Jump to content

Recommended Posts

Hem Laik Hem Müslüman Olunmaz
Bu söz Tayyip Erdoğana aittir.

Erdoğan bunu kendi müslüman yandaşları için söylemiştir.  


Ancak bu söz günümüzde daha çok CHP ye atfedilmelidir.  


Hem laikim diyeceksin hem de müslüman hakları savunucusu yaparak müslümanlara ve dincilere yaranmaya çalışacaksın.  


Müslümanların isteyip de yapamadıkları ne var bu Türkiye Cumhuriyetinde. Ta cumhuriyet kurulduğundan beri bir laik vatandaş ile bir müslüman aynı haklarla yaşadı. Ancak müslümanlar üstünlük kompleksi ile hareket ederek eşitliği kendileri bozmadılar mı?  


Sürekli mağdura yatarak laiklere çirkeflik yapan müslümanlar size bu konuda herhangi bir laf söylemeye hakları yok.  


Ezik sarı CHP akşama kadar kanallarında müslüman hakları diyerek Filistin de Filistin probagandası yapıyor. KRT ve Halk TV sunucuları “müsliman hakları” demezler mi yahu!!!


Senden benden eksik kalan neleri var ki söylesinler. Fazlaları var eksikleri yok.  


Size mağduriyet kasan müslümanlara cesurca cevap veremiyor musunuz?
 
Dini inancı yüzünden DGM de yargılanmışlarmışmış...senin inancın katliamı , anarşiyi  ve ayrımcılığı destekliyor. İşte kuranda yazan cümleler bunun ispatı diyemiyormusunuz?


İşte bugün yaptıklarımız ortada diyemiyormusunuz.  


Başörtüsü üzerinden duyar kasanlara Başını örtmeyen kadınlar için  ahlaksız muamelesi yapan senin dinin diyemiyormusunuz.  Başı açık kadınlara sürekli olarak kapan baskısı yapan sizsiniz demiyormusınuz.
 
Düşünce özgürlüğü diyerek bağıran İslamcı ve liberallere kurandaki vahşet , işkence sözlerini söylemek bu kadar mı zor.  


Sadece senin gibi düşünmediği için , sadece sağ elle değil de sol elle yemek yediği için yada sadece namazı orucu haccı reddettiği için ömür boyu işkence ve ateşte yakma vahşetini savunan arap ayetlerini onlara hatırlatmak bu Kadar mı zor?

 

Düşünce özgürlüğü diyen islamcılara sorun , hangi biri kendi isteği ile İslam'ı seçmiş? Hepsi çocuk yaştaki dayatmalar tehditler ile İslam'ı kabullenmek zorunda kalmışlar. Bunları söylemek bu kadar mı zor ya?


 
 
 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

İslamı savunmaya kalkan sözde laik solcu burjuvanın İngiltere ABD Çin gibi ülkelerden destek alma olasılığı çok çok yüksektir. Çünkü onlar da kolay sömürebilecekleri bir pazar kitlesini din ile kontrol edip  ellerinde tutmak isterler.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hadis inkarcısı, "bize yalnızca Kur'an yeter diyen" Tatlısu Müslümanları'nın bilmediği ve karşı çıktığı yadsınamaz acı bir gerçektir. Hem laik hem Müslüman olunmaz çünkü İslâmiyet, yalnızca Tanrı ile kul arasındaki masum bir inanç değildir; İslam, insan hayatının her alanına karışır çünkü Kur'an, aynı Tevrat gibi bir anayasa kitabıdır. Bir kere bu dinin şeriatında Darü'l-Harb ve Darü'l-İslam ayrımı var. Bir Müslüman asla laik olamaz; gerçek bir Müslüman, şeriatçı olmak ve kur'an-ı Kerim'in yanında sahih Kütüb-i Sitte hadislerini de kabul etmek zorundadır.

İlgili link:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...