Jump to content

mantık seni daha mantıklı olmaya çağırıyorum.

elektro

Recommended Posts

ateist forumda açtığın başlık

sayın mantık ateist forumda bu başlığı açmışsın,insanları duyarlı olmaya ve bir şeyler yapmaya yüreklendirmek için çabalıyorsun

ama göremediğin ve ısrarla görmek istemeyeceğin bir gerçeği sana hatırlatayım.bu ülkede üzerine gidilen kemalistler ve chp yanlılarıyla

beyaz saraydan icazetli ak partinin uzlaştığı tek bir tek konu vardır oda kürtlere uygulanan inkar ve imha politikasıdır.

senin yaygara kopardığın kemalist ordu ve işbirlikçi ak parti bu mevzuda hiç bir fikir ayrılığı ve ayrışma yaşamamaktadır.

sorun kürtler olunca silahın en gelişmişi,uçağın en moderni,politikanın ve beyin yıkamanın en pervazsızı uygulanmaktadır.

feto,akp,badem bıyık sadece son dönem moda kullanılan araçlardır.ana politika faşizim ve yine faşizim yeni kuşaklarada sanki normal bir şeymiş gibi

kabul ettirilmektedir.lütfen yeni bir şeyler ve farklı bir şeyler söyle.

savaşmamız lazımsa savaşalım.terör yapmamız lazımsa yapalım.ama lütfen farklı bir argüman.40 yıllık faşist devletin faşist zihniyeti

halen aynen yerinde duruyor.

Sayın elektro;

Cehâletin bataklığından çıkmanızı öneririm.

Bunu hangi cüretle ve neye dayanarak mı öneriyorum?

Bir Türk Yurtseveri olarak 'ırkçılığa' karşı savaşımdan ve çevremdeki veya iletişim kurabildiğim her insandan, bu 'ırkçılık' gibi batı zırvalıklarından uzak durmaları gerekliliği nedenlerini sunabildiğim her türlü mantıksal çıkarım ile sunmaya çalışıyorum ve örneğin benim gibi birinin bu çabalarına göre siz katıksız bir 'ırkçıcınız'!

Pek çok Sosyalistin, Anarşistin, Anarko-Komünistin, Liberalin, Muhafazakârın, Türkçünün, Milliyetçinin v.b bilimum fikir ve düşünce sahiplerinin, savunucularının görmediği, görmek istemediği o kadar çok şey var ki, bu göremedikleri sunulduğunda karşılarına, normal şartlarda yanaşmayacakları kişilerin dahi söylemlerine başvurmaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti ve birlikte yapılan Devrimlerin (Akıl Devrimlerinin) yozlaştırma, içi boşaltılma ve yanlış yönlendirerek çarpıtma yolu ile saldırı altındadır. Siz gibiler bunları görmemek için uğraş veriyorsunuz neredeyse!

Bahsini ettiğiniz Kürt'lere karşı yapılan hiç bir şey, Cumhuriyet'in kuruluşunun amacı, anlamı ile Devrimlerinin bir sonucu ya da gerekliliği değildir!

Satılmışların (malum yetkililer, yöneticiler) yaptıkları ile göründükleri ideolojik ayırdların (farkların) bilincinde olmamayı demiyorum, olmamaya çalışmak, genellemeci bir günah keçisi arayışı basitliğinde bir saçmalıktır!

Bu toprakların üzerinde oynanan oyunları görmemek için yaşamıyor olmak gerek!

Ancak yaşıyor ve işinize gelen kısmı için algılarınızı yönlendiriyorsanız, siz de 'Yeni Dünya Düzeni' taraftarı bir Sömürgeci (Emperyalist) maşasınız!

Yanlış ile doğrular arasındaki ayırdı gözetmeksizin, şu şöyle bu böyle, şunlar buncu, şunlar şuncu demek, ülkemizi ve içinde yaşayan tüm halka karşı 'Böl ve Yönet' fikriyatı içerisinde bulunmak ile eş anlamdadır şahsi görüşümce!

Bir şeyleri düzeltmek, onarmak, doğru olan olabilsin diye savaşmak yerine, yok TSK'nın Kürd'leri imhâ faaliyetleri, yok AKP ile işbirliği gibi zıptırıpottan laf salataları ile bozgunculuk tinine bürünmektesiniz!

Sömürgeci güçlerin güdümünde, insan hakları, özgürlük, demokrasi, halkların kardeşliği, faşizme karşı omuz omuza olma, direniş, gerilla ruhu gibi kavramları kullanıp geleceğin kanlı Yeni Dünya Düzeni'nin B.O.P. bacağına hizmet etmektesiniz ve bunları yaparken 'DÜŞÜNMEMEKTESİNİZ'!!!

Eminim muhalefet etmek için önüme koymaya kalkacağınız bir çok materyal ve olayların dökümü vardır.

Bunları benim ve/veya benim gibilerin önüne dökmek yerine, daha zor ama anlamlı olan, o dökümanlardaki baş aktörlerin kim oldukları, geçmişleri, nerelerde bulundukları, kimler ile irtibatlı oldukları ve neyi savunduklarını söyleyip ama ne yaptıklarını tekrar bir inceleyiniz!

Zor mu? Ben yapıyorsam, uğraşıyor ve çabalıyorsam sizler de yapabilirsiniz!

Sevgi ile..!