Jump to content

15 Temmuza Neden Olanlara Hakkım Haram Olsun

Kovulmuş Üye

Recommended Posts

Pişkin adam çıkmış diyor ki 15 temmuza inanmayanlara hakkımı helal etmiyorum.

Yok ya.

Ben de 15 Temmuzlara neden olanlara hakkımı haram ediyorum ve üzerlerine bela okuyorum.

Hala daha devleti sermaye ve din çetelerine emanet edip anayasayı fiilen askıya almaya kalkışanlara hakkım haram olsun.

En iyi günleri çocuklarının cenazesi olsun da kibirinden ağlayamasınlar

Çocuklarının ve torunlarının ölümleri kendi ellerinden olsun.

İçleri kan ağlasın da dışarıya pişmiş kelle gibi sırıtmak zorunda kalsınlar

Allah diye bağırsınlar da kimse yardımlarına koşmasın.

• Like 2

15 Temmuz başarılı olsaydı neler olacaktı?

Geçici kukla bir hükümet kurulacaktı.

Muhaliflerin hepsi uyduruk bahanelerle yargılanacaktı.

İstenmeyen belediyelere kayyum atanacaktı

Olağanüstü hal ilan edilecekti .

Devletin tüm kadroları mülakat ile kendi adamlarıyla doldurulacaktı

İyi ki de başarılı olmamış, yoksa ne yapardık ne hallere düşerdik vaaah vaah..

• Thanks 1

37 dakika önce, somebody yazdı:

15 Temmuz başarılı olsaydı neler olacaktı?

Geçici kukla bir hükümet kurulacaktı.

Muhaliflerin hepsi uyduruk bahanelerle yargılanacaktı.

İstenmeyen belediyelere kayyum atanacaktı

Olağanüstü hal ilan edilecekti .

Devletin tüm kadroları mülakat ile kendi adamlarıyla doldurulacaktı

İyi ki de başarılı olmamış, yoksa ne yapardık ne hallere düşerdik vaaah vaah..

Bu dediklerin zaten oldu :) iki dinci yapılanmadan biri darbe yapmaya kalktı, diğeri onun yapmak isteyip de yapamadığı herşeyi kendisi gerçekleştirdi.

• Like 1

Bu insanlar nepotizmi bir standart haline getirip aynı zamanda bunun bir zaaf olma özelliğini birbirlerine karşı kullanıyorlar. Hukuksuz kazanımlar kalıcı değildir. Günah keçilerine inanmaya ve onları asıl suçlu yapmaya da gerek yok çünkü çaycı da bu işin içinde.

8 saat önce, hegel yazdı:

Bu dediklerin zaten oldu :) iki dinci yapılanmadan biri darbe yapmaya kalktı, diğeri onun yapmak isteyip de yapamadığı herşeyi kendisi gerçekleştirdi.

Evet ironi yaptım , krt de bir programda sunucu hanevi avcıya sordu bu soruyu. 15 temmuz başarılı olsaydı ne olurdu dedi.

Hanefi Avcı bugünki AKP'nin yaptıklarını anlattı.

4 saat önce, Kaz yazdı:

Bu insanlar nepotizmi bir standart haline getirip aynı zamanda bunun bir zaaf olma özelliğini birbirlerine karşı kullanıyorlar. Hukuksuz kazanımlar kalıcı değildir. Günah keçilerine inanmaya ve onları asıl suçlu yapmaya da gerek yok çünkü çaycı da bu işin içinde.

Evet çaycı da bu işin içinde , herkes bir ucundan tutmuş asılabildiği kadar asılıyor , çıkarını artırmaya çalışıyor. Kimsenin haklı haksız ayırdığı yok.

Ama söylemeyi unuttuğum bir şey var 15 Temmuz başarılı olsaydı eğer;

HEPİMİZ FETHULAHÇI OLURDUK.

bu kesin. Türkiye halkının acı gerçeği bu. Güçlüden yana tavır almak.

