Jump to content

Recommended Posts

Son birkaç aydır Google navigasyondan memnun değilim. Güncelleme yapmama rağmen adresin yakınına geldiğimde şaşırıyor. Önünden kaç kez geçtiğim halde beni başka sokağa caddeye yönlendiriyor. Tabi araç ile kullanıyorum.

Sürekli sinyal kesildi uyarısı ile karşılaşıyorum.

Google haritaların en beğenmediğim özelliği kuzey batı yönünde ilerleyin demesi. Nereden bilelim pusula mı var elimde , araç kullanırken pusula mı taşıyalım.

Kendi pusulası ise kalibrasyon istiyor. Çok saçma bir kalibrasyon yöntemi var.

Başka bir zaman Yandex navigasyon yüklemiştim daha güzeldi ama telefon aşırı ısındığını farkettim ve sildim.

Yandexin güzel tarafı sağa sola dönüşleri daha iyi komutlamdırıyor ve üç boyutlu haritası ile bulunduğunuz konumu daha iyi anlayabiliyorsunuz.

Tekrar Yandex yüklemeyi düşünüyorum. Ama onun da boyutu çok yüksek , ayrıca paketler var sonradan yüklemeniz gerekiyor. Bakalım bir kez daha Yandex navigasyona geçeceğim.

Yandex haritaların güncel olmadığını farkettim. Yönlendirme olarak Google haritalardan dan daha iyi , henüz yeni kullanmaya başladım. Türkiye için geçerli tabiki.  Ancak haritaları güncel olmadığından dolayı sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum.

Gerçi Google haritalar kullanırken de kaç kez beni ters yöne yönlendirdi.

Düzgün bir navigasyon arıyorum.

• 1 ay sonra...