Jump to content

Turhan Çömezi AKP'li Zanneden Arap Herşeyi İtiraf Etti

somebody

Recommended Posts

İyi parti Balıkesir milletvekili Turhan Çömez Balıkesir'de köy arazilerini gezerken AKP tarafından satılan meraları da ziyeret etti.

Türkçe bilmeyen Arap uyruklu bekçi tarafından karşılandı. Turhan Çömezi AKP'li sanan bekçi , arazi sahibi ile Turhan Çömezi telefonda konuşturdu.

Arazi sahibi de mısır kökenli bir Arap ama TC vatandaşlığına geçmiş.

Telefon konuşmasında "Bu arazileri bize Tayyip Erdoğan verdi oylarımız tabiki Erdoğan'a"  diyen arazi sahibi mısırlı Arap durumu farkedemedi. Farkında olmadan AKP'nin ülke arazilerini nasıl da yabancıya peşkeş çektiğini de itiraf etmiş oldu.

260044.jpg

Köy arazisi Araplara satıldıktan sonra böyle demir tellerle çevrildi. Kahraman Türkler neden sessiz? Kimin malını kime satıyorlar , kurtuluş savaşında dedelerinizin canıyla koruduğu toprakları din ile aldatarak böyle satıyorlar hem de yok pahasına.

comez2jpg-N4V-dSnPYUyTF4PUG2hTgw.jpg

https://artigercek.com/politika/iyi-partili-turhan-comezi-akpli-sandilar-arsa-satisini-desifre-ettiler-200-286246h

Sadece Araplara değil bütün yandaşlarına peşkeş çekiyorlardır. Arap veya arap değil bunun bir önemi yok. 

Bunların sistemde paran yoksa insan değilsin. Tanıdık down sendromlu hasta bir çocuğa bakan kadının evine ayda sadece 6 bin lira giriyor. 

Birde gizli AKP liler var. Zafer partisi trolleri diyorum ben onlara. Bunlar yoksulları önemsemez, ırkçı takıntıları vardır. Halkın gerçek sıkıntıları umurlarında değildir.

Akp'li olmaktan daha kötüsü varsa oda gizli AKP'li olmaktır. (Zafer partililer gibi) 

28 dakika önce, Maddeci yazdı:

Sadece Araplara değil bütün yandaşlarına peşkeş çekiyorlardır. Arap veya arap değil bunun bir önemi yok. 

Bunların sistemde paran yoksa insan değilsin. Tanıdık down sendromlu hasta bir çocuğa bakan kadının evine ayda sadece 6 bin lira giriyor. 

Birde gizli AKP liler var. Zafer partisi trolleri diyorum ben onlara. Bunlar yoksulları önemsemez, ırkçı takıntıları vardır. Halkın gerçek sıkıntıları umurlarında değildir.

Akp'li olmaktan daha kötüsü varsa oda gizli AKP'li olmaktır. (Zafer partililer gibi) 

Zafer partili olup olmaması önemli değil. Para karşılığında değerlerini satıp satması önemli benim için. Kim hangi partiden çok da umursamıyorum aksi halde faşist yaklaşıma girer. Etiketi var mı yok mu işte ihaneti onlar yapıyorlar.

Müsliman Atatürkçüler var örneğin.

Onlarda cennet hayali kuruyorlar , onlar da Kur'an'a ve arabın elçisine inanıyorlar. O zaman AKP'li sayılırlar. Hiç farkları yok. Onlar da cennet için camiye gidip hayalete yalvarıyorlar. İşte ülkeyi en ucuza satanlar bunlardır. Sadece bir hayal uğruna bu dünyayı ve gelecek nesillerini satanlar onlardır.