Jump to content

Denizler altında 20000 fersah

kavak

Recommended Posts

20 saat önce, navigarre necesse est yazdı:

Bu kadar bilgilendirici bir yazı hayatımda görmedim. Öyle böyle bilgilenmedim. Bu bilgilendirme için ne kadar teşekkür etsek az. :D Azıcık bahsetse miydin acaba? :D

Elinin körü!

Tüm hikayeyi yazmamı bekliyorsan, havayı alırsın.:D

Bence harika bir mini özet olmuş. "Harika bir eser" gayet güzel bir özet.

40 dakika önce, kavak yazdı:

Elinin körü!

Tüm hikayeyi yazmamı bekliyorsan, havayı alırsın.:D

Bence harika bir mini özet olmuş. "Harika bir eser" gayet güzel bir özet.

Tüm hikayeyi yazmana gerek yok ama değerlendirebilirsin azıcık kendi görüşüne göre. Özet istedik ama bu kadar özet olacağını düşünmemiştim hiç. :D 

• Haha 1

1 saat önce, navigarre necesse est yazdı:

Tüm hikayeyi yazmana gerek yok ama değerlendirebilirsin azıcık kendi görüşüne göre. Özet istedik ama bu kadar özet olacağını düşünmemiştim hiç. :D 

https://www.fullhdfilmizlesene.com/macera-filmleri-izle/denizler-altinda-20000-fersah-20000-leagues-under-the-sea/

filmini izle :)

• Haha 1

1 saat önce, navigarre necesse est yazdı:

Valla şimdi özeti fazlaca yeşillendirirsem, bu sefer spoiler vermiş olurum. O zaman da kimse meraklanıp okumaya yeltenmez.:D

Geçenlerde James Bond´un son filmini izlemeye niyetlenmiştim ancak çevremdeki bir som ağızlının teki, filmin sonunda J.B.´un öldüğünü söyleyince, filmi izlemekten vazgeçtim. Tüm hevesim gitmişti, iyi mi?!

Onun gibi düşün.:D

On 23.11.2021 at 22:29, kavak yazdı:

Valla şimdi özeti fazlaca yeşillendirirsem, bu sefer spoiler vermiş olurum. O zaman da kimse meraklanıp okumaya yeltenmez.:D

Geçenlerde James Bond´un son filmini izlemeye niyetlenmiştim ancak çevremdeki bir som ağızlının teki, filmin sonunda J.B.´un öldüğünü söyleyince, filmi izlemekten vazgeçtim. Tüm hevesim gitmişti, iyi mi?!

Onun gibi düşün.:D

Aferin sana, iyi halt ettin. Ben de yedim spoilerı ama neyse çok önemli değil. Zaten izlemeyecektim JB'yi.