Jump to content

Erdoğan Emekliye Para Yok Dedi


somebody

Recommended Posts

Neredeyse dünyanın en düşük emekli maaşına sahip ülkemizde emeklinin ek zam ve ikramiye isteklerine erdoğandan yanıt geldi , emekliye zam yaparsak hiçbir yatırım yapamayız.

O zaman neden %4.5 büyüdük diye reklam ediyorsun, neden savunma sanayisi şöyle gelişti, yerli uçak yerli araba şöyle böyle , dünya bizi  kıskanıyor diyorsun?

CHP lideri Özgür Özelden Erdoğan'a yanıt gecikmedi, ZENGİNE PARA VAR DİYORSUN AMA EMEKLİYE GELİNCE NEDEN PARA YOK EY ERDOĞAN

kapak_225635.jpg

 

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/ozelden-erdoganin-para-yok-sozlerine-tepki-siz-de-oy-yok-2181533

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abd nin çıkarları için kanal istanbula milyardolarlarca para akıtacak kaynak bulabiliyor Tayyip Erdoğan ama emekli 10 bin liradan fazlasını isteyince para yok diyor.

Ne kadar şey bir insandeğil mi

Link to comment
Share on other sites

Erdoğan Emekliye Para Yok dedi peki tarikatlara da mı yok?

Tarikatlara para akıtmayı kesersen emekliye daha fazla maaş verilebilir. Ancak Erdoğan'ın ekonomi bakanı İngiliz vatandaşı Mehmet Şimşek yıllar önce yine benzer söz ederek , emekliye para versek devlet batar, şeklinde açıklamada bulunmuştu.

O günden bu güne kaç milyarlar kimlere aktarıldı hesabını tutan vardır elbette. Sadece beşli çetelerin silinen vergi borçları 20 milyar lirayı geçti. İhaleler ile devletin zarara uğratılmasını saymıyorum. Asıl büyük zarar oradan geliyor zaten.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...