Jump to content

Kürt Kızlarına Tecavüz Eden Apo

Lux e Tenebris

Recommended Posts

"Öcalan Gladio Ajanıdır"

Öcalan kod adlı Gladio'nun Türkiye'ye İliştirdiği Terörist'e halk lideri muamelesi yapmak günümüzün geçer akçesi.

Cengiz Çandar, Hasan Cemal, Ahmet Altan gibilerin bu kirli propagandasına alışığız ama ulusalcı geçinen OdaTV'nin Öcalan'a halk lideri muamelesi yapması ile birlikte bu hayasız cephe daha da gelişmiş durumda.

Halbuki Öcalan kod adlı narko-teröristin bırakın bir halk lideri olmayı, Gladio'nun paralı ajanı olmaktan öte bir özelliği yok. Ama Öcalan "efsanesi" bu hayasız kalemler aracılığı ile ayakta tutuluyor.

Halbuki Öcalan'ın kimliği ile ilgili bilgiler Necdet Pekmezci'in son kitabı "Apo Pilot ve Derin Devlet : Öteki Devletin Derin Sırrı" ile bir kez daha altı çizilerek netleşiyor.

Necdet Pekmezci, kitabı ile ilgili Gürkan Hacır'ın Şimdiki Zaman programına telefonla bağlanarak, Öcalan'ın kimliği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu :

"Pilot Necati Kaya'nın Ankara Dikmen'deki evinde yapılan toplantı PKK'nın ilk toplantısıdır. Pilot Necati'nin bir şekilde MİT'le bağlantısı vardır. Asıl yapı Gladio , Ergenekon denen yapıdır. "

(Açık İstihbarat : Necdet Pekmezci'nin burada kullandığı "Ergenekon" ifadesi ile Silivri'de varlığı öne sürülen "Ergenekon" örgütü arasındaki bağlantıya şerhimizi koyuyoruz)

"Abdullah Öcalan Lise yıllarından beri kullanılmıştır. Asker kökenli edebiyat öğretmeni devşirmiştir. Ankara İzmir caddesindendeki Fikir ajansına yerleştirilmiştir. Pilot Necati ile Abdullah Öcalan'I tanıştıran Abdurrahman Ayhan'dır."

"Abdullah Öcalan'ın Günaydın Apartmanında yaşadığı MİT'in bilgisi dahilindedir ama tutuklanması için polise bildirmemiştir"

"Abdullah Öcalan derin yapıların kullandığı, sonra uluslararası güçlerin kontrolüne geçen bir isimdir.Ve şimdi muhtemelen bir çiftlik evine çıkacak"

"Derin devlet araştırılıyor ama sözkonusu Öcalan olduğu zaman kimse sorgulamıyor"

Necdet Pekmezci programa telefonla katılırken, programın stüdyodaki diğer konuğu olan

Cengiz Kapmaz ise program boyunca Öcalan güzellemeleri yaparak PKK'ya nitelikli bir propaganda desteği sağladı.

Kapmaz'ın programda yeni MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a dizdiği övgülerin ise MİT'e yaranmaya çalışan bir işgüzarın çabası olarak mı, yoksa kendisini oraya çıkaranlara bir teşekkür olarak mı okumalıyız emin olamadık.

Elinde onbinlerce Türk'ün ve Kürt'ün kanı bulunan bir Gladio ajanına "lider" ve "düşünür" muamelesi yapan, yazdığı kitabı da doğrudan Öcalan'ın demeçlerine dayandırdığı anlaşılan Cengiz Kapmaz aşağıdaki cümleleri kurdu :

"Öcalan çatışmasız bir ortamın Türkiye'ye neler kazandıracağını göstermek istedi. "

"Öcalan stratejik düşünen bir liderdir"

"Çatışmasızlık ortamını sağladı, Türkiye'yi rahatlattı"

"Öcalan şunu diyor Kesire Öcalan hakkında : Ben Kesire'nin şahsında kadını etüd ettim, Kesire'nin şahsında erkeği öldürdüm"

Bu son cümleyi kuran Öcalan'la, PKK kamplarında "sizi özgürleştireceğim" diyerek Kürt kızlarına tecavüz eden Öcalan aynı şahıs ve Cengiz Kapmaz gibileri çıkarıldıkları ekranlarda yaptıkları Öcalan güzellemeleri ile bir teröristi siyasi lideri dönüştürme operasyonunda aktif rol alıyorlar.

