Jump to content

somebody

Recommended Posts

Kendini araştırmacı tarihçi yazar olarak tanıtan yavuz Bahadıroğlu gerçek adı Niyazi birinci aslen rizelidir. Ortaokul mezunudur.

Tarih hakkında birçok kitap yazmış olmasına rağmen kitapları roman niteliğindedir.

Araştırmacı tarihçi kimliği ile kendini tanıtıp da romandan öte kitap yazamaması ne tür bir dalavere çevirdiğini gösterir.

Kendisi bırak araştırmayı üniversite mezunu bile değildir. Ne Osmanlıca bilir nede arapça bilir. Nede başkaca milletlere ait bir dil bilir. Bildiği en iyi dil nümayiş , abartı ve yalandan ibarettir. Yazdığı kitaplar yani romanlar hiçbiri Osmanlı tarihini yansıtmaz hepsi sallama ifadelerle beyin yıkama kurgularla doludur.

Araştırmacı gazeteci diye kendini yutturur ama bugüne kadar gazeteci kimliği ile neyi araştırmıştır ben araştırdım bulamadım.

Ha ayrıca Necip Fazıl hayranıdır. Kendinin övülmesinden çok hoşlanır. Eleştiriye hiç tahammulu yoktur. Benim yolum peygamber efendimizin yoludur diye kendini de reklam yapmaktan çekinmemiştir. Dini istismar etmekten hiç geri durmamıştır.

Geçmişte öğrencilerden bile  Filistin'e yardım diye para toplayıp son model mersedese binenlerden  biridir.

Yeni nesil , yeni asya adı altında faaliyet gösteren tarikatların içinde parlamıştır.

Gördüğünüz gibi  katranı kaynatsan olmaz ki cinsini s...vdiğim cinsine çeker atasözüne çok yakın bir hayatı var.

• 3 hafta sonra...

Kendini araştırmacı gazeteci diye yutturan bir dinci yazar. Aslında hepsinin derdi para.

Ortaokul mezunu birinin  yazdığı hamasi romanlarla bu kadar para kazanmasına karşı değilim yeteneği varsa olur. Ancak kendini araştırmacı gazeteci tarihçi diye tanıtması hem komik hem ahlaksızca.

Bir yandan Filistin mazlum diye bağıracaksın. Öğrencilerden bile yardım parası toplayacaksın diğer yandan da son model Mercedes ile gezeceksin. Hadi oradan.

• Like 1