Jump to content

Avrupa 2023 Seçimine Hazırlanıyor


Kafir İmam
 Share

Recommended Posts

Türkiye'de seçimler yaklaşırken Avrupa da seçime hazırlanıyor. Bundan önceki her seçimde olduğu gibi Tayyip Erdoğan ile bağımsızlık polemiklerine girip ve kışkırtıcı açıklamalar yaparak Türkiye'deki akp li seçmene " Bakın biz reisinize karşıyız" mesajı verdiler. Böylece seçmen Akp nin arkasında daha sağlam dursun diye.

Yine başladılar Atina oniki adalar ve Avrupa'daki PKK göstericileri falan ... Bakalım seçime yaklaştıkça daha neler uyduracaklar.

Tayyip'in başta kalması neden önemli derseniz cevap İsviçre'de , Hollandada , Man adalarında, Fransa'da , İngiltere'de bulunan ve Türkiye halkına ait olan paralar tabikide..

Ha bir de her seçimden sonra yenilenen ALMAN MARKA binlerce makam araçları da var...

Artık yeni taktikleri görüp bekleyeceğiz. Adalara iki roket mi atarlar , PKK IŞİD ortaklığı ile şehirlerde bombalı eylemler mi yaparlar , Suriye'de IŞİD'e destek verip türk askerlerini mi öldürtürler orasını göreceğiz.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Seçim olur mu ki ?

"Adalara iki roket mi atarlar , PKK IŞİD ortaklığı ile şehirlerde bombalı eylemler mi yaparlar , Suriye'de IŞİD'e destek verip türk askerlerini mi öldürtürler"

bu dediklerini yaparlarsa zaten ohal ilan edip  seçimi ohal kaldırılana kadar süresiz iptal ederler.

Link to comment
Share on other sites

Amaç zaten seçimi iptal etmektir. Ama boşuna kıvranıyorlar. Dünyadaki küresel kriz nedeniyle dış destek bulmada zorlanacak gibi. Almanya'daki Merkel gitmiş olsada  etkisi biraz devam eder ama İngiltere boş bırakmaz Avrupa'yı da. Bakalım göreceğiz neler olacak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...