Jump to content

Bir Kitap Yazıyorum

Vejeteryan Doğan

Recommended Posts

Arkadaslar bir kitap yazıyorum kitapta müslümanmıs ateistmis putperestmis yahudiymis hristiyanmıs daha baska ne inanclar varsa iste hepsine bir göz atıyorum .. Hiçbirinde cok bilgili olduğumu sanmıyorum ama yinede yazıyorum .. Burda bir iki arkadastan rica ettim sohbet etmek icin ama pek sıcak yanasmadılar bana yardım etmek isteyen varsa çok memnun olurum hatta para bile veririm Lütfen rica ediyorum bir yardım edin ..

Forumun anlamı kalmaz da o yüzden, senin yüzünden forum tanımına da baktım :D

---------------------

Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

Forum, panelin devamında yapılacaksa başkan, panelin süresini bir saat, forumun süresini de yarım saat olarak sınırlayabilir. Bu durumda panelden sonra forum yapılacağı konuşmalara başlanmadan duyurulmalıdır.

Forum, toplu tartışmaların başlı başına bir çeşidi sayılmamakla birlikte, dinleyicilerin konu üzerinde daha aktif ve farklı bakış açılarıyla düşünmelerini sağlar. Foruma davet edilen uzmanların görüşlerine de müracaat edilerek ortaya çıkabilecek yanlış anlayışların önüne geçilir.

Esasen forumdan amaç belli kararlara varmak değil, konuyu değişik anlayışlarla, farklı boyutlarıyla ortaya koymaktır.

Forumda söz alan dinleyiciler, konuyla ilgisi olmayan özel sorunlarına değinmemelidir. Sorular kısa, açık ve net olmalı, tartışma saygı kuralları içerisinde, kırıcılıktan uzak, samimî bir hava içerisinde yapılmalı, tartışmadan beklenen amaca yardımcı olunmalıdır.

Arkadaslar bir kitap yazıyorum kitapta müslümanmıs ateistmis putperestmis yahudiymis hristiyanmıs daha baska ne inanclar varsa iste hepsine bir göz atıyorum .. Hiçbirinde cok bilgili olduğumu sanmıyorum ama yinede yazıyorum .. Burda bir iki arkadastan rica ettim sohbet etmek icin ama pek sıcak yanasmadılar bana yardım etmek isteyen varsa çok memnun olurum hatta para bile veririm Lütfen rica ediyorum bir yardım edin ..

Bende serbest dusunur olarak

Hayır abi özelden konussak ne olacak ben onu anlamıyorum ..

Peki bu "özelden konussak" inadı nedir yav!

Diğer başlıkta da aynı inat var.

Burada, herkese açık bir alanda yazarsan heyecandan dili mi titriyor? Pardon... Klavyen mi titriyor?

Yoksa bilmediğimiz bir bityeniği mi var?

Bir Kitap Yazıyorum

Emin misin?

Sevgiler

Ya gerçekten yardım etmek isteyen varsa bana bildirsin .. Gerçekten işim bitince para bile veririm diyorum yaf daha ne diyeyim ???

Hangi konuda bilgilenmek istiyorsan söyle....konu ac ...herkes bildigini söyler.....

özelde tek kisinin bilgisi az gelebilir...burada acikca tartisilsin....

Para isini gec.....biz allah rizasi icin yardim ederiz...... :)

Günümüzde bilgilenmek internet sayesinde cok kolaylasti.....her konu defalarca tartisilmis,

paylasilmistir.....ayrica Hazreti Vikipedia var,Google amca var....varda var.

Hangi konuda bilgilenmek istiyorsan söyle....konu ac ...herkes bildigini söyler.....

özelde tek kisinin bilgisi az gelebilir...burada acikca tartisilsin....

Para isini gec.....biz allah rizasi icin yardim ederiz...... :)

Günümüzde bilgilenmek internet sayesinde cok kolaylasti.....her konu defalarca tartisilmis,

paylasilmistir.....ayrica Hazreti Vikipedia var,Google amca var....varda var.

İyi öyle olsun zaten saygıdeğer moderatör kızmıs özelden .. Sağolsun sayesinde kendime geldim .. Dedim ben ne yapıyorum ..