Jump to content

Yalan Tarih

İlker Onat

Recommended Posts

Buraya bir şeyler öğretmek için gelmedim sadece kendi düşüncemi aktarmak için geldim çünkü henüz bir şeyler öğretmek konusunda kendime güvenmiyorum neyse benim bugün anlatmak istediğim husus tarihten bugüne dünyanın her köşesinde insanların zihnini ve duygularını ele geçirmek için anlatılmış olan yalan tarih!

Benim şahsi fikrimce belli başlı güçlerin sağlamış olduğu en büyük seneryolar'dan birisi N*zi soykırı mıdır tarihten bugüne yıllar içerisinde bunun gibi olaylar çok kez yaşanmış dünyanın her noktasında görülmüş bir şeydir örnek vermek gerekirse bugünün Doğu Türkistanı ve Filistini gibi fakat biz insanların beynine sadece tarih boyunca yaşanmış en büyük soykırım buymuş gibi empoze ettiler bunun hakkında Hollywood filmleri ve dizileri yayınladılar kendilerini acındırdılar bu üst aklın yöneticilerinin büyük bir kısmının Yahudi soyundan geldiğini biliyor olmalısınız günümüz dünyasında adını sıkça duyduğumuz Rothschild ve Rockefeller gibi üst sınıf olan ve bir çok kurum ve kuruluşun yönetiminde ve hatta merkez bankasının yönetiminde bulunan bu ailelerin soyunu Yahudiliğe dayandığını tarih sayfalarından öğrenebilirsiniz sadece bu konu değil bir çok konuda bizi yönetiyorlar yakında farklı konular olmak üzere bol bol değinmek istiyorum

Her zaman olsun içinizdeki insana kulak verin zihninizi onların yapmış olduğu şarkılardan filmlerden uzak tutun sağlıklı beslenin farkındayım hepimiz bu dünya düzeninde bir köleyiz bundan kaçamayız yada saklayamayız harcadığımız parada aldığımız sularda yada yediğimiz herhangi bir şeyde onlara hizmet ederiz sadece ve sadece kölelikten kurtulup bilinçli bir köle olabiliriz sadece kimin uğruna yaşadığımızı öğreniriz araştırmaktan çalışmaktan korkmayın asla doğru olandan kaçmayın kötülerin hakim olduğu bu dünyada vicdanınız ve kalbiniz ile hareket edin asla doğru olandan kaçmayın

İŞ YOĞUNLUĞUM SEBEBİ İLE BİRAZ KÖTÜ VE KARMAŞIK YAZDIM DAHA İYİLERİ ZAMANLA GELECEKTİR..

57 dakika önce, Mantılı yazdı:

Merhaba,

Söz konusu soykırıma dair tarihi belgeler mevcut diye biliyorum. Hollywood filmlerini bilemem, ayrıca diğer soykırımlara kıyaslayacak veri de elimde yok. İddianızı destekleyen kaynakları paylaşabilir misiniz?  

Bakın bahsetmek istediğim şeyi anlamadınız benim anlatmak istediğim şey sadece dünyadaki tek katliam buymuş gibi bize çocukluğumuzdan bu güne kadar anlattılar bunu Hollywood yapımları ile şarkıları ile desteklediler dünya çok çok uzun bir tarihe dayanıyor bunun gibi nice olay yaşandı bu gücün amacı ve bize empoze ettiği şey bizi ezdiler biz ezilen halkız bunu empoze ediyorlar ben Filistin yada Doğu Türkistan için bir Hollywood yapımı duymadım bakın asla ama asla o soykırımı inkar etmiyorum yanlış anlaşılmasın burada hepimiz birer insanız insani duygularımız var şahsi düşünceme göre ırk yoktur kalp vardır ben her duruma her kişiye dini ile ırkı ile yaklaşmam insan olduğu için yaklaşırım fakat ne yazık ki durum böyle ortada bir güç var ve bu güç her köşede her yerde bizi gün geçtikçe daha ele geçirmeye devam ediyor.

Ne demek istediğinizi daha iyi anladım sanırım. Açıklığa kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. Amacım herhangi bir imada bulunmak değildi. 

Yahudi lobisinin bu konuda ciddi girişimleri olduğu doğrudur. Bize düşen tarih konusunda bilinçli nesiller yetiştirmektir. Bu da ancak devletin eğitim politikası ile gerçekleşebilir. Ne yazık ki ülkemizde tarihe verilen değer seçilmiş birkaç kişinin televizyondaki tartışma programlarını izlemekten ibarettir. Toplumumuzda sorgulama, eleştirel düşünme ve verilere dayalı olarak kendi adına değerlendirme konusunda yerleşmiş bir kültür bulunmamaktadır. Cehalete methiyeler dizen, hatalarından ders çıkarmak yerine eleştiriyi düşmanlık olarak gören, düşünmeden fikir sahibi olan bir toplum da her zaman başkalarının yazdığı tarihi kabullenmeye mahkumdur. İğne çuvaldız ilişkisini unutmayalım. 

Saygılar.

• Thanks 1

Şu Filistin konusu bizi niye geriyor onu anlamıyorum. Bir de Atatürk şapkası altında bunu reklam ediyorsunuz. Ayıp yahu.

Daha geçen yıl bir gecede 250 bin insanımız öldü. Neden bunun sorumluları her gün gündemde tutulmuyor?

Başlatmayın filistininize de islamcılığınıza da. Atatürk adını kullanarak bunu bize yedirmeye çalışmak da yeni moda oldu.

Bakın TRT belgesel hergün fakir edebiyatı programları yayınlıyor. Sözde fakirlik diye gösterdiği insanın üzerinde the North Face marka giysi var. Kameradan kaçmış .

