Jump to content

Oneri: Psikoloji Bolumu Acilsin

Recommended Posts

1 saat önce, Frankenstein yazdı:

Psikiyatrik rahatsızlıklarım olduğu için bu başlığa bir baktım benim anladığım kadarıyla ateist-bakış dan psikolojinin bilim olmadığını kanıtlayan bilimsel bir yazı ile fikrini kanıtlanmasını istemişsiniz kendi aklımla şu naçizane gerçeği sunmak istiyorum bilim insanları doktorlar ve siyasetçiler yalan söyleme hakkına sahiptir sebebi biraz uzun yani bir psikologun kalkıp psikoloji bilim değildir demesi diyanet işleri başkanının din yok allah yalan demesine benzer ama iki durumda da gerçek ortadadır.Daha bugün terapist ile görüştüm adamın tüm dünyanın yakından takip ettiği Norveç deki tedavi yönteminden haberi yok konuyla ilgili kaynaktan bahsettim hiç ilgisini çekmedi ben o tedaviye inanmıyorum dedi.Peki Norveç nasıl başarıyor diye sorunca cevap veremedi.Ben lise mezunuyum ama bu doktor bir bilim insanın en temel özellikleri ni dahi barindirmiyor.Bu arada ateist-bakış benim rahatsızligim konusunda bana hiçbir doktorun olmadığı kadar yardımcı oldu.Onun sayesinde pöh ler eşliğinde hastaneye yatırılmaktan kurtuldum.Yani psikiyatri ve psikoloji konularında doktorlardan daha bilgili ve bu bilgiyi bir çözüm üretmek için kullanabiliyor.Son olarak ateist-bakış adamın ham maddesi yapıtaşıdır.Şu an bir hastaneye kapatılmadan özgürce normal bir hayat yaşıyorsam bu ateist-bakış sayesinde gerçekleşti.Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum.😅

Kendini bazen hasta bazen de doktor sanıyor musun? Merak ettim de..