Jump to content

somebody

Recommended Posts

Bu dinciler , cemaatçiler , tarikatçiler neredeler? Eskiden hepsi böyle sitelere girip cihat edip tebliğ yaparlardı..

Galiba şimdi hepsi IRC Chat sitelerinde uçkur peşinde..😄😄😄.  Gerçekten böyle. Chat siteleri karı – erkek farketmez nurcu fetöcü  tarikatçi kaynıyor. Kız ismiyle giriyorum hepsi sapık gibi mesaj yağdırıyorlar.

Kendileri de saçma sapan bir düşünceyi takip ettiklerini anlamışlar demek ki. Ama geçiş süreci yaşıyorlar, sosyal hayatta medeni ilişkiler kuramadıkları için chat sitelerinde çare arıyorlar galiba.

Ama böyle yapmasınlar , onlara bir tavsiyem var. Cenneti beleşe getirmeye çalışmayın . Abi-Abla yada imam-şeyh lerinize diyin ki; sizin sisteminizi kabul etmiyoruz böyle gitmez

6 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Bu dinciler , cemaatçiler , tarikatçiler neredeler? Eskiden hepsi böyle sitelere girip cihat edip tebliğ yaparlardı..

Galiba şimdi hepsi IRC Chat sitelerinde uçkur peşinde..😄😄😄.  Gerçekten böyle. Chat siteleri karı – erkek farketmez nurcu fetöcü  tarikatçi kaynıyor. Kız ismiyle giriyorum hepsi sapık gibi mesaj yağdırıyorlar.

Kendileri de saçma sapan bir düşünceyi takip ettiklerini anlamışlar demek ki. Ama geçiş süreci yaşıyorlar, sosyal hayatta medeni ilişkiler kuramadıkları için chat sitelerinde çare arıyorlar galiba.

Ama böyle yapmasınlar , onlara bir tavsiyem var. Cenneti beleşe getirmeye çalışmayın . Abi-Abla yada imam-şeyh lerinize diyin ki; sizin sisteminizi kabul etmiyoruz böyle gitmez

Forumlara olan rağbet eski zamanlara oranla bir hayli azaldı. Sadece dinsiz imansızlar değil, azılı dindarlar da forumlara pek uğramaz oldular.

Bence bunun sebeplerinden birisi şu:

İnsanlar yaşlanıyor, insan yaşlandıkça eskisi gibi enerjik olmuyor.  Elbette istisnalar var.

Ayrıca nesil değişiyor. 1990 ve 2000´li nesil çok farklı. Onlar bambaşka ălemde yaşıyorlar. :D

Sövene dilsiz , vurana elsiz diyen fetöcüler şimdi Twitter'da ağız dolusu sövüyorlar.

Kendinden olmayana ayağı kaymış şefkat tokatı yemiş diyenler , şimdi başlarına gelene ne diyor acaba? Hayat işte insanları kendi laflarıyla kendi iftiralarıyla nasıl sınıyor.

Bu yüzden güvenle ateistim diyorum. Çünkü abuk subuk iddialarım yok. Ve biliyorum ki herkes kendi saçmalıklarının karşılığını görüyor. O yüzden hayaletleri değil benimle bir şekilde iletişim kuranları dinlerim.

Adnancılar ne durumda bilmiyorum, kaset şantaj işleri bunların ortak noktası. Büyük parçanın küçük öğeleri bunlar.

Ama chat sitelerinde adım gibi eminim, boşta kalanların hepsi oradalar. Belki yine kaset kayıt şantaj işleri yapıyorlardır chat üzerinden tuzaklar kurarak.

Gerçi bunların her tarakta bezleri var.

Nurcuların okuyucu tayfası da chat sitelerinde , azizi Mahmutçular da oradalar. Sıklıkla raslıyorum.

Merak ettiğim diğer bir konu sahte niklerle on kişinin bile olmadığı sitelerde ne yapıyorlar. Acaba yeni kripto iletişim yolları mı böyle.

Yada açtıkları sapık isimlerle birilerini tuzaklayıp para kazanma yöntemleri mi arıyorlar.

Şaka değil o sitelerdekilerin çoğu dincidir.

Tebliğler artık sosyal medyanın popüler uygulamalarında yapılıyor.Ayrıca Muhammed'in ümmeti ben ateistim,deistim diyor diyerek ağlayacak seviyeye geldiler.2000 sonrası doğanların inançla alakası olanların sayısının çok azaldığını düşünüyorum.Daha çok tebliğ yapacak insan oluşmuşken kaybettiklerini içten içe düşünmeye başladıkları bir çaresizlik içerisindeler.