Jump to content

Fransız filozof Michel Foucault 'Tunus'ta erkek çocukları istismar etti'

TAO

Recommended Posts

ExoT48fWEAAFWQ2.jpg

https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/michel-foucault-pedofili-iddialari/

https://www.thetimes.co.uk/article/french-philosopher-michel-foucault-abused-boys-in-tunisia-6t5sj7jvw

Alıntı

“Michel Foucault Arap Çocuklarına Cinsel İstismarda Bulunuyordu”

1969 senesinde Tunus’ta yaşamını sürdüren Michel Foucault’yu ziyaret ettiği sırada durumu anladığını aktaran Sorman sözlerine şöyle devam ediyor:

“Küçük çocuklar Foucault’nun peşinden koşup ’Peki ya ben? Beni al, beni al’ diyorlardı. 8-10 yaşlarındaydılar. Foucault onlara para atıyordu ve ’Akşam 10’da her zamanki yerde buluşalım’ diyordu. Her zamanki yer bir mezarlıktı. Orada erkek çocuklarla cinsel ilişkiye girerdi. Rıza konusu gündemde bile değildi.”

Şahit olduğu ’ahlaki açıdan son derece çirkin’ davranışı polise bildirmediğinden ’pişmanlık duyduğunu’ da aktaran Sorman gördükleri hakkında, “Tamamen aşağılık ve aşırı ahlaki çirkinlik,” açıklamasında bulundu.

• TAO başlığı Fransız filozof Michel Foucault 'Tunus'ta erkek çocukları istismar etti' olarak değiştirdi
20 saat önce, TAO yazdı:

"Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz ."  Sözü tam bu gibi insanlar için söylenmiş.

Bu insanlar entellektüel olarak adlandırılmalı mı?

Hayır.

Zaten bir adları var.

Onlara "Bin Babanın Evladı " deniliyor.

Bu kanı bozuklar her yerdeler.

Özellikle çocuklara kolayca ulaşabildikleri meslek ve ortamları tercih ederler.

Öğretmen, yetimhane görevlisi, spor kulublerinde egitmen, müdür, genel müdür vs. 

İmam hatiplerdeler, kuran kurslarindalar, oyun ve eglence parklarinda.. cocuklara kolayca ulasabilecekleri her yerde ve mevkideler.

Amerikada bunlar fislenir. Nereye giderse gitsin bin babanin evladı sıfatıyla giderler. Gittiği yerde ikamet edenler bilgilendirilir. Bu keşke dünyanın her ülkesinde uygulansa. Çocuk sahibi olmaları yasa ile engellenmeli.

Görünen o ki, ortada sadece bir takım iddialar var ve madem bir suç işlenmiş, neden bugünlere kadar beklenildi?

Ayrıca M. Foucault öleli seneler olmuş, kendini savunamaz halde ve herhangi bir maĝdur bugünlere kadar onun aleyhine herhangi bir suçlamada bulunmamış. Bu durum, onun suçsuz olduĝu anlamına gelmez elbette. Ancak herkes gibi hukuk karşısında o da eşit haklara sahiptir.

Diĝer yandan bu tip suçları işleyen ve suçu kanıtlanmış yetişkin insanların hadım edilmeleri lazım, çünkü bunların anladıĝı dil anca bu olur.

38 dakika önce, kavak yazdı:

Diĝer yandan bu tip suçları işleyen ve suçu kanıtlanmış yetişkin insanların hadım edilmeleri lazım, çünkü bunların anladıĝı dil anca bu olur.

Keşke olsa böyle birşey.

İçlerinde öyle söz,yetki sahibi insanlar var ki milyarder, vali, senetor, hakim, savcı sanki bir örgüt gibi , bir tarikat gibi dünyaya yayılmışlar. Birbirlerini de kolluyorlar. Pipisi kesilebilen ancak sıradan biri olabilir. Elit olunca işler değişir, örtbas falan edilir. Edilemezse bir şekilde diğerleri deşifre olmasın diye ortadan kaldırılabilir. 

Gerçekten sayıca çok fazlalar, basetmek mümkün görünmüyor. Eminim dünyada kel insan sayısından çok daha fazla bu hasta kanı bozuklardan var ama ispat edemem.