Jump to content

Gülümseyelim biraz...

kavak

Recommended Posts

5 saat önce, somebody yazdı:

Tekerlekleri birbirine sıkıca bağladım , ama kasaya bağlamayı unutmuşum o nedenle 6 sı birden düştüler.

Kim işini doğru düzgün yapıyor ki sen yapasın. Senin yüzünden trafikte belkide insanların hayatı riske girdi.

Basit bir kurtarma operasyonunda itfaiyeciler bir kız çocuğunu öldürmeyi başardı. Olamaz denilen herşeyin olduğu ülke hangisidir diye sormaya gerek var mı?

3 saat önce, Deadanddark yazdı:

Kim işini doğru düzgün yapıyor ki sen yapasın. Senin yüzünden trafikte belkide insanların hayatı riske girdi.

Basit bir kurtarma operasyonunda itfaiyeciler bir kız çocuğunu öldürmeyi başardı. Olamaz denilen herşeyin olduğu ülke hangisidir diye sormaya gerek var mı?

Bana niye kızıyorsun , bir gün tabelasını gördüğüm ehliyet kursundan içeri girdim selamünaleyküm dedim , bana ehliyet verdiler. Bangaya gittim , hesap açayım dedim hemen kredi verdiler. Kamyon aldım bende.

1 saat önce, somebody yazdı:

Bana niye kızıyorsun , bir gün tabelasını gördüğüm ehliyet kursundan içeri girdim selamünaleyküm dedim , bana ehliyet verdiler. Bangaya gittim , hesap açayım dedim hemen kredi verdiler. Kamyon aldım bende.

Bir an senin gerçekten bir kamyonun olduğuna inandım. Kamyonlardan hiç haz etmem. Senden başlayarak Türkiye'deki tüm insanları tokatlayarak bir uçtan diğer uca geçmeyi hayal ettim. Her fiskede insan olun ulaaaan! diye haykırasım da var. İşe yarar mı sizce?

1 saat önce, kavak yazdı:

Kamyonlardan uzak durun. Ne sağı ne de solu belli oluyor. Şoförleri millete yüksekten(!) bakıyor ve araçlarının arkasına dandik sözler yazıyorlar.

Mesela şu:

Kamyonum çeker 10-20 ton.

Gönlüm çeker Paris Hilton.

Şimdi Instagramdan kadın kamyon sürücüleri videoları var. Pek inandırıcı değil ama , aslında öyle kadınlar kullasa kamyonları fena olmaz

Düşünsenize her erkeğin hayali bir kamyon şöförü ile takılmak 😆😆😆

• Haha 1

3 dakika önce, somebody yazdı:

Şimdi Instagramdan kadın kamyon sürücüleri videoları var. Pek inandırıcı değil ama , aslında öyle kadınlar kullasa kamyonları fena olmaz

Büyük kamyon(Truck) kullanan kadınlar var. Hem Avrupa´da hem de ABD´de. İsimleri de güzel: Trucker Babes.  :)

Türkiye´de var mı böyle yürekli kadın şoförler?

51 dakika önce, kavak yazdı:

Büyük kamyon(Truck) kullanan kadınlar var. Hem Avrupa´da hem de ABD´de. İsimleri de güzel: Trucker Babes.  :)

Türkiye´de var mı böyle yürekli kadın şoförler?

Türkiye'de bir kadın bunu yapacaksa , canına susamış demektir. Kaynaşlıda bekliyorum , kamyoncu arkadaşlar nerde lan bu kadınlar , yolunu keselim demeye başladılar bile.