Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar böyle bir çalışma yapmayı düşündüm. Siyasilerin ve gerekli gördüğünüz kişilerin özgeçmişi değil tüm geçmişi hakkında başlıklar açmayı öneriyorum.

Ancak kaynakları ile belirtmenizi rica edeceğim.

Erdoğan hakkında kısa özgeçmiş ile başlangıç yapayım , sonra aklınıza geldikçe veya güncel gelişmeler ile bağlantılı Erdoğan haberlerini  ve bilgileri bu başlık altında paylaşabiliriz.

Böylece bizi temsil ettiğini düşündüğümüz ve oy verdiğimiz kişilerin hakkında hızlı bilgi edinme olanağı buluruz. Sonuçta onlara ülke emanet ediliyor değil mi?

Yani dandirik işler için bile eleman ararken "güvenilir, dürüst ,çalışkan" gibi şartlar koyuyorsunuz da ülkeyi kasayı geleceğinizi emanet ettiğiniz kişiler hakkında birkaç bilgi yararlı olur diye düşindüm.

Kısa özgeçmişi  bu bağlantıda

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdoğan

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Erdoğan'ın bop eş başkanı olduğu ve batılı emperyalistlerle sık sık görüştüğüne dair iyi parti tarafından hazırlanmış bir video.

1. Videodaki ilk görüntüler 15 temmuz sonrası Rusya başkanı Putin'in Erdoğan'ı kapısında bekletip sandalyeye oturttuğu anların görüntüleridir. Bu  görüntüleri Rus medyası sanıye saniye Rus televizyonlarında yayınlayıp Erdoğanı küçük düşürmüştü. Putin'in bu alçaltıcı davranışları karşısında bu kadar tepkisiz kalan erdoğanın neden böyle davrandığı konusunda bir çok komplo teorisi de ortaya atıldı.

2. Videonun sonraki sahnesinde ünlü yahudi ve siyonistlerin bulunduğu toplantıya Erdoğan'ın da katıldığı görülmektedir. ABD de yapılan bu toplantıya Erdoğan da katılmıştı. George Soros ile Erdoğan  bu toplantıda gündem olmuştu. O toplantı basına kapalı yapılıyor. İçeride ne konuştuklarını bilen tek kişi Erdoğan.

3.videonun sonraki bölümünde ise Türkiye'yi bölme projesi olarak da bilinen bop projesi eş başkanı olduğunu kendi ifade ediyor. Büyük Ortadoğu projesi.

4.videonun sonraki bölümünde ise ABD başkanı Trump tarafından halk içinde nasıl aşağılandığını gösteriyor. 24 saat içinde papazı serbest bırakmazsan senin ekonomini mahvederiz diyen Donald Trumpın sözleri var. Ve ardından hemen serbest bırakılan rahip burunson.

Neyse videoyu iyi parti kaynağından aldım. Çünkü herşeyi sol cenahtan duymayın dedim.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...