Jump to content

Simülasyon hatası

sad man thinking

Recommended Posts

Kainatın işleyişinde bir yazlım hatası olduğunu düşünüyorum

Lise den mezun olduktan sonra etrafımda garip bir şekilde tanıdığım insanların tanıdıgı kişilerde dahil 

Akranım bayan yok 

Bekar ve çekici demiyorum

Direkt akranım bayan yok

Şunu da eklemek isterim hergün çok fazla insan ile tanışıyorum

Yazılımcı beni nefret ettiği kişiyi düşünerek yaratmış galiba @MrBean

23 saat önce, Max Stirner yazdı:

Lise den mezun olduktan sonra etrafımda garip bir şekilde tanıdığım insanların tanıdıgı kişilerde dahil 

Akranım bayan yok 

Direkt akranım bayan yok

Karma inancına göre geçmiş yaşamında kötü işler yapmış olabilirsin. Onların cezasını çekiyorsun. :lol:

https://tr.wikipedia.org/wiki/Karma

23 saat önce, Max Stirner yazdı:

Akranım bayan yok 

Direkt akranım bayan yok

Ne tür bir yazılım hatası var?

Töbe de, tanrı hata yapmaz.  :)

• Haha 1

Kadın bulmak için birkaç öneri paylaşabilirim:

1. **Sosyal Etkinliklere Katılın:** Sosyal etkinliklere katılarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Spor, sanat, müzik veya gönüllü çalışmalar gibi etkinliklere katılmak, ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle tanışmanızı sağlar.

2. **Online Arkadaşlık Uygulamalarını Kullanın:** Tinder, Bumble, OkCupid gibi arkadaşlık uygulamaları, insanlarla tanışmak için harika bir platformdur. Profilinizi dikkat çekici ve samimi bir şekilde oluşturun ve potansiyel eşleşmelerle iletişime geçin.

3. **Hobi Gruplarına Katılın:** İlgi alanlarınıza uygun hobi gruplarına katılarak hem hobinizi paylaşabileceğiniz hem de yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir ortam yaratın.

4. **İş Yerinde İnsanlarla İletişim Kurun:** İş yerinizdeki meslektaşlarınızla iletişim kurun. İş arkadaşlarıyla ortak projelerde çalışmak veya ofis etkinliklerine katılmak, yeni insanlarla tanışmanızı sağlar.

5. **Arkadaşlarınızın Çevresini Genişletin:** Mevcut arkadaşlarınızın çevresini genişletmek için onlarla daha fazla zaman geçirin. Arkadaşlarınızın arkadaşlarıyla tanışmak, yeni ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir.

Unutmayın ki herkes farklıdır ve herkesin ilişki arayışı farklıdır. Kendi değerlerinize ve tercihlerinize uygun bir ilişki arayışında olun ve sabırlı olun. İyi şanslar! 😊

Tüm bunları yapıyorum amq etrafımda akranım bayan yok @MrBean

2 dakika önce, kavak yazdı:

@Max Stirner, kadınları kendine çekmek istiyorsan, onların ilgi çekeceği bir şeylerin sende olması gerek.

İyi düşün; kadınlar ne istiyor?

Diğer başlıkta buna biraz değinmiştiniz sayın kavak

Benim gördüğüm kadarıyla da 

Benim akranlarım kimi eğlenceli vakit geçirecek iyi bir insan bir kısmı karizmatik bir erkek bazısı zenginlik

Büyük çoğunluğu ise iyi bir aile babası olacak bir erkek istiyor 

Bunların çoguna sahibim fakat göstermeyi pek beceremiyorum yada kadınlar beni tanımakla vakit kaybetmek istemiyoruistemiyor

Ne de olsa memlekette benden bir sürü aday var

3 dakika önce, MrBean yazdı:

Sonun  böyle olmasın. @Max Stirner :)

Yaav benim ihtiyacı m böyle değil

Psikolog değilim ama bir tezim var 

Nasıl çocuklıgunda babasından ilgi görmeyen kızlar daha sonra bunu diğer erkekler de arıyorsa 

Çocukken bende anneme aşırı baglıydım 6byaşında beni terk etti ve geri gelmeyeceğini anladığımdan beri hep onun yerine koyabilecegim bir kadın arayışındayım

Yani benim eşim sadece çocuklarımı dünyaya getirecek kadar temiz değil daha çok bana annemden görmediğim şefkati gösterecek bir kadın olmalı

@kavak sanırım benim hatam erkeği olacağım bşr kadın aramak yerine bana evladı gibi şevkat göstecek ve annemden bile daha çok seveceğim bir kadın aramam

• Thanks 1

5 dakika önce, Max Stirner yazdı:

Yaav benim ihtiyacı m böyle değil

Psikolog değilim ama bir tezim var 

Nasıl çocuklıgunda babasından ilgi görmeyen kızlar daha sonra bunu diğer erkekler de arıyorsa 

Çocukken bende anneme aşırı baglıydım 6byaşında beni terk etti ve geri gelmeyeceğini anladığımdan beri hep onun yerine koyabilecegim bir kadın arayışındayım

Yani benim eşim sadece çocuklarımı dünyaya getirecek kadar temiz değil daha çok bana annemden görmediğim şefkati gösterecek bir kadın olmalı

@kavak sanırım benim hatam erkeği olacağım bşr kadın aramak yerine bana evladı gibi şevkat göstecek ve annemden bile daha çok seveceğim bir kadın aramam

Hastalık hastası olmuşsun. :) 

Psikiyatriye gidenler hastalıkların belirtilerini okuyup kendi kendilerine teşhis koyuyorlar. Daha doğrusu öyle kandırıyorlar kendilerini. 