Öcalan'ı ekolojiden, kadın haklarına, demokrasiden kapitalizme kadar bir çok konunun teorisyeni olarak lanse ediyorlar.

Bu hayasızların en büyük dayanağı da, devletin elinde yeralan ve Öcalan'ın ne mal olduğunu bütün açıklığı ile ortaya koyacak görüntülerin yayınlanmayacağına duydukları güven.

Biz yıllardır Öcalan'ı yakalandığı sırada çekilen pozda yeralan Türk bayrakları önünde değil , NATO heykeli önünde resmediyoruz.

Öcalan'ın Kürt halkını aşağılayan, Kürt halkını katleden, Kürt halkının değil başkalarının öcünü alan Gladio ajanı bir halk düşmanı olduğu bütün çıplaklığı ile ortaya çıkmadan bu ülkenin Kürtleri de, Türkleri de içine düşürüldüğü bu küresel tuzağı çözemez.

Hasan Cemal, Cengiz Çandar, Ahmet Altan gibilerinin hiç bir fırça darbesi katran karası bir kanvası beyaza boyayamaz. AK Günlerde bile.

Öcalan'a siyasi lider, düşünür muamelesi yapan oda dolusu dangalaklara duyurulur.

Açık İstihbarat

• Like 1

• 4 hafta sonra...

Öcalan"in tecavüz etigi bir kimse yok.

Ben kendim canli olarak cok duydum. Muhamed gelse karimi istese seve seve veririm diyenler cok.

Öcalana"da kendini feda edicek kiz cok.

Vede siraya gireceklerinden eminim Öcalan benimle yatsin diye.

Tecavüz, iğfal, ırza geçme v.s...

Çeşitli yolu yöntemleri var bunun...

Bir insanı çeşitli vaatlerle dağa çıkarıp sonra ülkesine düşman edip intihar bombacısı bile yapabilecek güce sahip insanlar, pekala genç kadınları da etkileyerek onlarla ilişkiye girebilirler...

Bunun adına ne derseniz deyin... insani değildir...

_______

Bir insanı çeşitli vaatlerle dağa çıkarıp sonra ülkesine düşman edip intihar bombacısı bile yapabilecek güce sahip insanlar, pekala genç kadınları da etkileyerek onlarla ilişkiye girebilirler... ____

Sayın afrodit;

Öcalanın küükken de çocukları" peşine katıp" dağlarda çeşitli oyunlar oynadığı, özellikle yılan avına çıktıkları, bu gibi durumlarda "önder" gibi hareket ettiği vs. söylenir. Sadece kadın deil, nerdeyse her yaştan erıkek ve kadını dağa çıkması için teşvik etmiştir. Bu yola başvuranlar sizin de bildiğiniz gibi canını "dava"sına adamaya hazır insanlar. Konu Öcalabn'ın tecavüz edip etmediği ise, bunu bilemeyiz. Onunla birlikte olan kadınlar elbette vardır; ben onların rizasıyla olduğunu düşünüyorum. din ulemalarının kadınları kendisine bağladı, onlardan yararlandığı gibi.. fakat zorla ilişkiye girme konusunda illaki kanıt getirilmeli.

Öcalan için "bebek katili" de denir. Halbuki Öcalan'ın bir bbek öldürdüğü görülmemiştir. Onun militanları savaş esnasında sivil halka zarar vfermiş olabilir. Bu yüzden belki böyle bir kullanım süregeliyordur, bilemiyorum.

Öte yandan Dersim katliamlarında da TR ordusu pek çok çocuk, kadın ( sivil halk) katletmiştir. Öyleyse TR'ye de "katil" mi demeliyiz? Katliamların sahibi "bizim devletimi" olunca "kahraman " başkaları olunca "hain, katil.." mi oluyor?

İnsan insandır diyorum ve her türlü şiddeti kınıyorum.

