Jump to content

Samba ya allah

cigi

Recommended Posts

Verilen mesaji anlamamisin.

Samaba yaparak hep birlikte ayni ritmle hoplayip tepiniyorlar.Kadinlarin yaninda olan erkekleri izlemedin mi?"Samba ya allah, samba ya allah" diyerek olmayan allaha bir cesit yalvaris sekli sunmaktalar.

Kadin kimsenin baskisi olmadan bikini ile özgürce samba yapmakta nesini ve neden savunma gereksinimi duymaktasin anlamadim.

Yukarida ki videoya benzer videolari yapmamin nedeni var...

Islama inanan insanlarin elestirilere alismalari hosgörülü olabilmeleri icin bu tür videolar yapilmakta.

Islam elestirilince canlari yanip homurdanacaklarina gülerek yaklasacaklari günlerde gelecek.

O günler elbette cok uzak ama yobaz zihniyetin degismesi sürecine katkida bulunmaya calismaktayim.

Youtube sayfam müslümanlarin bana yazdiklari küfürlerle dolu.Bir tanesini silmedim silmemde.

Onlar küfürleri siraladikca videolarda siralanmakta.

Inandiklari tanrinin hic bir seye sesi solugu cikmamakta ama müslüman küfürbaz cengaverler ortalikta görünmeyen tanrilarini koruyabilmek icin gönüllü gorilla olabiliyorlar.Sürecen bunlari Afgan daglarina, has müslüman Talibanla birlikte yankeelere karsi savassinlar.

Hani birisi cebine kücücük bereket tanrisi heykelcigini koysa ve "iste benim tanrim da bu, kimseye laf söyletmem" zihniyeti ile orda burda yobazlik yapsa müslümanlardan ve onlarin allahindan bir farki var mi?

Yok tabi ama genelinin bunu dahi anlayacak beyinleri bulunmuyor.Onun icin sok tedavisi uygulamaya calismaktayiz.

Verilen mesaji anlamamisin.

Samaba yaparak hep birlikte ayni ritmle hoplayip tepiniyorlar.Kadinlarin yaninda olan erkekleri izlemedin mi?"Samba ya allah, samba ya allah" diyerek olmayan allaha bir cesit yalvaris sekli sunmaktalar.

Kadin kimsenin baskisi olmadan bikini ile özgürce samba yapmakta nesini ve neden savunma gereksinimi duymaktasin anlamadim.

:)

Afrodit,

Kadinlardan cok cok daha fazla kadin haklarini savunurum.Hatta erkeklerden daha fazla haklara sahip olmalarini arzularim.Cocugu dogurup büyüten yetistirenlerin topluma kazandiranlarin kadinlar olduklari icin.

Yazilarimi okuyanlar videolarimi izleyenler ve beni taniyanlar bunu bilirler.

Tertemiz Anadolu kültüründe kadin/kiz/anne yozlastirilmislardir.Bunu bilerek ve kasitli yapmislardir.

Baslangic noktasi Osmanli hanedaninin pis kokusmus zihiniyetidir.Eger Anadolu hakimiyetini Karamanogullari beyligi kazanmis olsaydi su anda Anadolu kültürü dili daha temiz ve bozulmamis olacakti ayrica islamin putuna tapar olunmayacakti.

Buyrun arastirin. :)

Afrodit,

Kadinlardan cok cok daha fazla kadin haklarini savunurum.Hatta erkeklerden daha fazla haklara sahip olmalarini arzularim.Cocugu dogurup büyüten yetistirenlerin topluma kazandiranlarin kadinlar olduklari icin.

Yazilarimi okuyanlar videolarimi izleyenler ve beni taniyanlar bunu bilirler.

Tertemiz Anadolu kültüründe kadin/kiz/anne yozlastirilmislardir.Bunu bilerek ve kasitli yapmislardir.

Baslangic noktasi Osmanli hanedaninin pis kokusmus zihiniyetidir.Eger Anadolu hakimiyetini Karamanogullari beyligi kazanmis olsaydi su anda Anadolu kültürü dili daha temiz ve bozulmamis olacakti ayrica islamin putuna tapar olunmayacakti.

Buyrun arastirin. :)

Ben sana bişe demedim ki, aşkolsun :)