Jump to content

Ülkedeki Pontusçu Dönmelerin Soyadları

somebody

Recommended Posts

Bu konuyu aşağıdaki saçma sapan haberlere dayanarak yazdım , gerçek olabilir de olmayabilir de..

http://sabetaycisoyadlari.blogspot.com/?m=1

Kripto Pontusçu ,Ermeni ve paganların ülkemizde en çok kullandıkları soyadları kendi belirleme yöntemlerime göre şöyledir.

Erdoğan, Birinci, Yıldız, Sevigen, Zapsu, Erbakan, Yıldırım, Kurum, Kara, Bahçeli, Kurtulmuş, Akar, Karatay,Bayraktar, Küçük , Gülen, Ersoy,Avşar,Ural,Soylu,Metiner,Gökçek, ışık , Osmanoğlu, menderes, ağar, karamollaoğlu.

Türkiye'nin en büyük sorunu, Doğu Karadenizli Laz Çetesi'dir. Son 20 yılda AKP ile birlikte başımıza bela oldu bu dinci şerefsizler. Osmanlı torunuyum diye ortada gezen Aktroller, en büyük kriptodur.. Bunların amacı, dini kullanarak Türklüğü yok etmektir. Ömer Seyfettin'in dediği gibi "İslamcılık adı altında Türk düşmanlığı yapan soysuzlardan nefret ediyorum."

• 3 ay sonra...

Bir de Azeri kılıklı Ermeniler var. Türkleri hiç sevmezler ama katlanmak zorunda kalırlar. Tercih yapmak gerekirse hemen Rusları tercih ederler.

Neden gizlenirler?

Benim Ermeni çok tanıdığım oldu , hiç kinlenmedim. Hatta benden zengindi bazıları.

Ama ne zaman kendini Azeri olarak gösteren birinin aslında Ermeni olduğunu öğrendim o zaman bakış açım hemen değişti.

İşte bu kuşkuya neden olan şey iyi bir şey olabilir mi?

Bu ülkede Ermeni adı soyadı ile iş dünyasına giren bir çok insan oldu. Bunu yadırgayan olmaz.

Aynısını Ermenistan'da bir ingiliz yapsa

Örneğin sohrab ismiyle Ermeni gibi davranan bir İngiliz olsa  ermenistanda nasıl karşılanır. İyi gözle bakarlar mı?

• Thanks 1

@somebody

Putin'in köpeği, Ermeni asıllı Azerbaycan Türk'ü deyince aklıma Sinan Oğan şerefsizi geldi. Yıllardır aslını gizleyerek bizi iyi kandırmış bu hergele. Bir de gerçek adı Ermenice Durmuş Durduyan olan Oğuzhan Asiltürk yavşağı da vardı. Üstüne üstlük, sağlam iddialara göre Alparslan Türkeş'in(Hüseyin Feyzullah) ve Devlet Bahçeli'nin de birer Ermeni devşirmesi olduğu söyleniyor. Türkiye'yi 70 yıldır kıripto dönmeler yönetiyor.

• Thanks 1