini kolay bulamayacağız.