Jump to content

Nerede ebabil kuşları??

hayna

Recommended Posts

4 saat önce, Kafir İmam yazdı:

Ne boş adamsın yahu, sevdiğini ispat etmek için dediklerini yapsın yeter.

Kendi varlığını ispat etmek Allah'ın görevidir. Aksi halde bu evreni başka tanrılar da yaratmış olabilir.

Sana boş bana hoş. Ne yapalım bu da benim yolum 

:)) Allah’ın sevgisi hepimizin yaratılış kodlarında var bize düşen bizdekini keşfetmek,bulmak ,bilmek. Ne demiş yunus kendini bilen rabbini bilir.İnanmayacaksın ama sende de var.

21 dakika önce, Hami yazdı:

Sana boş bana hoş. Ne yapalım bu da benim yolum 

:)) Allah’ın sevgisi hepimizin yaratılış kodlarında var bize düşen bizdekini keşfetmek,bulmak ,bilmek. Ne demiş yunus kendini bilen rabbini bilir.İnanmayacaksın ama sende de var.

İspat et la, ispat et. Belki Allah degil amon sevgisidir. Belki Zeus sevgisidir o genlerimizde olan şey. Belki Arap putu Allah onların otlakçılığını yapıyordur.

Sana daha önceden de söyledim Allah sevgisi değil o , aslında dünya ve sonsuz yaşam arzusudur. Allah yalan cennetini vaaf etmeseydi kim takardı allahı.

• 1 ay sonra...

Hadi ebabil kuşlarının mitolojik olduğunu kabul edelim. Peki nerede mücahitler nerede sadat nerede kefenli tipler? Nerede bu takiyyeciler?

Filistinde iş bittikten sonra teşkilat-filistin adlı bir dizi serisi başlar. Biz orada şöyle yaptık böyle yaptık diye palavraları yazarlar.

36 dakika önce, Bayram Tatili yazdı:

Hadi ebabil kuşlarının mitolojik olduğunu kabul edelim. Peki nerede mücahitler nerede sadat nerede kefenli tipler? Nerede bu takiyyeciler?

Filistinde iş bittikten sonra teşkilat-filistin adlı bir dizi serisi başlar. Biz orada şöyle yaptık böyle yaptık diye palavraları yazarlar.

5863939185_256399ae52_b.jpg

Onlar karınlarını doyurma derdine düşmüşler. :)