_______

Bir insanı çeşitli vaatlerle dağa çıkarıp sonra ülkesine düşman edip intihar bombacısı bile yapabilecek güce sahip insanlar, pekala genç kadınları da etkileyerek onlarla ilişkiye girebilirler... ____

Sayın afrodit;

Öcalanın küükken de çocukları" peşine katıp" dağlarda çeşitli oyunlar oynadığı, özellikle yılan avına çıktıkları, bu gibi durumlarda "önder" gibi hareket ettiği vs. söylenir. Sadece kadın deil, nerdeyse her yaştan erıkek ve kadını dağa çıkması için teşvik etmiştir. Bu yola başvuranlar sizin de bildiğiniz gibi canını "dava"sına adamaya hazır insanlar. Konu Öcalabn'ın tecavüz edip etmediği ise, bunu bilemeyiz. Onunla birlikte olan kadınlar elbette vardır; ben onların rizasıyla olduğunu düşünüyorum. din ulemalarının kadınları kendisine bağladı, onlardan yararlandığı gibi.. fakat zorla ilişkiye girme konusunda illaki kanıt getirilmeli.

Öcalan için "bebek katili" de denir. Halbuki Öcalan'ın bir bbek öldürdüğü görülmemiştir. Onun militanları savaş esnasında sivil halka zarar vfermiş olabilir. Bu yüzden belki böyle bir kullanım süregeliyordur, bilemiyorum.

Öte yandan Dersim katliamlarında da TR ordusu pek çok çocuk, kadın ( sivil halk) katletmiştir. Öyleyse TR'ye de "katil" mi demeliyiz? Katliamların sahibi "bizim devletimi" olunca "kahraman " başkaları olunca "hain, katil.." mi oluyor?

Hitler ne kadar masumsa öcalan da o kadar masumdur.

Töre cinayetlerinde oğluna azmettiren baba ne kadar katilse öcalan da o kadar katildir...

Firavun halkına yapılan eziyetlerde ne kadar suçluysa öcalan da o kadar suçludur...

Bir katiller ordusunun başı olmak, tetiğe dokunulmasa da tüm silahları kontrol ettiğinden, suçtur.

En suçlusu da odur...

• Like 1

_______

Sayın afrodit;

TR ordusu ne demek? Turkiye'nin ordusu mu? TSK mi? Neden kucumsemek icin cesitli cesitli laflar uyduruyorsunuz anlamiyorum?

Ocalanin'in bebek katili olmasi icin gidip bebegi kendisinin mi oldurmesi lazim? Katil degilde nedir bu insan?

Belki de bu versiyon hosunuza gder... Ccuklari daga cikartip onlarla oyun oynardi, kurt kizlari yakisikli (!) ve karimatik Apo icin kendilerini hemen teslim ediverirlerdi, insanlarin olumunden filan hic sorumlu degildi, kisacasi O bir melekti...

Insanlar artik dogruyu ve yanlisi bile ayirt edemez hale gelmis, ben ona uzuluyorum... Bu isler kimse olmesin, herkes kendine gore haklidir deyip teroristleri aklamakla olmaz!!!!!

• Like 1

Başlığa katılmıyorum.

Bir terör örgütü liderinin tecavüze ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

Kendi istekleri dışında beraber olmuş olanların da kendi sorunu.

Ayrıca bir terör örgütü liderini bu tür iddialarla aşağılamaya çalışmanın gereği yok.

Tersine bunlar karalamak için çamur atılıyormuş şeklinde düşünüleceğinden örgüt propagandasına yardımcı olacak iddialardır.

Daha önce birkaç kez diğer forumlarda Öcalan'ın derin devlet ilişkisine değinmiştim. Özellikle Pilot Necati ilişkisi Apo ve PKK tarafından açıklanamamış bir sır perdesidir. Pilot Necati'nin kontrgerilla olduğu bilinmektedir ve PKK'nın kuruluş yıllarında Apo ile beraberdir.

Bunun yanında babası MİT ajanı olduğu kesin olarak teyit edilmiş olan eşi Kesire Öcalan konusu da bir muammadır. Babasına rağmen Kesire Öcalan'ın sağlam bir kişi olduğu, ancak Apo'nun derin devlet ilişkilerinin farkına varınca ondan ayrıldığı iddia edilir. Ve "Kesire konuşursa yer yerinden oynar, Apo da, PKK da biter." denir.

Kesire'nin Apo'dan Ayrılışı

Apo'ya bebek katili denmesindeki sebep 99'dan önceki eylemlerde PKK sivil halka da saldırılar düzenlemekteydi. Köyler-mezralar basılmakta, emirlerine uymayan köylüler acımasızca katledilmekteydi. Katledilenler arasında çocuklar, bebekler de olduğundan ve emir Apo'dan geldiğinden adı "bebek katili" ne çıkmıştı.

