Jump to content

medyum ve falcı yaptıkları büyüler hakkında ve cinlerle ilgili gerçekler

ercüment

Recommended Posts

TCK 158/1-A maddesine göre dini istismar ile dolandırıcılık suçu medyum ve falcı ile ilgilidir ve en az üç yıl hapis cezası verilmektedir.web sitesi,sosyal medya hesabı,banka hesap hareketi,cep telefonu hts kaydı önemlidir.

-Zariyat Suresi 56.ayet: ''Ben, insanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.''
-Hicr Suresi 27.ayet: ''Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen ateşten yarattık.''
-Hicr Suresi 26.ayet: "İnsanları, şekil verilmiş olan topraktan yarattık."
-Felak Suresi: ''Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.''
-Muhammed Suresi 33.ayet: ''Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.''
-Araf Suresi 179.ayet: ''Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.hatta daha da aşağıdadır.''
-Bakara Suresi 102.ayet, Maide Suresi 90-91.ayet, Bakara Suresi 62.ayet

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- CEP TELEFONUMUZDAN YASİN SURESİNİ KULAKLIKLARI TAKIP, YÜKSEK SESLE DİNLEMEMİZ GEREKİR. Sıkıntılarımıza karşı huzurlu oluruz.
- Bardağa biraz zeytin yağı koyup kuran'dan bazı sureleri birkaç defa okuyup üzerine üfledikten sonra yağı elimizle kalbimize sürmemiz sonucunda rahatlamış oluruz.
- Peygamberimizin yaptığı korunma yöntemlerinden biri ise kuran'dan bazı sureleri birkaç defa okuyup kalbimize ve karnımıza üflememiz gerekir.tekrardan sureleri okuyup elimizin içine üfleyip elimizi vücudumuzun her yerine bastırarak sürmemiz gerekir.

https://www.google.com/amp/s/sorularlarisale.com/risale-i-nurlarda-cinlerin-insanlara-zarar-verebileceklerinden-ve-korunma-yollarindan-bahsediliyor-mu-genel-bilgi-verir%3famp