Jump to content

Nasıl Atatürk İstismarı Yapılır Adlı Tiyatro

somebody

Recommended Posts

Şimdi de CHP'nin Atatürk istismarı nasıl yapılır adlı tiyatrosunu izlemektesiniz.

Torpil ile işe alım , ihalecilik , yolsuzluk , rant ve işbirlikçi siyasetin ağababası bunlarda da var.

Bakın Junior Tayyip olan Ekrem İmamoğlu seçim öncesi söylediklerinin hepsini unuttu gitti.

Ne demişti , iş alımlarında asla torpil yapmayacağız. Yoh yaa. İnternet siteniz tıpkı 2019 seçimlerini kazandıktan sonra olduğu gibi yine girişe izin vermiyor. Çünkü bu arada torpilli kadroları doldurmaya başlıyorsunuz.

2029 yerel seçimi öncesine kadar torpille alacağınız elemanları alır sonra tekrar halka açarsınız. Artık ayak işi , temizlikçi , amele ne varsa alım yapıyoruz diye maval okursunuz.

Halkın malını halka satmak tam da eski CHP nin tıpatıp aynısı. Değişen birşey yok.

Akp de aynen CHP programını uyguluyor.

Acaba Atatürk CHP'nin parti programı derken bunu mu kastetmişti🤣🤣🤣🤣

ilkelerine bağlı kalamayan kişileri sevmek zorunda değilim ki , seversek neler olduğunu gördük. Aynısını CHP ye yaparsak CHP nin akp den farklı birşey olacağına inanmak da akla ziyan bir durum. Sonuçta aynı ülkenin ortamını soluyorlar.

Benim niyetim Atatürk'ü karalamak değil. Tekrar kandırılmak istemiyorum. Dilerim ki CHP daha iyi olsun , ama bakıyorum ki elindeki gücü kullanmıyor. Yada balon gibi içi boş. İmamoğlu da bu saraydaki ile görüşüp mektuplaştı , şimdi özgür efendi de aynı adamla görüşme talep ediyor.  Ben özgür efendi yerinde olsam saraya değil meclise gel diyerek ağırlığımı koyarım.

Arap kemal Kılıçdaroğlu bu açıdan haklı. Saraya gitmek demek parlemantoyu yok saymaktır.  Bu dinci oyunları nedeniyle ülkemin 40 yılı heba oldu gitti. Şimdi bu herifler Kemalizm gömleği de giyerler , hiç sorun etmezler. Tekrar 40 yıl ben görmem ama gelecek nesiller bari anlasın yav

Ben kendi yoluma bakarım arkadaş. Ateistim ve bunun için hiçbir şekilde dinleri desteklemem.

Koç gibi sözde solcu şirkette çalışmıştım. İçerisi türbanlı kaynıyordu. İçeride ilahi okuyarak çalıştıklarını biliyorum.

Dardanel ton desen sözde CHP li ama yine içerisi türbanlı kaynıyordu.

İBB mi? Hepsi dincilere şirin görünme yarışındalar.

Bu konu beni ilgilendirmez , istedikleri kişilerle çalışmak onların tercihi ancak bana gelip de ülke elden gidiyor mavalları okumasınlar.

Çünkü işverdikleri kişiler gelirleri arttıkça bunu akp den bilip allaha şükür ediyorlar ve sana daha çok düşman oluyorlar

• Like 1