Jump to content

İslamfobi Doğal Bir Durumdur


SultanAhmet Dilencisi

Recommended Posts

İslamfobi doğal birşeydir.

Çünkü birisi size küfür etse , hayatınızla ve malınızla sizi tehdit etse onu sevmezsiniz. Eğer buna rağmen sizden sevgi bekliyorsa karşı taraf psikolojik sorunludur.

Bakınız güncel olarak altı yaşındaki çocukların evliliği konusunda bile İslami referans var. Kadınlara ganimet gözüyle bakıyor.

Kendi gibi düşünmeyen herkesi düşman olarak kabul ediyor. Kendi gibi düşünmediği için başkasının Mal varlığını ve canını helal kabul ediyor. Tehdit ediyor.haraç istiyor

Şimdi böyle bir yapıya sıcak bakamaz kimse.

Bir de kalkıp bizden nefret ediyorlar diyerek başkalarını düşmanlıkla suçluyor. Kendilerini sevgi dini olarak göstermeye çalışıyorlar.

İslamfobi düşmanlık değil doğal bir süreçtir.

İnsanın organlarını bile sağ sol diye ayıran ve ötekileştiren bir zihniyetten bahsediyoruz. Sağ el iyi sol el kötü..Sağ taraf iyi sol taraf kötü..

Çok yakın diğer bir örnek daha. Filistin İsrail kavgası. Bir insan müslümansa masumdur İsrailli ise kesin suçludur algısı yaratıyorlar. Heleki müslüman Filistinli ise cennetliktir gözüyle bakıyorlar.

İslam’ın Yahudilere ettiği tehditlere karşın , kurandaki küfür ve hakaretlere karşın İsrailliler müslümanlara gayet iyi davranıyor diyebiliriz.

Mescidi aksa denen yerde namaz kılmalarını yasaklamış. Çünkü her Cuma olay çıkarıyorlar.

E müslümanlar da bir çok yeri camiye çevirmiş. Şimdi hristiyanlar Ortaköy camisine gelip her Cuma taş sopa ile eylem yapsalar olur mu?

Peki sen gidip Avrupa’nın hristiyan Mahallesi’nde cami yapıyorsun buna karışan yok ama ezan okumana izin vermiyorlar diye “vay din düşmanları vay kâfirler vay İslam düşmanları “ diye anırıyorsun.

  Günün anlam ve önemine göre hatırlanması gereken bir konudur. 

Kendinden başka herkese hakaret eden ve hatta hızını alamayıp kendi üyelerine bile hakaret eden bir dine karşı olmak çok doğal bir durumdur.  İslam probagandası yapan herkes yargılanmalıdır. Çünkü içeriği baştan sona suçtur. Suçu ve suçluyu övmekten yargılanmalılar.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TRT habere göre İslam düşmanlığı veba gibi yayılıyormuş. Bu iyi işte.

Sürekli kendini üstün gören, başkasına pislik diyerek aşağılayan , günün her dakikası allah muhammed laflarıyla  taciz eden , beğenmeyeni tehdit eden , cehennem ile korkutan, onun gibi davranmayana saldıran...

 

Kim olursa olsun sevilmez.

 

Yoksa Ali'ye, Ayşe'ye , David'e , Solomona özel bir nefreti yok insanların. Aynı aşağılık davranışları Hans , Angel yada Ohiro yapsa onlardan da nefret edilir.

 

Zaten İslam ile Yahudilik neredeyse bire bir kopyadır. Antisemitizm varsa islamfobi de olması çok normaldir. İkisi de nefret suçu işleyen ve bunu normal göstermeye çalışan bir örgüttir.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...