Jump to content

Recommended Posts

Türkiye kalkindikca uzaya çıktık çıkacağız lafları daha da çoğaldıkça ilginç sahnelere de tanık oluyoruz.

Motokuryelerin yemek paketlerini çalmaya başlamışlar.

Atık giyisi kutusindaki giysileri çalmaya başlamışlar.

Daha önce pandemi döneminde marketler yağları ve çocuk bezlerine kilit takmislardi.

Eski Türkiyede bunlar olmazken yeni Türkiye'de yemek ve kıyafet çalınacak kadar kıymetli oldu.

Bir öğün yemek 300 TL civarında , en ucuzunu alsan 150 TL den başlıyor. Kıytırık bir pantolun 400 TL diyorlar iyi kalite almak istersen 1000 TL den ucuza yok.

Işte bunlar yeni Türkiye söylemlerindeki "yeni" sözcüğünün büyüsünden kaynaklanıyor.

Bir şemsiyeye 200 TL diyorlar , yağmur zamanı alacak olsan 400 TL diyen bile çıkıyor. Bu fiyatlar turistik yerlerde değil , bildigin İstanbulun günlük yaşam bölgelerinde.

Bir insan yemek paketini satmak için çalmaz. Yahu bunlar aç insanlar. Karnını doyuramiyor , kıyafet alamıyor.

Sanal ortamlar konsomatris kadınlar ve kızlarla dolu. Iş yok ki çalışsınlar.

• Thanks 1

Hem ateist ya da seküler/laik çevrelerin dünyanın ortalamasının vasat çoğunluğunun fenotipine yakın olmasından kaynaklı onlara sağlanan fazladan konforla şımarıp arsız bir para iştahıyla hemen her ürüne yapmaları gerekenden çok daha fazla zam yaparak tek haneli enflasyonu korkunç seviyeye ulaştırmalarından kaynaklı olarak ve tüm suç raporlarının bu vasat esmer çoğunluğu işaret etmelerine rağmen kadınların onlara sunduğu fazladan konforu dikkate alırsan ülkenin neden bu kadar büyük bir kaosa doğru sürüklendiğini anlaman çok zor olmaz.

Ben tüm bu olanların sayı-özellik ilişkili normal dağılım eğrisindeki en çok özelliği bakımından bu eğrinin orta noktalarına yakın özellikte olan vasat insanların fazla şımartılıyor oluşundan kaynaklandığını bilimsel bir tez olarak daha detaylı açıklamak istiyorum. Buna dünya ortalamasını dikkate alarak esmer milliyetçiliği(!) de diyorum. Bana bunu sorun ve daha detaylı açıklayabilmeme olanak tanıyın!

330px-Standard_deviation_diagram.svg.png

• 1 ay sonra...

Hadi bakalım seçim sonrası 2024 nasıl bir batağın başlangıcı olacak göreceğiz. Başlangıç olacak diyorum..

Tiktokta ve adını vermek istemediğim +18 sayfalarda başörtülü bacılarımız yayınları çoğalarak devam ediyor. Gerçekten sohbet odasına giriyorum iki konuşmadan sonra inşallah maşallah başlıyorlar sonra tesettürlü olduklarını söylüyorlar.

İbne sayfalarında da dindar erkekler çoğalıyor galiba. Kadınları ekranlarda pazara çıktığına göre erkekleride oradadır. Bu işler orantılı gider.

Günah dedikleri , haksızlık dedikleri herşeyi artık çekinmeden kendileri yapıyorlar. Yakındır bu şerefsizler yüzünden başınıza gelecek belalar.

Allahınız kabul etsin şimdiden.

Bakın bu toplum geneli ikiyüzlüdür. Sokakta otobüste erkek yanına oturmaz , orasını burasını çekiştirir de sosyal medya hesaplarında göstermediği yerleri kalmamıştır.

• 1 ay sonra...

Bu kadar diplomalı insanın olduğu bir ülkede bu kadar sahtekarlık varsa bunun bedeli de olacak elbette.

Sahte ilaçlar , sahte doktorlar, sahte siyasetçiler , sahte mühendisler , sahte iş dünyası ..sahte insanlar.

Bunun bedeli olmasa herkes yapar bir tek biz mi uyanığız .Amerika bile yapmaktan çekiniyor da seni maşa olarak kullanıyor. Amerika  bile onun bedelini ödüyor.

Siz de ödeyeceksiniz!!!!

Sefilliği kutsayacaksınız. Her açıdan ama sadece maddi açıdan değil.

Ben diploma düşmanı değilim kendim de üniversite mezunuyum ama şeref ve onur  ile diplomanın bağlantısı yok.