• Thanks 1

58 dakika önce, somebody yazdı:

Ama söylemeyi unuttuğum bir şey var 15 Temmuz başarılı olsaydı eğer;

Başarılı olsaydı ben şu anda İstanbul Tuzla'daki bir toplu mezardaydım. Tabii bunu olaylardan çok sonra, yaklaşık bir yıl sonra öğrendim. Bu adamlar kendilerine tehdit olarak gördüğü kişileri infaz edecekti.

Tayyip Erdoğan yaşanan olayları her politikacı gibi kendi lehine kullandı. Bunu yaparken de aynı taktikleri kullandı. Normal. Beraber yürüdük biz bu yollarda diye boşuna demediler.

• Thanks 2

Önemli ve tehlikeli gördükleri ateistleri, komünistleri hedef haline getirip infaz edeceklerdi. 15 temmuz tiyatroydu derken iki kere düşünülmeli. 

Fetullahçı terör örgütü mahalle tarikatı gibi değildi. Çok güçlü ve tehlikeliydi. 

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/tskda-general-ve-amiral-sayisi-yuzde-40-azaldi/867529

Ordudaki generallerin yarısı bu örgüte üyeymiş. 

• Thanks 3

2 saat önce, Maddeci yazdı:

Ordudaki generallerin yarısı bu örgüte üyeymiş. 

Hepsi de bir kişinin onayı ile general yapıldı. Asıl hak edenlerin önü kesilerek.

Türk halkının kutsal saydığı şeylerden biri de ordusuydu oysa. Ordu niye kutsaldı peki? Dinle falan alakası yoktu. Bu insanların ne fedakarlıklar yaptıklarını biliyorlardı çünkü. Layıklardı. O subayların biri bile yargıdan kaçmadı.

Şerefini ve üniformasını Fetoya satanlar ise bir dakika durmayıp ülkeyi terk etti. Liyakat, hak, hukuk, onur vesaire kalmamıştı çünkü. Örgüt çıkarları her şeyin üstündeydi.

• 2 ay sonra...

15 Temmuz 2016, 50 yıldır devletin kademelerinde yuvalanan iki dinci yapılanmadan birisinin diğerine darbe yaptığı fakat başarısız olduğu bir darbe girişimidir. Yıllardır Feto'nun sümüklü mendilini yiyen ve boklu donunu koklayan Allahçılar bizi bu hale getirdiler. 

Herkes biliyor ki daha düne kadar ''aynı yoldan geçmişiz, aynı sudan içmişiz biz'' diyip de çıkarlar çatıştı mı ''dış güçlerin maşası paralel devlet yapılanması'' diyen ahlaksız ve omurgasız bir güruh bu. AKP ile FETÖ birbirleriyle küs ve aynı özden beslenen iki dinci terörist guruptur.

Eğer Feto, 15 Temmuz 2016 Darbesi'nde başarılı olsaydı şunlar olacaktı:

1) AKP hükümeti devrilir ve FETÖ'nün Amerika'dan atadığı kukla hükümet kurulurdu.
2) Türkiye, İran olurdu ve Türkiye'ye şeriat gelirdi. TSK'da Avrasyacı kanatın kökü kazınırken Atlantikçi kanat çok güçlenirdi.
3) Tüm Atatürkçüler öldürülürdü, kalanları da yurt dışına kaçardı. Devlet dairelerine Atatürk'ün yerine Feto'nun fotoğrafları asılırdı.
4) Ekonomide hiperenfilasyon olurdu ve sefalet artardı.
5) Fetö, yandaşlarına ballı ihaleleri verirdi.
6) Torpil, rüşvet, iltimas gibi suçlar alır başını giderdi. Güçler ayrılığı yerine güçler birliği gerçekleşirdi.
7) Ormanlar gizlice yakılırdı ve yandaş kişilere otel arazisi tahsis edilirdi.