Jump to content

Avrupa 2023 Seçimine Hazırlanıyor

somebody

Recommended Posts

Türkiye'de seçimler yaklaşırken Avrupa da seçime hazırlanıyor. Bundan önceki her seçimde olduğu gibi Tayyip Erdoğan ile bağımsızlık polemiklerine girip ve kışkırtıcı açıklamalar yaparak Türkiye'deki akp li seçmene " Bakın biz reisinize karşıyız" mesajı verdiler. Böylece seçmen Akp nin arkasında daha sağlam dursun diye.

Yine başladılar Atina oniki adalar ve Avrupa'daki PKK göstericileri falan ... Bakalım seçime yaklaştıkça daha neler uyduracaklar.

Tayyip'in başta kalması neden önemli derseniz cevap İsviçre'de , Hollandada , Man adalarında, Fransa'da , İngiltere'de bulunan ve Türkiye halkına ait olan paralar tabikide..

Ha bir de her seçimden sonra yenilenen ALMAN MARKA binlerce makam araçları da var...

Artık yeni taktikleri görüp bekleyeceğiz. Adalara iki roket mi atarlar , PKK IŞİD ortaklığı ile şehirlerde bombalı eylemler mi yaparlar , Suriye'de IŞİD'e destek verip türk askerlerini mi öldürtürler orasını göreceğiz.

• Haha 1

• 2 ay sonra...

Tayyip amcaya barış ödülü falan verirlerse şaşırmayın. Avrupa'nın arayıp da bulmadığı birisi asla onu kaybetmek istemezler. Türkiye'yi kolonileştirip Avrupa'nın uşağı haline getiren bir adamı asla bırakmak istemezler.

Şu an Avrupa kasalarında sadece Türkiyeden çalınmış 200 milyar dolar para var. Türkmenistan Azerbaycan Özbekistan Pakistan Afganistan ve diğer Afrika diktatörlüklerinden çalınan paraları saymıyorum bile.

Elbette bugün Avrupa ekonomik açıdan iyiyse Türkiye gibi kolonileştirdiği ülkeler sayesindedir.

Tek adam rejimini de onlar desteklediler.

On 22.08.2022 at 11:08, Kafir İmam yazdı:

Şu an Avrupa kasalarında sadece Türkiyeden çalınmış 200 milyar dolar para var. Türkmenistan Azerbaycan Özbekistan Pakistan Afganistan ve diğer Afrika diktatörlüklerinden çalınan paraları saymıyorum bile.

Ben muhalefette olsam Türkiye'den yolsuzlukla çalınan bu 200 milyar doları AİHM e taşırım ve her fırsatta bunu dünya kamuoyuna duyururum.

• 2 hafta sonra...
On 23.08.2022 at 23:55, Kafir İmam yazdı:

Ben muhalefette olsam Türkiye'den yolsuzlukla çalınan bu 200 milyar doları AİHM e taşırım ve her fırsatta bunu dünya kamuoyuna duyururum.

Muhalefet bu konuda hiçbir mok yiyemiyorsa bilin ki onlarda Avrupa'nın piyonlarıdır.

Oyuncu değişikliği ile yola devam edeceklerdir.