Bana göre kadınlar kendisine sahip olacak bir erkek istiyor

Tabi ki baskın karekterli kadınlar da var 

Ancak ben ilişkide rollerin eşit paylaşılmasını geçtim 

Daha çok beni evladı gibi sahiplenmesini bekliyorum bilşnçaltımda 

Tabi ki kafınlar da bunu hissediyor ve olay bir horgörme ile sonuçlanıyor

Beni erkek olarak bile görmüyorlar

Ama bu elimde değil kadın arayışımda zaten bu çocukluk travmamdan kaynaklanıyor

İşin garibi ise o andan itibaren beni tanımkla vakit kaybetmek istemiyorlar 

Ancak benim yerime tercih edip sonra pişman oldukları erkekleri

Sadece erkeklik değil her konuda tokatlarım

Sanırım bu sorunu çözmek için bir psikolojik yardım almalıyım amq memlekette o da lüks

6 dakika önce, MrBean yazdı:

Hastalık hastası olmuşsun. :) 

Psikiyatriye gidenler hastalıkların belirtilerini okuyup kendi kendilerine teşhis koyuyorlar. Daha doğrusu öyle kandırıyorlar kendilerini. 

Böyle bir rahatsızlık yok psikoloğa da sordum bu benim hipotezim 

Peki sence bana annem gibi ilgi ve şevkat gösterecek bir kadın nasıl bulabilir im 

Aşık olduğum kadınlar ile ilgili seks düşüncesi bile aklıma gelmiyor 

Sadece dayanılmaz bir çekim hissediyorum ve sevgi

Çogu kişinin annesine karşı olan sevgisi ve baglılığı gibi bir şey yani

Bu durumu sen nasıl açıklarsın @MrBean

Geçmişinde din kökenli travmalı  bir başlangıç varsa kız bulamaman normaldir. Acilen çevreni değiştir

Yada geçmişinde hep sorunlu kişilerle başlangıç yaptıysan veya hep yaşlı kişilerle muhatap olmak zorunda kaldıysan sosyalleş

Hızlı kız bulmak için bol yalan ve olmadığın gibi görünmek yeterlidir.

Normal bir kız bulmak istiyorsan olmak istediğin gibi davran. Çevrende seni etiketleyen kişilerden uzak dur.

Ama sen raporlu hasta olduğunu söylüyorsun. Bu olasılık seni ne kadar kızlara yaklaştırır ki? Yani ancak kısa kısa dönemlerde kızlarla buluşabilirsin. Senin ataklarını anlayan kız görüşmeyi bitirir.

Kız bulunca dünyan toz pembe olmayacak , senin yoksunluğun sana çok güzel şeyler hayal ettiriryor olabilir. Ancak gerçekler ile hayaller bir olmuyor.

Kız bulduktan sonra birkaç başarısız ilişki sonunda kendini anormal hissettirecek lafları duyabilirsin. Kızlar bunu hep yaparlar.

Unutma kızlar mükemmel değiller ama güzel yalan söylerler.

• Thanks 1

8 saat önce, somebody yazdı:

Geçmişinde din kökenli travmalı  bir başlangıç varsa kız bulamaman normaldir. Acilen çevreni değiştir

Yada geçmişinde hep sorunlu kişilerle başlangıç yaptıysan veya hep yaşlı kişilerle muhatap olmak zorunda kaldıysan sosyalleş

Hızlı kız bulmak için bol yalan ve olmadığın gibi görünmek yeterlidir.

Normal bir kız bulmak istiyorsan olmak istediğin gibi davran. Çevrende seni etiketleyen kişilerden uzak dur.

Ama sen raporlu hasta olduğunu söylüyorsun. Bu olasılık seni ne kadar kızlara yaklaştırır ki? Yani ancak kısa kısa dönemlerde kızlarla buluşabilirsin. Senin ataklarını anlayan kız görüşmeyi bitirir.

Kız bulunca dünyan toz pembe olmayacak , senin yoksunluğun sana çok güzel şeyler hayal ettiriryor olabilir. Ancak gerçekler ile hayaller bir olmuyor.

Kız bulduktan sonra birkaç başarısız ilişki sonunda kendini anormal hissettirecek lafları duyabilirsin. Kızlar bunu hep yaparlar.

Unutma kızlar mükemmel değiller ama güzel yalan söylerler.

Bizim şehirde tıp fakültesi Hastanesinde çok çekici hasta bayanlar var tedavi için oraya gitmeyi planlıyorum

Bir keresinde de bir bankanın engelli iş mülakatına gitmiştim sağlıklı kızlar bile o gün mülakata gelenler kadar çekici değildi

Yani beni anlayıp kabul edecek yada kendim gibi hasta bir arkadaş arıyorum

Bu arada karşı cinsle bir ilişkim olduğu zaman Martin eden misali bir insana dönüşüyorum

Diğer zamanlar yani hayatımın ℅90 ı eşi tarafından terk edilmiş ve bu sebepten derbeder olmuş bir Mr nice guy gibi yaşıyorum

Annemin beni terk etmesini hala atlamadım

• 2 hafta sonra...
On 26.07.2024 at 21:42, Max Stirner yazdı:

Akranım bayan yok 

Direkt akranım bayan yok

Aslında hata bizim beynimiz , bu hatayı düzeltmek için çok uğraşıyor ama yetmiyor. Gelişiyor öğreniyor yapay zeka son şansı.

• Thanks 1