Bu aşamada artık Apo'ya "bebek katili" denmesi yanlış bulunabilir. Ancak bir terör örgütünü bir ülkeyle-devletle örneklemek hiç doğru bir kıyaslama değildir.

Eğer İsyana kalkışanları bastırmaya çalışan bir ülkeye katil denecekse, dünyada katil denmeyecek ülke kalmaz.

Natan'ı tenzih ederim - çünkü düşüncelerini tam olarak bilmiyorum - ama sıkça Dersim isyanını ve katliamını dile getirerek Türkiye'ye vurmaya çalışanlar, demokrasisine sevdalandıkları büyük ülkelerden herhangi birini getirsinler, tarihini Türkiye ile karşılaştıralım. ABD mi, İngiltere mi, Fransa mı, SSCB mi, Almanya, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika mı?

1930'lu yılları örnek aldığımızda bu ülkelerden hangisinin Türkiye'den temiz olduğu iddia edilebilir?

3 gün sonra Hiroşima ve Nagasaki'ye atılan atom bombalarının yıldönümü.

O atom bombaları Japon ordusuna atılmadı. Sivil halka atıldı. İlk anda 150 bin'e yakın insan katledildi. Sonrasındaki radyasyon felaketinde ise yüzbinlerce insan etkilendi. Hala etkileri sürmekte.

Peki "ABD artık değişti" denebilir mi? Daha birkaç yıl önce Irak'ta ABD saldırıları nedeniyle 1 milyona yakın kadın dul kaldı.

Gözünü Türkiye tarihine dikmiş ve ikide birde gerici feodal isyanları ve bu isyanlara yapılan katı müdahaleleri kaşıyanlar, sevdalandıkları ülkeleri görsünler önce.

Dersim'de yaşanmış olanları da, cumhuriyet tarihindeki diğer acılı olayları da azınlık bir ırkçı kesim dışında kimse savunmaz ve "keşke yaşanmasaydı" der.

Ama bugün yaşamakta olduğumuz acılara yönelik tepkilere karşılık verebilmek için 70-80 yıl öncesini hatırlatmanın alemi yoktur.

• 2 hafta sonra...

gücünü kendi bireysel çıkarları için kötüye kullanan sözde liderler vardır...

ve bu terör örgütünde de, pek çoğunda olması muhtemel olduğu gibi, kadını mal gibi gördükleri aşikardır...

dağdaki kadınlar aş ve cinsellik içindir... nadiren de çatışmalara girerler... bunu 5 yaşındaki çocuk bile keşfedebilir...

kadın metropolde de dağda da ayıların elinde hep mal gibi görülür... malesef...

• 1 ay sonra...

İşte böyleee,

Arkadaş doğru süler,

Apo desinki benimle yatmah isteyenler gapıda sıraya girsin,vallah yüzlercesi sıraya girer.

Bırahın kürt gizlarını erkeklerdende sıraya giren çoh olur.

Şincik gene deyecekler Tolon belden aşağı gonuşdu.

Bursalı DERVÜŞÜN gucağına garı goca birlikte oturmaya getmedilermi?

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhh.

Ya önder olmah vamış,

Yada terörist başı,

Yada tarıkat başı.

Baş olda ne başı olursan ol.

Yeterki bir baş ol.

Bizim önderde kırşehere geddügünde 16 lıh bir gız goymuşlardı gucagına 3 gün barabar galdılar.

Gız utancaç olduğundan CILVA yapamadı bu yüzdende önder gederken bir HOŞCAGAL dimegide giza çoh gürdü.

Ülen önder taptaza gızın üstüne çıhıysında gene memnün olmıysın.

Vay seni Irahıcı vay:-)))))

Bu bizim millet çohmu çoh ECEYİP.

Hasan İzzet Dinemosu bozuğa sordum.

Bizim GOCAOĞLAN gerçekten 16 lıh gızın üstüne çıhdımı?

ANT ederemki çıhdı dedi.

En güvendigim babamdı,çocuhken vallah gece anamı becerirken gördüm.

Eeeeeeeeeeeeee babay büle yaparsa eller niler yapmazki?:-)))))

Tübe tübe tübe.

Bu ataistler ınsanı dinden çıharırlar ınanınkı.

Tolonbeg