Sen önce Filistini bırak da Türkiye'deki zulmu düşün.

Dünya da yapılan büyük soykırımların neredeyse yarısı Yahudilere yapıldı. Cengiz Han'ın yaptığı soykırımları saymazsak tabi. 

Bunun sebebi Museviliğin içine kapanık ve asimilasyonu reddeden yapısıdır. 

Tarih kitaplarında Roma imparatorluğunun 3 milyon Yahudi öldürdüğü yazar. Bu yaşanmasaydı şuan Ortadoğu da 200 milyon Yahudi yaşayacaktı. 

1 saat önce, İlker Onat yazdı:

bu üst aklın yöneticilerinin büyük bir kısmının Yahudi soyundan geldiğini biliyor olmalısınız günümüz dünyasında adını sıkça duyduğumuz Rothschild ve Rockefeller gibi üst sınıf olan ve bir çok kurum ve kuruluşun yönetiminde ve hatta merkez bankasının yönetiminde bulunan bu ailelerin soyunu Yahudiliğe dayandığını tarih sayfalarından öğrenebilirsiniz sadece bu konu değil bir çok konuda bizi yönetiyorlar yakında farklı konular olmak üzere bol bol değinmek istiyorum

Rockefeller ailesi Yahudi değil. Böyle bir üst akıl da yok, hepsi uydurma bunların. 

Yahudilerin başarılı olması onları üst akıl veya İlluminati filan yapmaz. Kendinizi bu tür saçmalıklara kaptırmayın. 

Peki yalan tarih Yahudilerin gerçek yüzünü de gösteriyor mu? Yahudilerin ele geçirdiği alman ekonomisinde halkın bankalardaki paralarına nasıl çöküldüğünü , Almanların bir ekmek alabilmek için bir çuval mark ödemek zorunda kaldığını , her taşın altından bir Yahudi lobisinin çıktığını, Yahudilerin ülke bakanlarını rüşvet ve şantaj ile satın alıp hazineyi tam takır bıraltığını da yazıyor mu.

Cevap?

3 dakika önce, somebody yazdı:

Peki yalan tarih Yahudilerin gerçek yüzünü de gösteriyor mu? Yahudilerin ele geçirdiği alman ekonomisinde halkın bankalardaki paralarına nasıl çöküldüğünü , Almanların bir ekmek alabilmek için bir çuval mark ödemek zorunda kaldığını , her taşın altından bir Yahudi lobisinin çıktığını, Yahudilerin ülke bakanlarını rüşvet ve şantaj ile satın alıp hazineyi tam takır bıraltığını da yazıyor mu.

Cevap?

Yahudiler kadar ezilmiş ve sindirilmiş bir millet olsaydım muhtemelen Gazze'ye atom bombası atardım. 

Zaten İsrail'in varlığı tehlikeye girerse bütün Avrupa başkentlerine atom bombası atmayı planlıyorlar.

"Samson Option" diye bir kitap var. Kitaba göre eğer İsrail düşerse, bütün Avrupa başkentleri İsrail ordusu tarafından nükleer güçle yok edilecek. 

İşte Yahudi kindarlığı. Evlat olsa sevilmez. :)

8 dakika önce, Maddeci yazdı:

Yahudiler kadar ezilmiş ve sindirilmiş bir millet olsaydım muhtemelen Gazze'ye atom bombası atardım. 

Bu yazdığımı espri olsun diye yazdım. Haberiniz olsun. :) Ciddi değil yani. 

Düzenlenme: Maddeci tarafından
ek

24 dakika önce, somebody yazdı:

Şu Filistin konusu bizi niye geriyor onu anlamıyorum. Bir de Atatürk şapkası altında bunu reklam ediyorsunuz. Ayıp yahu.

Daha geçen yıl bir gecede 250 bin insanımız öldü. Neden bunun sorumluları her gün gündemde tutulmuyor?

Başlatmayın filistininize de islamcılığınıza da. Atatürk adını kullanarak bunu bize yedirmeye çalışmak da yeni moda oldu.

Bakın TRT belgesel hergün fakir edebiyatı programları yayınlıyor. Sözde fakirlik diye gösterdiği insanın üzerinde the North Face marka giysi var. Kameradan kaçmış .

Sen önce Filistini bırak da Türkiye'deki zulmu düşün.

Hayır  hayır benim söylemek istediğim bakın örnek veriyorum ben sonuna kadar Atatürkçü bir gencim burada bahsetmek istediğim şey insanlık nerede olursa olsun insan insandır bunu unutmamak gerekir verdiğim sadece bir örnektir çok yanlış algılıyorsunuz her yerde bu gibi durumların olduğunu söyledim

27 dakika önce, Maddeci yazdı:

Zaten İsrail'in varlığı tehlikeye girerse bütün Avrupa başkentlerine atom bombası atmayı planlıyorlar.

"Samson Option" diye bir kitap var. Kitaba göre eğer İsrail düşerse, bütün Avrupa başkentleri İsrail ordusu tarafından nükleer güçle yok edilecek. 

İşte Yahudi kindarlığı. Evlat olsa sevilmez. :)

Zaten şeriatçı İslamcıları insan hakları adı altında Avrupa'da bunun için besliyorlar.

Türkiye AKP si dünyanın gelecek durumu için plot uygulamasıdır. Deneme tahtasıdır.

Çin bile böyle değil.

Ancak buna izin verenlere bakıyoruz yine Avrupa çıkıyor. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorlar.

O yılan ortadoğu yılanıdır. Yahudi olmuş , Hristiyan olmuş müslüman olmuş farketmez.