Jump to content

İlahi Aşk Tek ve Gerçek Din

Mistik

Recommended Posts

On 18.11.2021 at 20:53, TENTEN yazdı:

Gereksiz bilgiler kitabı. :)

Aynı fikirdeyim.

17 saat önce, Mistik yazdı:

Gereksiz olan yalnızca kibrindir ;)

Kibir dediğin nedir ki?:D

Kendi beğenmişlik mi, çok bilmişlik mi, kendinden başkasını beğenmemezlik mi veya her şeyi bilirim havasında olmak mı?

Eee...bunların hepsi her insanda az veya çok var zaten ve bizleri biz yapan unsurlardan bazıları. Hasılı senin gereksiz dediğin şey, yeri geldi mi başkası için hayati bir mesele olabilir.  Yani bir bakıma her şey göreceli.

6 saat önce, kavak yazdı:

Aynı fikirdeyim.

Kibir dediğin nedir ki?:D

Kendi beğenmişlik mi, çok bilmişlik mi, kendinden başkasını beğenmemezlik mi veya her şeyi bilirim havasında olmak mı?

Eee...bunların hepsi her insanda az veya çok var zaten ve bizleri biz yapan unsurlardan bazıları. Hasılı senin gereksiz dediğin şey, yeri geldi mi başkası için hayati bir mesele olabilir.  Yani bir bakıma her şey göreceli.

Hayır, kibir yalnızca uyku halidir ;) Gözünün önünü görememe halidir :) Size kendinizi bilinçli ve akıllı zannettiğiniz ama gözünüzün önünü bile göremediğiniz kibir bataklığınızda mutluluklar dilerim :) Zira hiçbir şey gereksiz değildir ;) Gereksiz olan yalnızca sizin ukala ve çocukca kibirleriniz ve triplerinizdir. Zira burada anlatılan bilgelikler bu yüzden sizi fersah fersah aşar :) Zira fani ömrünüz boyunca görebileceğiniz şeyler değillerdir kara cahiller ;)  Din ile cahilleşenler ve sizin gibi kalaslar da gerçek İlahi bilgeliği görsünler diye anlatıyorum bunları, din ve tanrı konusunu tam olarak çözdüğünü zanneden salak sürüleri sizi :) Zira siz teist/ateist ikiz dingiller tanrı var mı yok mu diye birbirinizi yerken, biz gerçek bir İlahi bilgeliğe eriştik :)

50 dakika önce, Mistik yazdı:

Hayır, kibir yalnızca uyku halidir ;) Gözünün önünü görememe halidir :) Size kendinizi bilinçli ve akıllı zannettiğiniz ama gözünüzün önünü bile göremediğiniz kibir bataklığınızda mutluluklar dilerim :) Zira hiçbir şey gereksiz değildir ;) Gereksiz olan yalnızca sizin ukala ve çocukca kibirleriniz ve triplerinizdir. Zira burada anlatılan bilgelikler bu yüzden sizi fersah fersah aşar :) Zira fani ömrünüz boyunca görebileceğiniz şeyler değillerdir kara cahiller ;)  Din ile cahilleşenler ve sizin gibi kalaslar da gerçek İlahi bilgeliği görsünler diye anlatıyorum bunları, din ve tanrı konusunu tam olarak çözdüğünü zanneden salak sürüleri sizi :) Zira siz teist/ateist ikiz dingiller tanrı var mı yok mu diye birbirinizi yerken, biz gerçek bir İlahi bilgeliğe eriştik :)

Bilgi işe yarıyorsa bilgidir.

Yaramıyorsa yeri çöplüktür. :)

Bu kitabın içindeki bilgiler   hangi sorunlarımı çözecek?

Bu kitabı  okuyan biri veya yazan biri olarak içinde yazan bilgiler ile hangi sorunlarını çözdün? 

Detaylı anlatabilir misin?

15 dakika önce, Mistik yazdı:

15 IQ'lu bir embesil olduğunuz için sizin gibi kara cahil çingeneler ancak sidik yarıştırmayı bilirler :)

"Ben sizin bilmediklerinizi biliyorum" deyip bildiklerini  gösteremeyen aptalın cahilin tekisin. :)

5 dakika önce, TENTEN yazdı:

Bilgi işe yarıyorsa bilgidir.

Yaramıyorsa yeri çöplüktür. :)

Bu kitabın içindeki bilgiler   hangi sorunlarımı çözecek?

Bu kitabı  okuyan biri veya yazan biri olarak içinde yazan bilgiler ile hangi sorunlarını çözdün? 

Detaylı anlatabilir misin?

"Ben sizin bilmediklerinizi biliyorum" deyip bildiklerini  gösteremeyen aptalın cahilin tekisin. :)

Bilgi her zaman bilgidir. İşe yarıyor yaramıyor diye ayırmaya çalışan aptalın ve cahilin tekidir :)

Eğer edepsizleşmeseydiniz oradaki bilgileri de diğer konumda anlattığım gibi ne işe yaradığını da görebilirdiniz.

Benden de bu konuda daha detaylı bilgi alabilirdiniz. Gezdim Halep ile Şam'ı eyledim ilmi talep, ilim bir hiç imiş illa edep illa edep ;)

Ancak 15 IQ'lu embesiller olduğunuz için edepsizleşmekten, sidik yarıştırmaktan başka bir halt yiyemezsiniz kara cahiller :)

Gösteremiyor diye bir şey yok ancak sizin kara cahil kafanız almaz bu bilgileri :)

1 dakika önce, Mistik yazdı:

Bilgi her zaman bilgidir. İşe yarıyor yaramıyor diye ayırmaya çalışan aptalın ve cahilin tekidir :)

Eğer edepsizleşmeseydiniz oradaki bilgileri de diğer konumda anlattığım gibi ne işe yaradığını da görebilirdiniz.

