Jump to content

Kadın islam türban Türkiye

cigi

Recommended Posts

Karakedi türbani kaldiralimi savunmuyorum.

Senin özgúrlüklerine ambargo koyup ezen sömüren güclünün daha cok özgürlügü savunulmaz.Üstelik bir yandan da "demokrasi, hukuk ve özgürlükler" adina takiye yapilmakta ise.

Karsinda ki insanin elinde bütün kesici aletler var sende hic bir sey yok...Seni dograyip bir önce yok edebilmek icin birde silah istemekte ve sen "hee tabi cok iyi olur onu da verin" der misin?

Türkiye Cumhuriyetinde oynanan oyun budur.

Kemalizm meyveleri,islam ve kürt sorunu.Ne ekersen onu bicersin...

• Replies 55
  • Oluşturuldu
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Banane doğru.Ama ben kadınların ezilmesini istemiyorum.Çünkü bu salak şey çığ gibi büyüyor.Ve ister istemez bir baskı unsuru oluyor.Türbanlıların yoğun yaşadığı yerde artık başı açık kadın ister istemez baskı altında hissediyor kendini.

Turbanlilarin yasadigi yerde basi acik kisilerin baski altinda olmasi bir yana, turbanlilar da hala baski altinda, yukarida iletimde bahsettim. Yasanmis olaydir, erkeklerin basi kapali kadinlara daha az tacizde bulunmasi gibi bir sey tamamen yalan.

Turbanlilarin yasadigi yerde basi acik kisilerin baski altinda olmasi bir yana, turbanlilar da hala baski altinda, yukarida iletimde bahsettim. Yasanmis olaydir, erkeklerin basi kapali kadinlara daha az tacizde bulunmasi gibi bir sey tamamen yalan.

Bu ülkenin erkeklerinin kanında var.Bunun sorumlusu da dindir.Cinselliği kötü birşeymiş gibi gösterip erkeği içine kapatınca o tarz olayların olması normal.Artık erkekler nefes alsın yeter modunda geziyorlar.

O zaman herkesin ortak paydasi olan gercek laik sistemin savunulmasi gerekir.Türbana özgürlügü savunan liboslarin agzindan "diyanetin kicina tekme vurulmasi gerekir" sözlerini duyan var mi?Köse yazisi okuyan var mi?

Ne duyarsiniz nede okursunuz.!

Gecer türbanli birisinin karsisina yaglanir yalaklanir cemaatleri onlarin mensuplarini över durur.

Pis kokmus igrenc sahtekar aydin takimidir bunlar.

Bu ülkenin erkeklerinin kanında var.Bunun sorumlusu da dindir.Cinselliği kötü birşeymiş gibi gösterip erkeği içine kapatınca o tarz olayların olması normal.Artık erkekler nefes alsın yeter modunda geziyorlar.

[/quote

Evet, bu islam toplumlarinin ikiyuzlulugu. Disi kedi kuyruk sallamazsa erkek kedi yanasmaz gibi bir sey. Onlara gore turbanda yetmez carsaf lazim, aslinda o da yetmez tek basina dolasmamali, yaninda erkek yokken araba bile kullanmamali. Iste bir insani bu hale indirgeyen bir din icin hic bir sey yeterli olmaz, bu defada da ulasabildigi kim varsa ona mesela karisinin kardesine tecavuz eder bilmem kimi taciz eder, suclu da yine kadin olur...