Jump to content

FETÖ Tehlikesi Geçti mi?

Kovulmuş Üye

Recommended Posts

Fetöyü hallettik mi

Ferötü katil yapan fikir hala iktidarda.

Fetöye cinayet işlettiren azmettiren düşünce cihat ve İslam düşüncesidir. Ve bu akp eliyle okullarda ders olarak okutuluyor.

Yani fetönün mayası hala üremektedir.

Menzilciler de gücü ele geçirseler yada başka herhangi bir tarikat teröristleri olsa aynı eylemi göz kırpmadan yaparlar.

Hala daha mahalle aralarında gudubet evlerinde toplanıp organize olmaya çalışıyorlarmış.

Hatta bazı ipi salınmış fetöcüler açık açık reklamlarını yapıyorlar.

Hatta yıllar önce fetöcü olduğu bilinen neutec ilaç , Basel ilaç şirketlerin hala daha faaliyetlerine devam ediyorlar.

Sahtekarlıklarıyla piyasaya nam salmış bu şirket hala ilaç satıyor.

Yıllar önce haber bile oldular.

Ben bu adilerin ilaçlarını almıyorum , doktor yazarsa eczaneden Abdi İbrahim , Mustafa Nevzat , menarini , novartis , sandoz , gsk , bilim ilaç yada ilsan ilaç gibi muadil markalarını istiyorum.

Neme lazım içinde ne olduğu belli değil denetleyen mi var.

https://www.birgun.net/haber/yandaslar-bile-fetocu-demis-429052

Hani bir gazeteci demişti ya zamanında, feto gider meto gelir. Sizce ABD 'ye ve Avrupa'ya kaçan örgüt elemanları davalarından vazgeçip normal bir hayat sürmeye karar vermiş olabilir mi? Aklınız alıyor mu bunu? 

Fetocuların belli bir profili yok. Kumar oynayanı, kerhaneden çıkmayanı, hatta satanistim deyip metal müzik dinleyeni bile var. Nereden mi biliyorum? Bizzat tanıdığım adamlar da oradan biliyorum.

• Thanks 1

Benim de tanıdıklarım var. Şimdilerde kadın kılığına girmiş nonoş gibi dolaşıyor.

Banu Avar demişti , bunlar dini örgüt değil , taşeron istihbarat örgütü.

Türkiye'den bilgi çalıp başkasıma satar , başkasının bilgilerini diğerine satar.

Erdoğan'ın 17 / 25 tapelerinin birinde ayyyh diye bir ses geliyor. Fetöcüler bu sesi " dış ses" olarak çeviriyor.

Bu ses Erdoğanın yanından gelmiş olsa asla dış ses demezler ortalığı ayağa kaldırırlar.

Ama o ses dinleme yapılan travestinin evinden geliyor. Yani fetöcü polis travestilik yapıyor, yada travestinin evinden dinleme yapılıyor.

O videoyu bulamadım , bulursanız burada paylaşın sevinirim.

15 temmuz sonrası kalleş fetöcülerden bazılarının travestilerin evlerinden çıkması hiç de şaşılacak birşey değil.

Şuanda bile Ümraniye Çekmeköy bölgesinde kerhane işleten fetöcüler var.

• Haha 1

10 dakika önce, somebody yazdı:

Benim de tanıdıklarım var. Şimdilerde kadın kılığına girmiş nonoş gibi dolaşıyor.

Banu Avar demişti , bunlar dini örgüt değil , taşeron istihbarat örgütü.

Türkiye'den bilgi çalıp başkasıma satar , başkasının bilgilerini diğerine satar.

Erdoğan'ın 17 / 25 tapelerinin birinde ayyyh diye bir ses geliyor. Fetöcüler bu sesi " dış ses" olarak çeviriyor.

Bu ses Erdoğanın yanından gelmiş olsa asla dış ses demezler ortalığı ayağa kaldırırlar.

Ama o ses dinleme yapılan travestinin evinden geliyor. Yani fetöcü polis travestilik yapıyor, yada travestinin evinden dinleme yapılıyor.

O videoyu bulamadım , bulursanız burada paylaşın sevinirim.

15 temmuz sonrası kalleş fetöcülerden bazılarının travestilerin evlerinden çıkması hiç de şaşılacak birşey değil.

Şuanda bile Ümraniye Çekmeköy bölgesinde kerhane işleten fetöcüler var.

https://youtu.be/LHvlyBt73nc?si=mMDXPa5LcvoT0naS&t=103

Fetö yada bir başkası farketmez bu indanları katil ruhlu yapan şey islamdaki cihat ve darulharb anlayışıdır.

Dönemin Adalet bakanı Bekir Bozdağın da geçmişte Avrupa'da fetö örgüt evlerinde kaldığı biliniyor.

Önemli olan bu cihat ve darulharp denen anlayış ile mücadele etmektir. Aksi halde fetö gider sütö gelir metö gelir.