Benden de bu konuda daha detaylı bilgi alabilirdiniz. Gezdim halep ile şam'ı eyledim ilmi talep, ilim bir hiç imiş illa edep illa edep ;)

Ancak 15 IQ'lu embesiller olduğunuz için edepsizleşmekten, sidik yarıştırmaktan başka bir halt yiyemezsiniz kara cahiller :)

Gösteremiyor diye bir şey yok ancak sizin kara cahil kafanız almaz bu bilgileri :)

Birkaç tane örnek göster anlayalım bu bilgilerin işe yarayıp yaramadığını. :)

Aynı sahte  ilacı değişik isimlerle satan şarlatanlara benziyorsun.

Üzerine "Fayda görmeniz için bu ilacı en az  6 ay kullanmanız gerekiyor. " yazıyorlar.

Geri iade  süreside 15-30 gün zaten. 😂

1 saat önce, Mistik yazdı:

Bol bol sırıtmaktan başka bir şey yapmamışsın!

Ukala, çocukça, kibir, tripler, kara cahiller, dingiller, kalaslar, salak sürüsü...bunların hepsini sana geri iade ediyorum.

Eğer sen bilge isen ben de tanrıyım. 

1 saat önce, Mistik yazdı:

15 IQ'lu bir embesil olduğunuz için sizin gibi kara cahil çingeneler ancak sidik yarıştırmayı bilirler :)

Embesilmiş...miş...miş.

Boş beleş konuşmaktan başka bir becerin olmadığını çoktan anladık. Sen sırıtmaya devam et, muhtemelen gerginliğini bu şekilde gizlemeye çalışıyorsun.

4 dakika önce, kavak yazdı:

Hălă zırvalıyorsun, foruma girdin gireli tek bir mantıklı şey yazamadın gitti.

Üzgünüm ancak yalın gerçek bu.

Zira cahilce ve çocukça kibrinle baktığın için mantıklı bir şey görememen(iz) normaldir :) Zırvalayan veya bir şeyi zırva olarak gören yalnızca "kibrin"dir. Kibirden başını kaldırabilirsen hiçbir şey "zırva" değildir :) Zırva olan yalnızca kibrindir ;) 

Şu an, Mistik yazdı:

Zira cahilce ve çocukça kibrinle baktığın için mantıklı bir şey görememen(iz) normaldir :)

Çok bilmiş zat!

Muhtemelen her forumda böyle çöpvari konular açıyorsun ve bir o kadar da saçma salak yazıyorsun.

Yapacak bir şey yok.

Son lafı sen mi yazmak istiyorsun?

Buyur yaz; yaz ki bugün de rahat uyuyasın. Bu arada kol saatini hep sağ koluna takmayı da unutma sakın.

20 dakika önce, kavak yazdı:

Çok bilmiş zat!

Muhtemelen her forumda böyle çöpvari konular açıyorsun ve bir o kadar da saçma salak yazıyorsun.

Yapacak bir şey yok.

Son lafı sen mi yazmak istiyorsun?

Buyur yaz; yaz ki bugün de rahat uyuyasın. Bu arada kol saatini hep sağ koluna takmayı da unutma sakın.

Saçma salak dediğin şey de senin kibrindir :) Bunlar yalnızca senin zihninde var ettiğin fikirlerdir :) Beni veya hiçbir gerçeği tanımlayabilemezler :) Zira kafanı çocukça kibrinden kaldırabilirsen hiçbir şey saçma veya salak değildirler, her şey yalnızca gerçektirler :) 

4 saat önce, TENTEN yazdı:

Birkaç tane örnek göster anlayalım bu bilgilerin işe yarayıp yaramadığını. :)

Aynı sahte  ilacı değişik isimlerle satan şarlatanlara benziyorsun.

Üzerine "Fayda görmeniz için bu ilacı en az  6 ay kullanmanız gerekiyor. " yazıyorlar.

Geri iade  süreside 15-30 gün zaten. 😂

İşte kaz kafanı çocukça kibrinden kaldırabilseydin paylaştığım konulardaki bilgileri görebilirdin :) Önyargılar yalnızca parçalanmak içindirler, önyargıyla yaklaşmaya çalıştığınız için şarlatan olan da yalnızca sizin çocukça kibrinizdirler :) Zeka yaşınız çocukça kibrinizi geçebilirse bir gün mantıklı bir şekilde anlamaya ve algılamaya başlayabilirsiniz paylaştığımız bilgileri ;)

3 saat önce, kavak yazdı:

Bol bol sırıtmaktan başka bir şey yapmamışsın!

Ukala, çocukça, kibir, tripler, kara cahiller, dingiller, kalaslar, salak sürüsü...bunların hepsini sana geri iade ediyorum.

Eğer sen bilge isen ben de tanrıyım. 

Tanrı değilsin ancak kendini tanrı zannetiğin için de çocukça bir kibir içindesin ;) İşte bu yüzden sen ve siz forumdakiler bu çocuk zekanızla ancak benim hakkımda gıybet edebilirsiniz benim bilgeliğimin yanından bile geçemezsiniz ;)